Markedsindeks: Totalavkastning

Indeks

En lang rekke globale referanseindekser med løpende avkastning (i år, 1 år, 3 år, 5 år) – indekser fra MSCI, FTSE, Citigroup, Oslo Børs med mer. Flere av disse indeksene kan bli brukt som referanseindekser i vårt porteføljeverktøy.

×
IndeksAvk. i år %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %Dato
MSCI World/Information Tech NR USD28,7815,1323,9224,5219.07.2019
Athens Exchange Athex Composite TR40,8516,9519,24-0,7819.07.2019
Morningstar US Large Growth TR EUR22,4913,3318,9421,8319.07.2019
MSCI Russia NR USD28,9532,1818,9112,5119.07.2019
Morningstar US Growth TR EUR25,0013,0618,6021,3219.07.2019
Russell 1000 Growth TR USD22,7213,4917,8121,3619.07.2019
Morningstar US Mid Growth TR EUR30,6717,2117,6219,9319.07.2019
MSCI Brazil NR USD20,3043,5716,978,3519.07.2019
Morningstar US Small Growth TR EUR22,243,3515,1818,0819.07.2019
MSCI Thailand NR THB15,2320,5314,6413,8519.07.2019
Morningstar US Large Cap TR EUR18,6513,0914,3418,4819.07.2019
S&P 500 TR USD18,8812,5813,7918,2119.07.2019
MSCI Hong Kong NR HKD18,6818,5313,7816,0919.07.2019
Russell 1000 TR USD19,2312,2313,7718,0119.07.2019
Morningstar US Market TR GBP19,1611,5413,7017,9219.07.2019
Morningstar US Market TR USD19,1611,5413,7017,9219.07.2019
Morningstar US Market TR EUR19,1611,5413,7017,9219.07.2019
FTSE Italia AllShare TR EUR17,512,1513,667,7919.07.2019
MSCI China NR USD12,750,5013,6514,1319.07.2019
Russell 3000 TR USD18,9110,9713,5517,7819.07.2019
MSCI Austria NR EUR6,36-10,4213,519,2919.07.2019
MSCI ACWI Growth NR USD20,359,8113,4516,0419.07.2019
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD20,844,6813,4414,0819.07.2019
MSCI BRIC NR USD13,449,1113,4411,4019.07.2019
MSCI Poland NR EUR1,3712,4813,073,8219.07.2019
MSCI EM Europe NR EUR19,6222,0912,846,2519.07.2019
MSCI Golden Dragon NR USD13,805,1412,8314,0719.07.2019
Morningstar US Mid Cap TR EUR21,8710,4412,6417,0319.07.2019
Morningstar US Large Core TR EUR17,3712,0612,4717,5919.07.2019
Vietnam VN Index8,737,2712,4715,7919.07.2019
MSCI World/Financials NR USD14,914,8712,3012,1419.07.2019
DJ Islamic World TR USD17,839,9312,2915,1219.07.2019
Euronext Paris CAC 40 NR EUR16,425,4712,1710,6219.07.2019
Fideuram Azionari Italia TR EUR16,092,0812,177,8317.07.2019
MSCI Germany Small Cap NR EUR13,44-7,3512,1314,8219.07.2019
Euronext AEX All Share TR EUR16,954,5911,9612,8419.07.2019
Euronext Paris SBF 120 NR EUR15,643,9011,9610,6419.07.2019
Morningstar US Core TR EUR17,9510,7511,8417,0219.07.2019
Beassa ALBI TR ZAR11,6812,7211,659,7119.07.2019
Russell Mid Cap TR USD21,229,7911,6316,3119.07.2019
MSCI World NR16,758,9911,3313,9219.07.2019
MSCI Pacific Ex Japan NR USD18,8714,2411,3211,0419.07.2019
DJ Global TR USD15,818,2111,2013,6319.07.2019
OSE FXLT Mutual Fund Index Linked/TOTX9,490,2311,147,5219.07.2019
MSCI ACWI NR15,978,6911,1213,4119.07.2019
MSCI Taiwan NR USD12,426,9210,8613,0719.07.2019
Beassa 1-3 Yr TR ZAR7,6211,7510,729,5419.07.2019
S&P Global Water TR18,9716,3410,6714,6519.07.2019
Morningstar US Large Val TR EUR14,3513,1010,6515,3819.07.2019
Russell 2000 TR USD14,50-4,0810,6214,7919.07.2019
MSCI Switzerland NR CHF21,2020,8610,5811,3819.07.2019
MSCI EMU Small Cap NR EUR14,13-3,5010,5711,7519.07.2019
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD10,175,1010,4611,7019.07.2019
MSCI World/Materials NR USD14,863,7510,429,5019.07.2019
Morningstar US Mid Core TR EUR20,319,2710,4115,8919.07.2019
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD11,876,3110,3411,0419.07.2019
MSCI Singapore NR SGD13,5714,7010,329,3519.07.2019
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR8,21-3,2710,2612,9319.07.2019
MSCI Australia NR USD19,7611,4810,229,0819.07.2019
MSCI EM Latin America NR USD14,4120,9810,215,5919.07.2019
Morningstar US Value TR EUR14,009,9410,1415,0619.07.2019
MSCI EMU SMID NR EUR13,35-3,3910,1311,0919.07.2019
