Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Markedsindeks: Totalavkastning

Indeks

En lang rekke globale referanseindekser med løpende avkastning (i år, 1 år, 3 år, 5 år) – indekser fra MSCI, FTSE, Citigroup, Oslo Børs med mer. Flere av disse indeksene kan bli brukt som referanseindekser i vårt porteføljeverktøy.

×
IndeksAvk. i år %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %Dato
MSCI World/Biotechnology NR USD19,1950,7654,1041,8728.08.2015
OMXI All Share TR ISK39,9572,6338,3921,9831.08.2015
MSCI World/Health Care NR USD18,6849,6037,1026,6328.08.2015
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS26,6226,5835,9312,6831.08.2015
OMXC 20 DKK31,0547,6535,2622,7831.08.2015
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP21,8834,0334,4022,5231.08.2015
MSCI Denmark NR DKK33,3949,0834,3422,8131.08.2015
MSCI China A NR CNY9,5390,0934,0912,6931.08.2015
MSCI EMU Small Cap NR EUR23,1636,7833,6917,1031.08.2015
MSCI Europe Small Cap NR EUR22,0237,8632,8319,8931.08.2015
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR21,3935,3032,7618,0331.08.2015
Morningstar Mid Value TR EUR6,3530,2932,7322,3028.08.2015
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD17,3836,9532,4620,7828.08.2015
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP18,7737,8732,0522,2931.08.2015
MSCI Sweden Small Cap NR SEK18,9736,9031,8422,5831.08.2015
Morningstar Mid Core TR EUR9,0137,5631,8024,4228.08.2015
MSCI Germany Small Cap NR EUR19,7741,9531,7620,1031.08.2015
Euronext Paris CAC Mid 60 NR EUR17,2334,4031,7417,6831.08.2015
Morningstar Mid Cap TR EUR9,5136,0031,5623,2528.08.2015
Russell Mid Cap TR USD8,5335,4630,9422,8828.08.2015
Morningstar Large Growth TR EUR14,7343,2130,4825,0828.08.2015
Morningstar US Growth TR EUR14,2742,3930,3524,5928.08.2015
OMXH Bench Cap TR EUR12,2426,1130,3414,8431.08.2015
Morningstar US Core TR EUR6,0037,2030,2623,2628.08.2015
Morningstar Mid Growth TR EUR13,1540,0530,2422,9828.08.2015
Russell 1000 Growth TR USD12,6141,5230,0923,8728.08.2015
Morningstar Large Core TR EUR5,1137,5430,0123,0628.08.2015
Morningstar Mid Core PR EUR7,9035,3929,7422,4928.08.2015
FTSE EPRA/NAREIT Developed Europe TR EUR17,4838,7729,5319,4728.08.2015
Morningstar Small Growth TR EUR12,5940,2229,3123,4128.08.2015
Russell 1000 TR USD8,3335,9029,2822,4428.08.2015
Russell 3000 TR USD8,2335,8229,2022,3628.08.2015
Morningstar US Market TR EUR8,3135,8829,1022,4428.08.2015
Morningstar US Market TR USD8,3135,8829,1022,4428.08.2015
Morningstar US Market TR GBP8,3135,8829,1022,4428.08.2015
Fideuram Azionari Italia TR EUR25,6930,3429,0011,4527.08.2015
S&P 500 TR USD7,9735,9728,8622,2328.08.2015
Morningstar Small Core TR EUR6,8732,6928,8121,6828.08.2015
Morningstar Small Cap TR EUR7,0333,4028,7222,0928.08.2015
Morningstar Large Cap TR EUR8,1036,0628,4622,2128.08.2015
Russell 2000 TR USD7,3035,1528,3821,5128.08.2015
Morningstar Short-Only Commodity TR19,9589,4128,327,2228.08.2015
Russell 1000 Value TR USD4,0330,2628,3120,9328.08.2015
MSCI Switzerland NR CHF15,1833,1228,0817,1731.08.2015
Morningstar Small Value TR EUR2,0027,7028,0321,1528.08.2015
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR12,4139,8127,9321,3830.08.2015
Morningstar China Large Cap CNY2,7783,6027,679,6328.08.2015
