Markedsindeks: Totalavkastning

Indeks

En lang rekke globale referanseindekser med løpende avkastning (i år, 1 år, 3 år, 5 år) – indekser fra MSCI, FTSE, Citigroup, Oslo Børs med mer. Flere av disse indeksene kan bli brukt som referanseindekser i vårt porteføljeverktøy.

×
IndeksAvk. i år %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %Dato
MSCI World/Biotechnology NR USD-4,0831,0039,8423,0018.04.2014
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP2,0352,9823,9621,7017.04.2014
MSCI World/Health Care NR USD1,4123,9822,6616,7718.04.2014
Morningstar Large Core TR EUR0,9225,5020,9416,7217.04.2014
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP0,5039,9520,7421,5117.04.2014
Morningstar Mid Value TR EUR1,8334,4920,4020,5317.04.2014
Morningstar US Core TR EUR0,9726,5420,2117,6517.04.2014
Morningstar Large Growth TR EUR-1,9927,9119,3616,6117.04.2014
Morningstar Small Value TR EUR0,2630,2519,0621,1417.04.2014
Morningstar Mid Core TR EUR1,6428,7418,8620,3017.04.2014
Morningstar Large Cap TR EUR-0,1125,9418,8315,7217.04.2014
S&P 500 TR USD0,0326,6718,7216,3217.04.2014
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR-1,9218,7218,6617,0919.04.2014
Morningstar US Market TR GBP-0,0827,2418,6016,8517.04.2014
Morningstar US Market TR EUR-0,0827,2418,6016,8417.04.2014
Morningstar US Market TR USD-0,0827,2518,6016,8517.04.2014
Morningstar US Growth TR EUR-2,0828,3518,3517,1717.04.2014
Morningstar Mid Cap TR EUR0,6430,6418,2319,7517.04.2014
MSCI USA Growth NR USD-1,7827,3418,1416,5118.04.2014
BofAML GBP HY TR GBP4,0025,8918,0528,2917.04.2014
S&P Global Water TR3,3630,2117,6917,0618.04.2014
MSCI USA NR USD-0,1926,5617,6015,6918.04.2014
MSCI US Mid Cap 450 GR USD0,9431,2917,5719,4118.04.2014
Morningstar US Value TR EUR1,0326,9217,3315,7517.04.2014
Morningstar Small Cap TR EUR-1,8731,1317,1419,6717.04.2014
Morningstar Mid Core PR EUR1,2326,7917,0218,3917.04.2014
MSCI USA Value NR USD1,4225,7217,0014,8418.04.2014
MSCI USA Small Cap NR USD-1,4231,6516,9719,5918.04.2014
MSCI Sweden Small Cap NR USD3,4941,5716,6925,9018.04.2014
MSCI Switzerland NR USD3,3923,4916,5216,3518.04.2014
MSCI Denmark NR USD11,2139,8316,5020,3918.04.2014
OMXI All Share TR ISK-0,7122,0916,3817,5016.04.2014
Morningstar Large Value TR EUR0,8924,4916,3113,9317.04.2014
Morningstar Small Growth TR EUR-5,5431,9116,2718,8717.04.2014
Morningstar Small Core TR EUR-0,3731,2516,1418,9617.04.2014
OMXC 20 DKK9,3040,6416,1120,3216.04.2014
MSCI Europe Small Cap NR USD2,6444,3715,7619,8218.04.2014
MSCI World/Information Tech NR USD-1,2531,6115,7214,0918.04.2014
Morningstar Mid Growth TR EUR-1,3028,9315,5218,4217.04.2014
MSCI UK Value NR USD-0,1325,3714,7514,6718.04.2014
Morningstar UK Bank Capital TR3,3819,5614,6518,0717.04.2014
FTSE EPRA/NAREIT US TR USD10,496,3114,4119,9918.04.2014
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD-1,0428,3614,2921,6418.04.2014
MSCI World Small Cap NR USD-0,3929,5814,1817,9818.04.2014
BofAML Gbl HY Constnd TR HGBP3,4222,3113,9017,4917.04.2014
MSCI World Growth NR USD-1,4323,4113,8014,0418.04.2014
MSCI World NR-0,2724,1413,7813,5218.04.2014
MSCI World Value NR USD0,9124,8713,7412,9718.04.2014