Morningstar Eurozone 50 GR EUR15,703,1610,118,5619.07.2019
Fideuram Azionari America TR EUR17,297,309,9413,5717.07.2019
Morningstar US Small Cap TR EUR16,58-1,199,8814,5019.07.2019
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR13,33-5,909,8611,7219.07.2019
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR13,47-3,639,8512,1419.07.2019
MSCI EMU NR EUR13,530,489,718,7519.07.2019
Russell 1000 Value TR USD15,8010,929,6914,6219.07.2019
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR18,2313,079,6615,3020.07.2019
S&P Global Clean Energy TR USD30,9130,089,658,2619.07.2019
MSCI EM NR10,196,299,639,1619.07.2019
Morningstar US Mid Val TR EUR14,184,479,6215,0219.07.2019
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR1,369,359,535,2820.07.2019
Cat 25%Barclays EurAgg TR&75%FTSE Wld TR13,079,109,4512,2020.07.2019
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR13,6310,709,4213,2120.07.2019
MSCI Europe Ex UK NR EUR14,584,369,419,1419.07.2019
MSCI Frontier Markets GR USD13,599,359,416,3219.07.2019
S&P Global Natural Resources TR USD11,050,309,377,1119.07.2019
MSCI Europe Growth NR EUR19,197,559,2410,9019.07.2019
MSCI AC Asia Pacific NR USD10,244,249,2311,3619.07.2019
MSCI ACWI Small NR USD13,98-0,459,2112,6519.07.2019
Morningstar US Small Core TR EUR17,280,079,0914,1319.07.2019
MSCI Frontier Markets NR USD13,319,039,065,9319.07.2019
MSCI Europe Small Cap NR EUR12,84-4,438,9711,0719.07.2019
STeFI Composite ZAR6,478,168,938,3719.07.2019
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD10,6510,148,859,1219.07.2019
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR13,226,908,8410,5520.07.2019
MSCI Europe SMID NR EUR13,69-1,998,7910,4019.07.2019
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD16,8021,428,7711,8419.07.2019
MSCI ACWI Value NR USD11,657,598,7510,7419.07.2019
MSCI India NR USD3,977,838,7111,9919.07.2019
STOXX Europe 600 NR EUR13,953,728,648,5319.07.2019
S&P Global Infrastructure TR USD19,3215,548,5912,0619.07.2019
MSCI Europe NR13,613,768,598,2719.07.2019
STeFI 3 Month NCD ZAR6,277,808,568,0119.07.2019
Morningstar DM Europe 100 GR EUR15,116,978,557,9219.07.2019
MSCI EAFE NR USD12,714,248,559,3019.07.2019
Morningstar US Mid Core PR EUR19,167,428,5113,9019.07.2019
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS14,9114,168,399,2818.07.2019
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS13,6012,628,3114,0918.07.2019
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD11,52-2,578,2212,0119.07.2019
MSCI Portugal NR EUR11,98-2,198,163,6319.07.2019
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR13,643,848,1510,5617.07.2019
MSCI World High Dividend Yield NR USD12,8111,718,0911,5619.07.2019
FSE DAX TR EUR12,86-2,928,067,7219.07.2019
FTSE/JSE All Share TR ZAR15,017,817,956,8119.07.2019
MSCI Europe Value NR EUR7,97-0,117,805,5119.07.2019
TOPIX TR JPY6,95-0,297,7112,3919.07.2019
MSCI World/Health Care NR USD7,8110,077,6814,3819.07.2019
MSCI Europe High Div Yld NR EUR10,448,057,677,5219.07.2019
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR18,9420,557,6415,2119.07.2019
Morningstar Energy Cmdty TR USD16,67-5,187,63-9,5619.07.2019
MSCI World/Utilities NR USD12,5718,097,5712,9419.07.2019
MSCI AC ASEAN NR USD10,5915,837,508,3319.07.2019
TReuters Global CB TR USD10,508,697,3610,3219.07.2019
S&P Global Agribusiness Equity TR USD14,1511,927,3410,4219.07.2019
MSCI Sweden Small Cap NR SEK14,866,197,3413,3319.07.2019
MSCI Canada NR USD20,246,767,306,6719.07.2019
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR7,9922,967,3012,5830.06.2019
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR9,758,407,2510,2120.07.2019
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR10,8011,567,1912,1820.07.2019
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR8,653,207,046,2417.07.2019