MSCI Europe Mid Cap NR EUR15,7532,7427,5416,0831.08.2015
S&P Global Clean Energy TR USD9,6811,7227,50-2,6628.08.2015
MSCI EMU Mid NR EUR16,7832,0827,3813,0531.08.2015
MSCI World Small Cap NR USD10,4830,4227,1919,0628.08.2015
MSCI Japan NR JPY20,2541,4127,1613,7031.08.2015
MSCI World/Financials NR USD7,3228,6127,0814,8928.08.2015
Tel Aviv SE TA 10019,0134,9827,0111,3131.08.2015
FTSE EPRA/NAREIT Euro Zone TR EUR14,4432,0826,9915,9928.08.2015
MSCI World/Information Tech NR USD8,7636,9426,8921,0828.08.2015
Euronext BEL 20 Private TR EUR9,9326,6426,7313,4628.08.2015
Morningstar US Value TR EUR4,5027,8626,7019,4928.08.2015
MSCI World Growth NR USD11,9235,6326,2418,8928.08.2015
OMXH 25 EUR7,5321,9326,0210,5231.08.2015
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 2517,6334,6425,9611,9230.08.2015
MSCI Spain NR EUR4,7713,0725,297,3431.08.2015
MSCI Europe Ex UK NR EUR12,9927,1025,0713,9131.08.2015
MSCI World NR8,3929,5324,9417,2928.08.2015
Morningstar Large Value TR EUR4,2227,1824,9118,5528.08.2015
S&P Global Water TR6,0127,0924,8618,5128.08.2015
Fideuram Azionari America TR EUR6,7831,0224,6717,7627.08.2015
Euronext Paris SBF 120 NR EUR14,6526,1824,4713,4231.08.2015
BofAML GBP HY TR GBP13,1828,0524,3316,4028.08.2015
MSCI EMU NR EUR11,0424,7524,3012,4228.08.2015
DJ Global TR USD7,4926,6824,0916,2330.08.2015
MSCI Italy NR EUR20,7425,2424,008,1131.08.2015
MSCI Europe Growth NR EUR14,9231,2223,8015,4231.08.2015
FSE DAX TR EUR8,3625,1023,7315,2631.08.2015
Vietnam VN Index8,6612,0223,607,1931.08.2015
MSCI World Value NR USD4,8623,5223,5915,6528.08.2015
Euronext Paris CAC 40 NR EUR14,8525,3923,5212,3231.08.2015
OMX Nordic 4012,1328,1023,4313,4231.08.2015
MSCI Nordic Countries NR EUR13,4024,7623,4114,9831.08.2015
Euronext AEX All Share TR EUR12,3327,5623,4114,0531.08.2015
STOXX Europe 600 NR EUR10,8424,5423,3014,1428.08.2015
OMXS Benchmark Cap TR SEK10,3326,2023,2916,1031.08.2015
MSCI India NR USD5,4825,3623,277,0931.08.2015
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR8,1926,3223,2415,9530.08.2015
OMXS Benchmark TR SEK10,2526,1223,1716,0031.08.2015
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR13,1224,3323,0711,0627.08.2015
MSCI Europe NR11,2124,2723,0613,8531.08.2015
DJ Islamic World TR USD7,5127,7222,9816,5330.08.2015
MSCI EAFE NR USD11,6125,6122,7813,3731.08.2015
MSCI Hong Kong NR HKD7,2524,3722,7013,9331.08.2015
MSCI Frontier Markets GR USD-2,075,2622,6810,3828.08.2015
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR6,8125,5322,6213,8227.08.2015
MSCI World/Telecom Services NR USD13,7933,3022,5215,7828.08.2015
Cat 25%Barclays StlAgg TR&75%FTSE Wld TR8,2928,5122,3915,7030.08.2015
MSCI Europe High Div Yld NR EUR9,7421,4622,3114,2031.08.2015
FTSE EPRA/NAREIT United States TR USD5,1137,8222,2519,0728.08.2015
MSCI Frontier Markets NR USD-2,444,8122,249,9728.08.2015
MSCI Europe Value NR EUR7,4417,4322,1812,1331.08.2015
Cat 25%Barcalys US Agg TR&75%FTSE Wld TR8,7829,8322,1215,1230.08.2015
S&P Global Infrastructure TR USD3,3122,2821,9814,8128.08.2015
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 2513,5626,9821,9610,7230.08.2015
Morningstar UK Bank Capital TR10,1328,5521,7813,5731.08.2015
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR12,5223,0721,7710,1330.08.2015