Citi EMU GBI 10+ Yr EUR7,6518,2013,576,5617.04.2014
FTSE AllSh TR GBP-0,4927,2013,2715,3917.04.2014
FTSE EPRA/NAREIT Dvlp Eur TR EUR6,5929,0413,1915,0718.04.2014
Morningstar UK Govt Infl Linked TR4,7710,1113,048,8117.04.2014
STOXX Europe Mid 200 NR EUR2,8238,0813,0316,4117.04.2014
Morningstar UK Eurobond Corp TR3,3814,5012,979,0817.04.2014
BofAML European Ccy HY Constnd TR HEUR2,5221,1812,9419,9717.04.2014
MSCI Germany Small Cap NR USD1,7538,6312,9320,2418.04.2014
Cat 25%Barclays StlAgg TR&75%FTSE Wld TR0,8219,8312,9212,3719.04.2014
S&P Global Infrastructure TR USD6,6021,1012,8913,1018.04.2014
Fideuram Azionari America TR EUR-1,7823,6812,8611,5115.04.2014
Barclays Sterling Agg Corp TR GBP3,4315,5712,7412,1417.04.2014
Euronext Paris CAC Mid 60 NR EUR5,9147,8912,7316,5118.04.2014
BofAML Gbl HY Constd TR USD1,9812,1212,6414,9517.04.2014
Barclays US Corporate High Yield TR USD1,8310,6812,6214,0517.04.2014
MSCI Europe Ex UK Small Cap NR USD4,4547,0212,6018,2418.04.2014
MSCI World/Telecom Services NR USD-2,4820,7812,5911,2518.04.2014
Barclays Pan Euro HY Euro TR EUR2,5721,5012,5018,4017.04.2014
MSCI Frontier Markets GR USD11,5634,9112,4711,6718.04.2014
Cat 25%Barcalys EurAgg TR&75%FTSE Wld TR0,6920,3212,4611,5719.04.2014
BofAML Asian Dollar High yield TR USD0,995,3412,4511,0517.04.2014
FTSE Bursa Malaysia EMAS Shariah TR MYR0,7011,2412,4317,8518.04.2014
MSCI World/Financials NR USD-1,2322,6012,3911,7618.04.2014
DJ Global TR USD-0,0722,6612,3313,6318.04.2014
MSCI Europe Growth NR USD0,1924,7012,3314,0118.04.2014
MSCI EMU Small Cap NR USD5,4550,2012,2616,2618.04.2014
Cat 50%Barclays StlAgg TR&50%FTSE Wld TR1,6216,9912,2510,7719.04.2014
MSCI Frontier Markets NR USD11,4134,5012,1211,2818.04.2014
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR-0,9622,6612,0715,8219.04.2014
MSCI Europe NR USD0,9330,3511,8212,8218.04.2014
STOXX Europe 600 NR EUR1,1031,9611,8213,2317.04.2014
FSE DAX TR EUR-2,5137,3211,7413,7617.04.2014
OMXS Benchmark Cap TR SEK-0,1925,5011,7119,7217.04.2014
DJ Islamic World TR USD0,2523,5211,6513,0217.04.2014
OMXS Benchmark TR SEK-0,2025,4811,6519,3917.04.2014
MSCI Japan Small Cap NR USD-4,848,2511,508,8018.04.2014
Cat 75%Barclays StlAgg TR&25%FTSE Wld TR2,3914,1511,479,0419.04.2014
MSCI Europe Ex UK NR USD1,7733,5211,4612,0218.04.2014
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR0,2917,2911,4210,8519.04.2014
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR1,3618,0111,399,2719.04.2014
JPM EMBI Global TR USD3,401,5011,198,3017.04.2014
MSCI Europe Value NR USD1,6636,2011,1511,4518.04.2014
Euronext Paris SBF 120 NR EUR2,8638,9411,0311,2218.04.2014
Barclays Sterling Agg TR GBP3,1511,9911,037,2017.04.2014
BofAML Gbl HY Constnd TR HEUR2,2517,1510,9015,6117.04.2014
MSCI World/Real Estate NR USD2,930,1710,7814,4518.04.2014
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR0,4315,8210,7510,1519.04.2014
Citi UK GBI GBP3,1210,8210,695,6517.04.2014
MSCI Nordic Countries NR USD1,0628,0210,6515,2518.04.2014
MSCI EAFE NR USD-0,5721,5310,6211,3618.04.2014
Morningstar UK Bond IL TR3,139,5110,625,5317.04.2014
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS3,7641,4210,5921,6217.04.2014