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR11,1612,427,039,6918.07.2019
BME IBEX 35 NR EUR6,81-1,916,933,3819.07.2019
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR10,249,386,8610,8520.07.2019
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD8,9111,146,8311,8919.07.2019
FTSE AllSh TR GBP10,991,016,776,8519.07.2019
MSCI Sweden NR SEK9,693,966,757,1219.07.2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR USD8,3510,966,7311,0119.07.2019
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR10,2810,736,7210,4020.07.2019
MSCI Indonesia NR IDR9,7227,426,479,3419.07.2019
TReuters Global Hedged CB TR EUR7,593,346,446,5619.07.2019
MSCI Nordic Countries NR EUR9,202,196,428,0819.07.2019
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR3,16-8,126,388,8719.07.2019
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS11,4613,066,228,6218.07.2019
FTSE EPRA Nareit Global TR USD15,4714,896,2013,0619.07.2019
MSCI Emerging Markets SMID NR USD7,303,906,167,5819.07.2019
NASDAQ Biotechnology TR USD7,53-7,516,1112,2019.07.2019
Euronext BEL 20 NR EUR11,55-0,986,088,9319.07.2019
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR8,271,346,067,8417.07.2019
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR9,571,516,0610,6019.07.2019
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 2511,0012,076,058,9118.07.2019
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR8,986,216,058,1820.07.2019
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 2510,7612,486,018,9018.07.2019
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR7,50-1,446,0112,0119.07.2019
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 2511,6810,325,988,7018.07.2019
Tel Aviv SE All Bond10,5912,725,978,8818.07.2019
MSCI Korea NR USD0,19-5,305,977,4319.07.2019
Cat 50%Barclays Eu Agg&50%FTSE AW Dv Eur8,675,585,947,7320.07.2019
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR8,639,275,7610,0420.07.2019
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR5,075,025,747,2719.07.2019
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP10,73-5,355,737,3119.07.2019
FTSE Polish GBI PLN1,218,165,706,1619.07.2019
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD8,2614,145,5411,9619.07.2019
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR11,42-1,395,545,8817.07.2019
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR4,277,845,5110,6420.07.2019
Morningstar EM Corp Bd TR USD8,4614,535,4211,6419.07.2019
JPM EMBI Global Diversified TR USD11,0215,385,3512,4319.07.2019
Morningstar US Small Val TR EUR10,13-6,795,3311,2419.07.2019
JPM ACI Non Investment Grade TR USD9,2216,235,2912,9619.07.2019
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS10,1712,685,258,5818.07.2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR HEUR5,205,185,186,3419.07.2019
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD9,4714,895,116,5219.07.2019
ICE BofAML Sterling HY TR GBP5,295,545,106,2619.07.2019
TReuters Global Focus Hedged CB TR USD7,728,415,0810,3819.07.2019
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS11,2412,895,068,0718.07.2019
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR6,467,545,028,1720.07.2019
Morningstar UK Gov Infl Lkd TR GBP6,959,144,969,7519.07.2019
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR7,9512,224,9211,0720.07.2019
Morningstar EM Composite Bd TR USD9,1614,694,8611,5819.07.2019
FTSE WBIG Eastern Europe EUR3,718,904,808,0319.07.2019
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd6,625,394,717,6320.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD7,0711,634,6811,9119.07.2019
S&P Pan Africa TR10,203,404,685,8619.07.2019
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP2,11-9,454,645,7219.07.2019
Morningstar China Large Cap CNY20,9016,374,5115,5919.07.2019
Morningstar EM Sovereign Bd TR USD10,6315,334,4011,7919.07.2019