TReuters Global CB TR USD9,7827,9121,3413,0128.08.2015
TReuters Global Focus Hedged CB TR USD12,6536,4221,1812,6528.08.2015
S&P Global Agribusiness Equity TR USD3,1225,0121,0412,7328.08.2015
Citi EMU GBI 10+ Yr EUR2,4021,4120,9511,0128.08.2015
FTSE AllSh TR GBP8,4320,8320,9114,7231.08.2015
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR11,9930,7920,8814,3930.08.2015
MSCI World High Dividend Yield NR USD5,2221,9820,8515,6328.08.2015
MSCI Sweden NR SEK8,4723,9520,8214,1831.08.2015
MSCI China NR USD1,0523,0620,748,1831.08.2015
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 2512,2924,6520,7210,2730.08.2015
MSCI Golden Dragon NR USD2,0720,8320,6310,3431.08.2015
TReuters Global Focus Hedged CB TR CHF15,8229,1120,5013,7928.08.2015
Tel Aviv SE All Bond12,8924,3120,3410,1531.08.2015
MSCI World/Utilities NR USD2,8027,9120,3210,3928.08.2015
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS12,2222,2220,249,9231.08.2015
Cat 50%Barclays StlAgg TR&50%FTSE Wld TR8,5629,2920,0514,2930.08.2015
MSCI World/Real Estate NR USD6,0929,2419,8115,6328.08.2015
MSCI AC Asia Pacific NR USD7,1022,0819,7911,0131.08.2015
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS12,8225,4719,7710,2831.08.2015
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR5,1822,1919,5912,4930.08.2015
Morningstar UK Govt Infl Linked TR11,7236,6119,5614,5931.08.2015
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR9,5331,9519,5113,1230.08.2015
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS12,0723,4519,289,9831.08.2015
TReuters Global Hedged CB TR EUR3,8914,7519,2711,4228.08.2015
MSCI Taiwan NR USD0,2015,0218,9611,3131.08.2015
BofAML European Ccy HY Constnd TR HEUR4,6916,2418,2712,0928.08.2015
BofAML Asian Dollar High yield TR USD12,9633,5418,0712,3028.08.2015
TReuters Europe CB TR EUR8,6522,9717,9910,7428.08.2015
Barclays US Corporate High Yield TR USD10,3029,7217,9913,3528.08.2015
Cat 50%HSBCAsiaBd&50%MSCI AC Asia Pac NR9,2729,1917,9810,9030.08.2015
Barclays Pan Euro HY Euro TR EUR3,9916,2217,9311,7131.08.2015
DJ Islamic Asia/Pacific TR USD7,7122,5817,9010,4828.08.2015
BofAML Gbl HY Constd TR USD9,9426,7617,8212,9728.08.2015
BofAML Gbl HY Constnd TR HGBP9,9221,3717,7613,4028.08.2015
Barclays Sterling Agg Corp TR GBP8,2828,2117,6812,3331.08.2015
Cat 75%Barclays StlAgg TR&25%FTSE Wld TR8,7830,0017,6712,8130.08.2015
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR3,7119,4217,0410,1930.08.2015
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR14,8131,6216,9311,5630.08.2015
Morningstar UK Eurobond Corp TR8,0228,2116,9112,2531.08.2015
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR10,2134,0116,8911,0230.08.2015
Cat 75%Barclays Eu Agg&25%FTSE AW Dv Eur4,4118,5916,889,6330.08.2015
FTSE EPRA/NAREIT Developed Asia TR USD2,1316,8716,8211,7328.08.2015
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd6,6922,2516,7512,4330.08.2015
HSBC Asian USD Bond TR11,7336,9416,6810,7431.08.2015
Fideuram Bilanciati TR EUR5,6219,4416,669,0127.08.2015
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD-0,3913,9416,369,0331.08.2015
Morningstar Short/Flat Commodity TR14,0940,1116,276,7428.08.2015
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg USD9,6934,2516,1210,1828.08.2015