MSCI UK Growth NR USD-1,9822,7010,5314,2818.04.2014
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR0,4412,1810,458,3719.04.2014
UBS Global CB TR USD1,7922,0310,4111,0218.04.2014
MSCI Sweden NR USD-1,6721,8010,3917,6918.04.2014
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR2,0215,7210,266,9519.04.2014
Euronext BEL 20 Private TR EUR5,4339,2410,2411,9217.04.2014
FTSE EPRA/NAREIT Dvlp Asia TR USD-3,40-8,4210,2312,5618.04.2014
Vietnam VN Index10,4121,8310,154,9518.04.2014
MSCI EMU NR USD1,3338,5210,0610,0818.04.2014
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS1,1614,3010,027,9217.04.2014
UBS Global Focus Hedged CB TR CHF2,9423,1610,0013,4018.04.2014
UBS Global Hedged CB TR EUR1,9427,289,9911,6118.04.2014
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd-0,7814,079,9212,3119.04.2014
HSBC Asian USD Bond TR2,243,669,876,8617.04.2014
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS0,9013,799,827,0317.04.2014
Morningstar Eurozone Bond IL TR3,7215,399,794,0917.04.2014
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS1,3816,549,749,8917.04.2014
Euronext Paris CAC 40 NR EUR2,2637,479,749,7618.04.2014
Barclays US Corp IG TR USD2,103,869,736,9217.04.2014
Morningstar EM Sovereign Bond3,831,569,717,3217.04.2014
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR-2,2021,559,679,3015.04.2014
UBS Global Focus Hedged CB TR USD1,9916,889,657,5918.04.2014
Tel Aviv SE All Bond1,0915,269,658,2417.04.2014
MSCI Switzerland Small Cap NR USD2,6743,699,6319,1818.04.2014
Citi EMU GBI EUR3,4214,969,593,9817.04.2014
FTSE EPRA/NAREIT Switzerland TR EUR10,3010,729,5815,5018.04.2014
Morningstar European Covered Bond TR1,6613,909,574,9317.04.2014
MSCI World/Utilities NR USD7,8415,999,576,2218.04.2014
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR1,8518,709,3710,5517.04.2014
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd-0,7412,009,3411,4119.04.2014
Barclays Pan Euro Agg TR EUR2,6113,309,315,0417.04.2014
JPM EMBI Global Hedged EUR TR3,737,289,309,1617.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg GBP3,6510,049,296,3118.04.2014
Barclays Euro Agg Bond TR EUR2,6814,179,264,6017.04.2014
OMXH Bench Cap TR EUR1,0641,669,2116,7117.04.2014
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 251,2716,069,178,8417.04.2014
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR0,7712,199,058,3419.04.2014
FTSE EPRA/NAREIT Euro Zone TR EUR4,3922,498,9912,3518.04.2014
Morningstar Eurobond Corp TR1,6913,248,965,5017.04.2014
MSCI Hong Kong NR USD0,6314,838,9513,6818.04.2014
MSCI EMU Mid NR USD3,5441,218,9310,6418.04.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg GBP2,5814,558,925,1618.04.2014
Morningstar EM Composite Bond2,552,578,878,3217.04.2014
Morningstar European Bank Capital TR1,8415,518,818,2217.04.2014
MSCI Japan NR USD-8,544,438,805,4918.04.2014
Barclays Euro Agg Corps TR EUR1,7513,758,746,6817.04.2014
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR0,617,178,735,4719.04.2014
UBS Europe CB TR EUR1,5224,628,5510,3618.04.2014
Euronext AEX All Share TR EUR0,2532,418,5412,7517.04.2014