Cat 75%Barclays Eu Agg&25%FTSE AW Dv Eur5,936,124,376,9420.07.2019
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD9,996,004,316,0819.07.2019
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD7,9413,514,3011,3219.07.2019
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR11,5714,814,1710,4919.07.2019
JPM Asia Credit TR USD7,3814,534,1211,7719.07.2019
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH2,819,274,049,1118.07.2019
BBgBarc US Corp Bond TR USD8,8014,163,9211,0419.07.2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR HGBP5,765,813,824,5819.07.2019
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR4,497,003,676,0219.07.2019
Markit iBoxx ALBI TR USD5,3414,993,679,6718.07.2019
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd4,974,923,666,8720.07.2019
Fideuram Bilanciati TR EUR6,273,153,655,9217.07.2019
TReuters Europe CB TR EUR4,442,633,585,8619.07.2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD7,0111,443,579,1919.07.2019
Morningstar Euro Gov Infl Lkd TR EUR4,466,393,575,8318.07.2019
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD3,79-3,063,576,6919.07.2019
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS5,038,383,526,2918.07.2019
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR7,138,073,406,4219.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD5,3311,993,2710,8219.07.2019
MSCI Denmark NR DKK11,273,833,2210,8219.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD5,458,223,208,0419.07.2019
Morningstar UK Bank Capital TR GBP4,075,893,185,6319.07.2019
FTSE EPRA Nareit United States TR USD15,7414,463,1714,1719.07.2019
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR4,523,443,115,5017.07.2019
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR3,284,453,115,0719.07.2019
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR3,165,513,095,8019.07.2019
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR4,608,863,007,9520.07.2019
Morningstar Eurozone Bd TR EUR4,077,633,006,6519.07.2019
Morningstar Euro Bank Capital TR EUR0,703,482,995,2119.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR3,394,682,856,1019.07.2019
MSCI World/Comm Services NR USD16,1918,622,859,7519.07.2019
FTSE EMU GBI EUR3,897,372,726,5019.07.2019
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR3,196,492,706,0719.07.2019
TReuters Global Focus Hedged CB TR CHF6,187,042,686,5119.07.2019
BBgBarc US Agg Bond TR USD5,0811,712,529,8719.07.2019
Morningstar US Core Bd TR USD4,9911,632,519,9819.07.2019
Morningstar Australasian Bd TR USD6,5611,332,486,3719.07.2019
FTSE 100 PR GBP8,49-2,312,462,4419.07.2019
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR4,176,352,425,4719.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD5,479,372,418,6319.07.2019
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR3,216,452,406,0519.07.2019
Morningstar Eurobond Corp TR EUR1,553,972,375,3719.07.2019
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD3,4412,372,289,8118.07.2019
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD1,5710,972,237,7918.07.2019
Fideuram Obbl Misti TR EUR3,144,902,224,7317.07.2019
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR2,084,632,194,4917.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR USD4,3310,092,108,0119.07.2019
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD0,436,581,998,0119.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK5,466,061,973,5719.07.2019
ICE BofAML USD 3M Dep OR CM TR USD0,566,671,977,9419.07.2019
MSCI World/Energy NR USD9,11-8,781,940,7719.07.2019
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD1,728,341,928,3019.07.2019
Morningstar UK Eurobond Corp TR GBP4,726,371,906,2519.07.2019
Morningstar Livestock Cmdty TR USD-7,062,681,790,2019.07.2019
Markit iBoxx GBP NonGilts TR4,547,211,775,8518.07.2019
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK8,76-0,231,729,3819.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP4,175,541,664,5419.07.2019