Morningstar EM Sovereign Bond11,0431,0915,9310,2328.08.2015
Barclays Global Aggregate TR Hdg USD10,7036,8515,889,2428.08.2015
TReuters Asia CB TR USD14,9132,3415,768,7528.08.2015
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR3,8516,4515,647,9227.08.2015
Morningstar Eurozone Bond IL TR2,4917,2815,558,0628.08.2015
Barclays Sterling Agg TR GBP8,9430,6415,3811,2831.08.2015
Morningstar Livestock Commodity TR-3,9319,5615,345,9928.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg USD10,9236,1415,3010,3828.08.2015
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg GBP8,4024,8615,2710,2728.08.2015
Citi EMU GBI EUR2,3717,2715,237,9928.08.2015
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS10,8023,4015,217,0731.08.2015
Morningstar Swiss Bond IL TR17,8435,2215,1910,4128.08.2015
Barclays Offshore Renminbi (CNH) TR CNH6,2727,7115,17-28.08.2015
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg CHF12,3226,3815,1610,9528.08.2015
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd6,2821,2015,1511,5230.08.2015
Barclays US Corp IG TR USD9,3432,9515,1110,3128.08.2015
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD-1,3410,2315,079,1931.08.2015
Barclays Global Aggregate TR Hdg GBP9,3827,2915,049,4028.08.2015
FTSE EPRA/NAREIT Switzerland TR EUR18,4535,7914,9914,5928.08.2015
Barclays Global Aggregate TR Hdg CHF13,4128,9414,9610,1228.08.2015
Morningstar EM Corporate Bond TR11,9330,4514,7910,0528.08.2015
Morningstar EM Corporate Bond TR11,9330,4514,7910,0528.08.2015
Fideuram Obbl Misti TR EUR4,5417,0114,777,1727.08.2015
Citi UK GBI GBP9,1032,0514,7511,1328.08.2015
Morningstar EM Composite Bond11,6230,8814,7310,8328.08.2015
FTSE 100 PR GBP3,3113,3514,709,4331.08.2015
Morningstar UK Bond IL TR9,4332,2414,5610,9728.08.2015
Morningstar Core Bond MCBI TR11,1436,4914,559,0628.08.2015
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR7,2320,0014,517,2827.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg GBP9,6926,7314,4910,5728.08.2015
Citi WBIG Eastern Europe EUR6,7222,8314,409,0828.08.2015
Barclays Euro Agg Bond TR EUR2,1916,6314,397,7731.08.2015
Barclays US Agg Bond TR USD10,8235,9114,328,8928.08.2015
Barclays Pan Euro Agg TR EUR3,8119,2414,318,3431.08.2015
Morningstar European Bank Capital TR2,0515,0814,247,9431.08.2015
JPM EMBI Global TR USD11,3729,5914,1710,9028.08.2015
Barclays Gbl Agg Corp TR USD7,2527,1614,109,2928.08.2015
BofAML Gbl HY Constnd TR HEUR3,1810,9914,0210,3828.08.2015
Citi Swiss GBI CHF16,6331,7813,999,4828.08.2015
Morningstar European Covered Bond TR2,6816,5513,897,7631.08.2015
MSCI Austria NR EUR13,3415,5513,851,8231.08.2015
Citi Polish GBI PLN4,2317,3513,828,1828.08.2015
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR4,8516,5013,6410,3430.08.2015
Citi US GBI USD11,3536,8913,638,2828.08.2015
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR1,4310,9213,446,6030.08.2015
Barclays US Aggregate 1-3 Yr TR USD11,0834,9213,406,7728.08.2015
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR2,1915,4613,296,5627.08.2015
Morningstar Euro Govt Infl Linked TR2,9914,5413,277,0031.08.2015
OMXB Baltic TR9,3818,5613,215,6628.08.2015
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR8,9025,6213,218,2730.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked TR USD8,1426,7813,179,5928.08.2015