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,7310,558,538,6819.04.2014
Cat 50%HSBCAsiaBd&50%MSCI AC Asia Pac NR-0,025,558,498,3519.04.2014
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 251,5517,258,439,7217.04.2014
Citi Danish GBI 5-7 Yr DKK1,659,488,414,2817.04.2014
MSCI World/Energy NR USD4,1328,338,2110,8518.04.2014
S&P Global Agribusiness Equity TR USD1,7817,388,1813,3718.04.2014
OMX Nordic 40-0,3026,538,1512,4117.04.2014
FTSE 100 PR GBP-1,8020,848,1110,4217.04.2014
Morningstar Swiss Bond IL TR2,466,767,956,6917.04.2014
FTSE AW Asean TR USD5,61-1,597,8318,7618.04.2014
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd-0,676,957,829,1019.04.2014
Citi EMUSDGBI Indonesia USD3,78-0,737,819,8131.03.2014
MSCI Australia NR USD6,567,977,7815,4618.04.2014
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR3,709,507,7616,8919.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR USD2,653,757,694,8718.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg USD2,05-0,087,673,4418.04.2014
Morningstar Euro Govt Infl Linked TR2,4612,077,663,7517.04.2014
Citi Swiss GBI CHF1,109,007,626,4417.04.2014
Citi Polish GBI PLN-0,168,697,566,2417.04.2014
Morningstar Core Bond MCBI TR0,712,747,532,2717.04.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg CHF1,909,387,527,7018.04.2014
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyEMAS-0,509,337,408,6931.03.2014
Fideuram Bilanciati TR EUR-0,0817,607,384,7515.04.2014
MSCI Thailand NR USD10,38-11,157,3824,4218.04.2014
S&P Pan Africa TR3,0117,267,3412,7818.04.2014
Barclays US Agg Bond TR USD0,752,657,342,4717.04.2014
Fideuram Azionari Italia TR EUR7,5349,637,336,7715.04.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg USD0,993,997,332,3018.04.2014
Morningstar EM Corporate Bond TR1,963,347,2812,1317.04.2014
Morningstar EM Corporate Bond TR1,963,347,2812,1317.04.2014
Fideuram Obbl Misti TR EUR1,5917,287,242,7415.04.2014
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR-1,5129,947,217,4515.04.2014
FTSE Bursa Malaysia KLCI PR MYR-1,054,737,1813,8718.04.2014
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR0,7314,907,184,7715.04.2014
OSE FXLT Mutual Fund Index Linked/TOTX-1,1217,367,0618,9016.04.2014
Morningstar Australasian Bond USD5,00-4,087,068,8517.04.2014
MSCI Spain NR USD4,4049,107,026,0918.04.2014
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR2,01-7,837,0213,3517.04.2014
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR1,8214,257,012,4415.04.2014
Citi US GBI USD0,021,396,900,6317.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg EUR2,505,526,804,7018.04.2014
Citi Swedish GBI SEK-0,612,106,466,7417.04.2014
MSCI AC Asia Pacific NR USD-2,308,116,449,4018.04.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg EUR1,439,856,433,5718.04.2014
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD4,5218,186,4211,6918.04.2014
MSCI Singapore NR USD0,833,666,3115,3918.04.2014
Barclays Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP0,4614,406,302,9517.04.2014
Citi Danish GBI 3-5 Yr DKK-0,029,486,242,6217.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked US TIPS TR USD1,37-2,816,143,0718.04.2014