Morningstar Gbl xUS Gov Bd TR USD3,749,431,617,0319.07.2019
FTSE US GBI USD3,9011,031,609,3019.07.2019
Morningstar Gbl Gov Bd TR USD3,779,901,587,6519.07.2019
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR-1,461,541,543,8019.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR1,664,971,445,0319.07.2019
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-1,042,071,433,7619.07.2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF6,2311,681,376,8619.07.2019
Morningstar Canadian Bd TR CAD7,7111,291,295,2919.07.2019
BBgBarc Sterling Agg TR GBP3,815,971,246,0919.07.2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP4,887,181,173,8419.07.2019
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR1,254,041,134,2217.07.2019
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-2,111,191,073,2619.07.2019
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd0,853,601,014,9020.07.2019
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-2,291,140,953,1419.07.2019
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD7,210,890,93-3,3819.07.2019
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR-1,392,500,872,7617.07.2019
Morningstar UK Bd TR GBP3,545,690,876,0819.07.2019
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP3,255,430,835,9319.07.2019
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-2,730,970,632,6118.07.2019
OSE Statsobligasjonsind 0.250,530,820,590,7119.07.2019
OSE Statsobligasjonsind 3.000,671,230,581,4319.07.2019
OSE Statsobligasjonsind 1.000,450,790,550,8119.07.2019
Morningstar Swiss Bd TR CHF4,0712,840,527,7519.07.2019
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-3,030,030,482,5419.07.2019
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-2,680,260,482,8019.07.2019
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR5,660,140,475,0620.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF3,6510,200,406,4219.07.2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP2,395,810,203,4119.07.2019
MSCI China A Onshore NR CNY26,7614,270,1114,1319.07.2019
FTSE Swiss GBI CHF0,608,160,115,7819.07.2019
FTSE Japanese GBI JPY3,7312,230,017,9719.07.2019
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD-9,071,35-0,106,5917.07.2019
Morningstar Japanese Bd TR JPY3,1411,70-0,107,7019.07.2019
EMIX Global Mining Global Gold TR USD32,5438,60-0,1310,3518.07.2019
Morningstar Metals Cmdty TR USD7,7015,44-0,225,0119.07.2019
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF-0,935,63-0,434,4219.07.2019
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF-1,105,02-0,593,9119.07.2019
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD-6,657,22-0,6315,2119.07.2019
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD-3,760,54-0,693,2919.07.2019
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP-1,581,50-0,701,5019.07.2019
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP-2,340,81-0,800,8719.07.2019
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR9,603,74-1,117,3619.07.2019
FTSE Swedish GBI SEK-3,251,79-1,682,8519.07.2019
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD-2,44-4,25-2,374,1319.07.2019
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD-1,55-3,21-2,743,6719.07.2019
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-6,33-1,62-2,970,2719.07.2019
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-6,49-1,46-3,10-0,2119.07.2019
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD-3,72-6,40-3,723,2419.07.2019
MSCI Turkey NR EUR7,543,65-8,41-6,5419.07.2019
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD-2,24-0,66-8,59-1,7319.07.2019
Morningstar Euro Covered Bd TR LCL-----
Indekser fra en lang rekke velkjente leverandører av referanseindekser slik som: MSCI, FTSE, Citigroup og JP Morgan med 1 år, 3 år og 5 år avkastning.