Barclays Euro Agg Corps TR EUR1,2314,8313,167,5831.08.2015
Citi EMUSDGBI Indonesia USD9,1833,5513,1411,4031.07.2015
S&P Pan Africa TR-2,149,8513,069,2228.08.2015
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR1,9814,1412,876,6427.08.2015
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-3,0314,5612,8410,3930.08.2015
BofAML USD LIBOR 3 Mon CM10,4534,0712,785,9428.08.2015
Citi USD EuroDep 3 Mon USD10,4834,1212,785,9328.08.2015
Morningstar Eurobond Corp TR1,1914,7612,777,4431.08.2015
Citi HKD EuroDep 3 Mon HKD10,5234,1012,765,9328.08.2015
Barclays Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP9,0825,6812,597,2231.08.2015
FTSE/JSE All Share TR ZAR-0,1010,0712,479,5831.08.2015
Citi Swiss GBI 1-3 Yr CHF14,3528,3912,327,4828.08.2015
MSCI Thailand NR THB-3,839,6912,2212,5031.08.2015
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR9,5838,7812,1312,5531.08.2015
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD-0,4510,4712,028,8728.08.2015
Citi GBP EuroDep 3 Mon GBP8,9924,5411,926,1028.08.2015
Citi CHF EuroDep 1 Mon CHF13,3126,5111,896,8728.08.2015
OSE FXLT Mutual Fund Index Linked/TOTX2,70-0,9111,8611,1331.08.2015
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg EUR1,6514,1411,647,4328.08.2015
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR3,7615,8411,497,8927.08.2015
Barclays Global Aggregate TR Hdg EUR2,5616,3511,436,5828.08.2015
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd5,1718,5311,209,2030.08.2015
MSCI World/Materials NR USD-1,347,4511,196,1928.08.2015
Barclays Global Aggregate TR USD7,4225,3511,107,0128.08.2015
MSCI Australia NR USD-4,39-0,9210,939,2331.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg EUR2,8815,8110,877,7028.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked US TIPS TR USD10,0729,9010,838,7328.08.2015
Barclays Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR2,5414,9110,795,8131.08.2015
Morningstar Long/Short Commodity TR11,5135,6510,517,5428.08.2015
Morningstar Long/Short Commodity ER11,4935,6310,477,4928.08.2015
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyEMAS3,9815,2510,339,1831.07.2015
Barclays Euro Agg 1-3 Yr TR EUR2,6014,6510,305,2731.08.2015
Citi PLN EuroDep 3 Mon PLN5,0815,8810,265,1828.08.2015
Morningstar Gbl Govt Bond USD7,2524,0010,216,1828.08.2015
MSCI Canada NR USD-6,841,1410,186,4428.08.2015
MSCI Poland NR EUR-1,534,3510,174,1328.08.2015
Barclays Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR2,6114,5610,115,0431.08.2015
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR2,8114,1010,084,5827.08.2015
Citi Danish GBI 5-7 Yr DKK2,2315,1110,016,5528.08.2015
JPM EMBI Global Hedged EUR TR4,0611,0310,017,9526.08.2015
MSCI Singapore NR SGD-7,647,0310,007,4231.08.2015
JPM GBI Global Traded TR USD7,8325,649,996,3028.08.2015
MSCI BRIC NR USD-1,494,719,932,1328.08.2015
MSCI EM NR-3,743,339,474,6828.08.2015
MSCI Korea NR USD-2,68-0,129,267,5931.08.2015
Barclays Euro Infln Lkd TR EUR1,6312,039,174,3131.08.2015
Citi Danish GBI 3-5 Yr DKK2,4614,808,955,1328.08.2015
Fideuram Liquidità Area Euro TR EUR2,5513,888,953,8827.08.2015
Athens Exchange Athex Composite TR-20,53-36,788,93-12,3331.08.2015