FTSE/JSE All Share TR ZAR4,3419,626,1215,4017.04.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg NOK2,902,275,986,2918.04.2014
Citi Australian GBI AUD5,02-5,115,978,1617.04.2014
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR1,812,785,939,0419.04.2014
Barclays Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR-0,2611,935,913,6717.04.2014
Morningstar Gbl Govt Bond USD2,196,095,832,0217.04.2014
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 252,4221,095,7612,3217.04.2014
Barclays Global Aggregate TR USD1,695,175,672,9718.04.2014
MSCI Taiwan NR USD2,6019,225,6411,4718.04.2014
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR-0,0115,825,612,7315.04.2014
Barclays Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-0,3211,495,522,0117.04.2014
UBS Asia CB TR USD-0,327,185,465,6217.04.2014
MSCI Italy NR USD13,5653,875,405,2218.04.2014
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS-1,259,495,383,4517.04.2014
Cat 40%BofAML Twn Gvt TR&60%MSCI Twn NR0,8011,865,387,9017.04.2014
Morningstar Gbl Ex US Govt Bond USD3,068,295,332,3717.04.2014
Barclays Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-0,3011,445,321,4317.04.2014
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR11,50-8,285,2816,5231.03.2014
Citi GBP EuroDep 3 Mon GBP0,1714,455,260,9317.04.2014
Citi Singapore GBI USD0,72-0,505,223,3917.04.2014
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD2,0610,595,0512,5818.04.2014
Morningstar Agriculture Commodity TR16,3716,184,898,4617.04.2014
JPM GBI Global Traded TR USD2,024,714,852,0218.04.2014
Barclays US Aggregate 1-3 Yr TR USD-1,103,964,74-0,2717.04.2014
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyKLCIPR-1,585,314,746,7531.03.2014
Citi Swiss GBI 1-3 Yr CHF-0,618,954,623,9917.04.2014
OMXH 25 EUR-2,6538,084,5912,1117.04.2014
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR-0,296,334,534,5317.04.2014
Tel Aviv SE TA 1002,8325,314,3313,1717.04.2014
Barclays Euro Infln Lkd TR EUR0,767,514,292,0117.04.2014
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR-0,8311,714,200,2915.04.2014
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR0,4414,964,169,7919.04.2014
DJ Islamic Asia/Pacific TR USD0,8512,594,1310,4018.04.2014
Barclays Gbl Infl Linked Sweden TR USD-1,79-1,454,106,4418.04.2014
Citi PLN EuroDep 3 Mon PLN-0,9810,284,073,3717.04.2014
Citi CHF EuroDep 1 Mon CHF-0,538,974,023,3717.04.2014
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD0,4911,494,0111,5218.04.2014
MSCI AC Golden Dragon NR USD-2,2214,203,949,1018.04.2014
Citi Swedish GBI 1-3 Yr SEK-3,113,413,924,7817.04.2014
MSCI Korea NR USD0,1121,203,9114,0918.04.2014
JPM GBI EM Global Diversified TR USD1,32-5,823,896,1418.04.2014
BofAML USD LIBOR 3 Mon CM-1,363,493,87-1,8417.04.2014
Citi USD EuroDep 3 Mon USD-1,373,503,85-1,8917.04.2014
Citi HKD EuroDep 3 Mon HKD-1,383,473,83-2,0517.04.2014
Morningstar Livestock Commodity TR11,2924,553,61-0,2517.04.2014
Citi Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,859,193,610,5717.04.2014
Citi SGD EuroDep 3 Mon SGD-0,422,283,561,6517.04.2014
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR-4,874,563,495,1115.04.2014
