Markedsindeks: Totalavkastning

Indeks

En lang rekke globale referanseindekser med løpende avkastning (i år, 1 år, 3 år, 5 år) – indekser fra MSCI, FTSE, Citigroup, Oslo Børs med mer. Flere av disse indeksene kan bli brukt som referanseindekser i vårt porteføljeverktøy.

×
IndeksAvk. i år %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %Dato
MSCI World/Biotechnology NR USD42,2052,8455,6735,3924.10.2014
MSCI Denmark NR USD20,1227,4630,9817,6924.10.2014
MSCI World/Health Care NR USD24,5934,3230,9821,2424.10.2014
OMXC 20 DKK19,3326,6530,9816,7824.10.2014
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP-0,279,3329,3514,6224.10.2014
Morningstar Mid Value TR EUR15,2324,9628,7620,9224.10.2014
Morningstar Large Core TR EUR19,0228,5928,1520,0924.10.2014
Morningstar US Core TR EUR18,2627,7627,6920,5624.10.2014
Morningstar Mid Core TR EUR18,3027,8527,1122,3524.10.2014
Morningstar Mid Cap TR EUR15,7325,1726,1621,2524.10.2014
Morningstar Large Growth TR EUR19,1530,0525,9819,8924.10.2014
MSCI US Mid Cap 450 GR USD16,5725,9425,9421,1524.10.2014
Morningstar Small Value TR EUR11,1820,7325,8820,7224.10.2014
S&P 500 TR USD17,3427,9025,7119,1824.10.2014
Morningstar US Market TR USD16,4326,4925,6419,4624.10.2014
Morningstar US Market TR GBP16,4326,4925,6419,4524.10.2014
Morningstar US Market TR EUR16,4326,4925,6419,4524.10.2014
Morningstar Large Cap TR EUR17,3427,7825,5818,8224.10.2014
MSCI USA Growth NR USD17,1527,7125,2219,7624.10.2014
Morningstar Mid Core PR EUR16,9225,9325,1520,4424.10.2014
Morningstar US Growth TR EUR17,1227,2925,1220,1024.10.2014
MSCI USA NR USD16,5926,7424,8918,5224.10.2014
MSCI USA Small Cap NR USD9,4617,7324,8020,0624.10.2014
Morningstar Small Core TR EUR10,5419,1824,6019,3924.10.2014
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP1,1310,1624,5517,5124.10.2014
MSCI USA Value NR USD15,9925,7224,5117,2324.10.2014
Morningstar Small Cap TR EUR8,8116,9924,4820,1624.10.2014
BofAML GBP HY TR GBP10,1218,2324,2418,7124.10.2014
Morningstar US Value TR EUR13,9624,4524,2417,7324.10.2014
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD1,938,5423,6915,7624.10.2014
OMXI All Share TR ISK9,2327,2723,4818,2524.10.2014
MSCI Frontier Markets GR USD28,0037,3623,2211,7124.10.2014
MSCI World/Financials NR USD9,4515,2023,129,7824.10.2014
Morningstar Small Growth TR EUR4,6611,2122,9220,3324.10.2014
Morningstar Large Value TR EUR13,8824,6922,8216,5624.10.2014
MSCI Frontier Markets NR USD27,5736,8822,7911,2924.10.2014
Morningstar Mid Growth TR EUR13,9122,9522,7520,4424.10.2014
MSCI Sweden Small Cap NR USD2,699,7522,4517,5024.10.2014
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR8,1314,7222,4018,0125.10.2014
FTSE EPRA/NAREIT US TR USD32,9727,8322,0721,8224.10.2014
MSCI World/Information Tech NR USD18,1231,5722,0216,5324.10.2014
S&P Global Water TR10,1819,5621,5416,2124.10.2014
MSCI Thailand NR USD31,4513,2721,4420,9824.10.2014
MSCI Europe Small Cap NR USD-0,926,5521,2212,7024.10.2014
MSCI Hong Kong NR USD15,5620,5221,1312,9024.10.2014
MSCI World Small Cap NR USD6,5813,2220,9516,0924.10.2014
Morningstar UK Bank Capital TR12,2817,6820,6912,8524.10.2014
MSCI World NR10,8918,2020,3713,8324.10.2014
MSCI World Growth NR USD11,1518,7920,3614,8424.10.2014
MSCI World Value NR USD10,6017,5920,3512,8024.10.2014
MSCI Switzerland NR USD7,6010,8920,1913,3824.10.2014
Fideuram Azionari America TR EUR11,6020,1719,9313,1722.10.2014
FTSE EPRA/NAREIT Dvlp Eur TR EUR15,4017,9719,7111,9424.10.2014
DJ Global TR USD10,8017,2519,4513,4024.10.2014
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR5,6311,7319,3913,4925.10.2014
OMXH Bench Cap TR EUR4,2212,3619,3412,2324.10.2014
MSCI Europe Ex UK Small Cap NR USD-0,525,7619,2810,0824.10.2014
Euronext BEL 20 Private TR EUR7,5511,8219,276,9724.10.2014
MSCI Nordic Countries NR USD5,8411,1019,2412,3324.10.2014
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS0,595,6619,2412,7323.10.2014
STOXX Europe Mid 200 NR EUR2,098,1319,1211,0124.10.2014
OMXS Benchmark Cap TR SEK1,946,8619,1214,3524.10.2014
MSCI World/Real Estate NR USD20,0217,4719,1114,3524.10.2014