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR-0,0718,748,879,4902.08.2015
Morningstar Gbl Ex US Govt Bond USD5,5418,988,795,2528.08.2015
Citi SGD EuroDep 3 Mon SGD4,2819,328,565,1228.08.2015
Citi EUR EuroDep 3 Mon EUR2,2513,938,413,4628.08.2015
EONIA Capitalisé 360j TR EUR2,2013,848,363,2928.08.2015
Citi Danish GBI 1-3 Yr DKK2,3514,288,293,7328.08.2015
FTSE AW Asean TR USD-9,811,518,097,9428.08.2015
Citi Singapore GBI USD3,0117,828,076,2228.08.2015
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyKLCIPR2,6714,467,747,1002.08.2015
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR-4,261,027,312,4927.08.2015
MSCI World/Energy NR USD-8,11-11,097,098,2228.08.2015
Citi Swedish GBI SEK3,9715,906,846,8028.08.2015
Morningstar Long/Flat Commodity TR7,6829,096,526,2928.08.2015
MSCI Portugal NR EUR13,14-4,305,53-4,1431.08.2015
FTSE Bursa Malaysia EMAS Shariah TR MYR-14,58-10,685,157,0531.08.2015
Citi Swedish GBI 1-3 Yr SEK2,9711,995,064,6428.08.2015
Morningstar Australasian Bond USD-1,699,895,057,7728.08.2015
S&P Global Natural Resources TR USD-7,63-4,414,932,9628.08.2015
Citi Canadian GBI CAD-0,4015,364,894,9828.08.2015
Morningstar Canadian Bond IL TR-0,4415,324,855,0328.08.2015
MSCI EM EMEA NR USD1,052,074,733,0728.08.2015
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-2,875,684,673,6128.08.2015
Barclays Gbl Infl Linked Sweden TR USD4,2412,664,636,0428.08.2015
MSCI Indonesia NR IDR-14,171,584,604,4531.08.2015
Barclays Global Aggregate TR Hdg NOK1,203,664,405,0328.08.2015
Citi SEK EuroDep 3 Mon SEK1,9810,294,254,0328.08.2015
Citi Australian GBI AUD-1,369,343,937,2428.08.2015
Citi CAD EuroDep 3 Mon CAD-2,8710,863,042,1728.08.2015
Beassa ALBI TR ZAR0,2314,762,751,5731.08.2015
Beassa 1-3 Yr TR ZAR1,4015,812,630,6031.08.2015
OSE Statsobligasjonsind 3.001,394,022,563,0031.08.2015
STeFI Composite ZAR0,4414,362,39-0,6531.08.2015
Citi AUD EuroDep 3 Mon AUD-2,005,002,204,6728.08.2015
STeFI 3 Month NCD ZAR0,2013,992,15-0,8731.08.2015
MSCI Turkey NR EUR-21,52-7,231,88-1,5328.08.2015
OSE Statsobligasjonsind 1.000,801,711,631,9231.08.2015
OSE Statsobligasjonsind 0.250,651,081,361,6631.08.2015
FTSE Bursa Malaysia KLCI PR MYR-15,95-13,201,322,1631.08.2015
Morningstar Japanese Bond IL TR8,9917,18-0,350,2628.08.2015
MSCI EM Europe NR EUR4,08-6,49-0,37-1,2928.08.2015
Citi Japanese GBI JPY8,9217,29-0,390,3828.08.2015
MSCI Russia NR USD26,82-4,89-2,15-1,5928.08.2015
Barclays Asian Pac Taiwan Dollar TR JPY9,2514,68-2,64-2,2328.08.2015
Morningstar Agriculture Commodity TR-6,289,41-3,505,3928.08.2015
MSCI EM Latin America NR USD-14,38-20,81-3,59-4,5528.08.2015
Morningstar Metals Commodity TR1,769,74-3,921,7928.08.2015
Morningstar Long-Only Commodity TR-4,80-11,76-5,420,5428.08.2015
FTSE Turkish Lira Government Bond-17,05-3,98-5,56-7,0331.08.2015
MSCI Brazil NR USD-21,80-33,28-8,70-9,7628.08.2015
Morningstar Energy Commodity TR-11,16-36,71-11,68-5,5728.08.2015
Euromoney Global Gold TR-11,80-24,45-21,57-16,9428.08.2015
Cat 25%Barclays EurAgg TR&75%FTSE Wld TR----31.08.2015
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR----31.08.2015
Indekser fra en lang rekke velkjente leverandører av referanseindekser slik som: MSCI, FTSE, Citigroup og JP Morgan med 1 år, 3 år og 5 år avkastning.