Morningstar Short/Flat Commodity TR-4,583,113,39-4,0917.04.2014
OSE Statsobligasjonsind 3.000,981,043,333,1716.04.2014
Citi AUD EuroDep 3 Mon AUD3,70-3,873,197,0617.04.2014
Citi SEK EuroDep 3 Mon SEK-3,682,813,184,0817.04.2014
Fideuram Liquidità Area Euro TR EUR-1,4110,273,09-0,5215.04.2014
Morningstar Canadian Bond IL TR-2,31-4,853,083,2117.04.2014
Citi Canadian GBI CAD-2,34-4,382,943,0917.04.2014
MSCI Indonesia NR USD23,62-14,142,8818,4318.04.2014
Citi EMUSDGBI Hong Kong USD-1,322,652,67-2,3831.03.2014
Citi EMUSDGBI Malaysia USD-1,322,652,67-2,3831.03.2014
Citi EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,989,622,66-0,4717.04.2014
MSCI Canada NR USD1,5519,352,569,9318.04.2014
Citi DKK EuroDep 3 Mon DKK-1,159,182,43-0,4817.04.2014
Morningstar Short-Only Commodity TR-10,39-8,492,38-12,2717.04.2014
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-1,219,742,38-0,9016.04.2014
OSE Statsobligasjonsind 1.000,401,562,052,0716.04.2014
OSE Statsobligasjonsind 0.250,401,551,771,9016.04.2014
Morningstar Energy Commodity TR3,4723,051,413,3417.04.2014
Morningstar Long-Only Commodity TR7,4215,720,976,7817.04.2014
MSCI EM NR0,017,100,729,6018.04.2014
MSCI World/Materials NR USD1,1921,650,679,2018.04.2014
MSCI China NR USD-6,4610,950,565,6918.04.2014
OMXB Baltic TR-0,888,970,4713,0717.04.2014
MSCI Poland NR USD0,9422,940,3712,5418.04.2014
Citi CAD EuroDep 3 Mon CAD-4,41-2,370,160,7217.04.2014
MSCI Portugal NR USD8,6925,72-0,061,8318.04.2014
S&P Global Natural Resources TR USD0,0815,56-0,255,4318.04.2014
Citi Japanese GBI JPY2,410,11-0,76-0,5717.04.2014
Morningstar Japanese Bond IL TR2,400,40-0,95-0,7017.04.2014
MSCI EM EMEA NR USD-3,496,18-1,159,0518.04.2014
MSCI India NR USD6,838,64-1,249,5918.04.2014
MSCI Turkey NR USD9,85-20,83-1,8812,1018.04.2014
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR-2,883,47-2,055,2815.04.2014
Morningstar Long/Flat Commodity TR0,886,58-2,111,1317.04.2014
Morningstar Long/Short Commodity TR-2,386,26-2,17-0,9917.04.2014
Morningstar Long/Short Commodity ER-2,386,21-2,22-1,0617.04.2014
Beassa ALBI TR ZAR-0,13-11,06-2,322,9217.04.2014
MSCI Austria NR USD-6,4214,97-2,923,4218.04.2014
MSCI BRIC NR USD-3,254,52-3,695,5818.04.2014
Beassa 1-3 Yr TR ZAR-0,33-5,84-3,941,5617.04.2014
MSCI EM Latin America NR USD1,85-4,85-4,496,1918.04.2014
STeFI Composite ZAR0,04-4,69-5,270,6017.04.2014
STeFI 3 Month NCD ZAR-0,02-4,84-5,440,3317.04.2014
Morningstar Metals Commodity TR1,99-5,22-5,514,0517.04.2014
MSCI EM Europe NR USD-9,07-1,92-5,947,5218.04.2014
Barclays Asian Pac Taiwan Dollar TR JPY1,30-1,11-7,10-4,2918.04.2014
FTSE Turkish Lira Government Bond1,68-20,30-7,42-4,8618.04.2014
MSCI Brazil NR USD5,56-2,71-8,293,2018.04.2014
MSCI Russia NR USD-18,35-3,90-9,055,2018.04.2014
Morningstar China Large Cap CNY-7,06-6,76-9,84-6,0818.04.2014
S&P Global Clean Energy TR USD1,9743,99-10,48-11,9218.04.2014
MSCI Greece NR USD6,5861,99-13,21-17,5018.04.2014
Euromoney Global Gold TR9,35-8,27-22,80-6,7217.04.2014
Indekser fra en lang rekke velkjente leverandører av referanseindekser slik som: MSCI, FTSE, Citigroup og JP Morgan med 1 år, 3 år og 5 år avkastning.