OMXS Benchmark TR SEK1,936,8519,0214,2424.10.2014
Euronext Paris CAC Mid 60 NR EUR0,326,0018,839,3524.10.2014
Vietnam VN Index26,2430,8018,66-0,8424.10.2014
FTSE Bursa Malaysia EMAS Shariah TR MYR10,6412,7618,6516,6724.10.2014
FTSE EPRA/NAREIT Dvlp Asia TR USD7,135,7718,5910,2024.10.2014
Cat 25%Barclays StlAgg TR&75%FTSE Wld TR12,1118,2818,4912,9625.10.2014
S&P Global Infrastructure TR USD20,4123,7618,4613,2524.10.2014
DJ Islamic World TR USD12,5620,2818,3613,6824.10.2014
MSCI Germany Small Cap NR USD-2,791,8618,3212,6924.10.2014
Cat 25%Barclays EurAgg TR&75%FTSE Wld TR10,4716,4918,1111,7825.10.2014
OMX Nordic 404,4410,0918,1010,3424.10.2014
MSCI EMU Small Cap NR USD-2,772,9418,107,6224.10.2014
BofAML Gbl HY Constnd TR HGBP10,5218,0617,5613,9324.10.2014
MSCI Sweden NR USD0,545,0217,4612,7924.10.2014
MSCI Switzerland Small Cap NR USD2,4711,8017,4413,2324.10.2014
FSE DAX TR EUR-6,042,6317,209,4524.10.2014
BofAML European Ccy HY Constnd TR HEUR4,329,3217,1511,4924.10.2014
STOXX Europe 600 NR EUR2,007,5917,059,1924.10.2014
MSCI Europe Ex UK NR USD1,436,4717,017,7024.10.2014
Citi EMU GBI 10+ Yr EUR19,8623,2917,008,9424.10.2014
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR6,8412,8816,989,0422.10.2014
MSCI World/Telecom Services NR USD6,0611,7916,9713,4024.10.2014
FTSE EPRA/NAREIT Euro Zone TR EUR13,0813,1916,938,4424.10.2014
BofAML Asian Dollar High yield TR USD16,6920,8616,8613,6124.10.2014
Barclays Pan Euro HY Euro TR EUR4,579,6216,8510,7524.10.2014
MSCI Golden Dragon NR USD12,9318,6516,778,5724.10.2014
FTSE AllSh TR GBP2,799,7716,7512,0524.10.2014
BofAML Gbl HY Constd TR USD11,8016,5716,6013,6624.10.2014
MSCI Europe Value NR USD2,478,2716,526,9624.10.2014
MSCI Europe NR USD1,897,4316,498,8524.10.2014
Barclays US Corporate High Yield TR USD13,6518,4916,4614,2724.10.2014
MSCI UK Value NR USD3,459,7516,3711,4024.10.2014
MSCI Europe Growth NR USD1,306,5616,3110,6024.10.2014
Cat 50%Barclays StlAgg TR&50%FTSE Wld TR13,0818,5016,2712,0425.10.2014
Barclays Sterling Agg Corp TR GBP14,4218,6616,1711,7024.10.2014
TReuters Global CB TR USD10,1615,9416,1511,3824.10.2014
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR15,7712,8615,8613,5625.10.2014
MSCI EAFE NR USD3,257,6015,698,9324.10.2014
MSCI EMU NR USD-1,034,5715,655,3824.10.2014
MSCI China NR USD10,2617,6115,645,3124.10.2014
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR9,8114,9415,579,7625.10.2014
Euronext Paris SBF 120 NR EUR-1,762,2315,445,8624.10.2014
MSCI Taiwan NR USD15,2218,8915,2810,8424.10.2014
S&P Pan Africa TR14,3614,3515,1110,8624.10.2014
Morningstar UK Eurobond Corp TR14,9118,8415,0911,2624.10.2014
OMXH 25 EUR0,068,4414,978,1324.10.2014
MSCI India NR USD35,4541,6614,967,4224.10.2014
TReuters Global Focus Hedged CB TR USD11,0015,3114,9110,2424.10.2014
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR12,8617,4314,9011,2025.10.2014
FTSE AW Asean TR USD17,5211,6814,8514,9624.10.2014
OSE FXLT Mutual Fund Index Linked/TOTX2,826,1614,8410,6024.10.2014
Euronext AEX All Share TR EUR2,258,6614,757,6324.10.2014
MSCI UK Growth NR USD1,979,0114,7211,2224.10.2014
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR21,2414,8314,7014,5024.10.2014
Euronext Paris CAC 40 NR EUR-2,061,4014,644,6524.10.2014
MSCI EMU Mid NR USD-3,481,7814,604,7624.10.2014
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD12,6515,4214,579,6324.10.2014
MSCI Singapore NR USD10,209,8414,5511,6524.10.2014
S&P Global Agribusiness Equity TR USD10,5818,9214,5212,9824.10.2014
Morningstar UK Govt Infl Linked TR18,3021,0114,4511,4924.10.2014
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD12,5713,5214,419,5224.10.2014
TReuters Global Hedged CB TR EUR3,919,6014,418,4824.10.2014
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR8,3214,0414,3711,6425.10.2014
MSCI World/Utilities NR USD21,3422,9714,218,7624.10.2014
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd5,619,7414,0611,2025.10.2014
Cat 75%Barclays StlAgg TR&25%FTSE Wld TR14,0218,6814,0110,9925.10.2014
MSCI AC Asia Pacific NR USD8,0410,2114,009,1824.10.2014
MSCI Japan Small Cap NR USD6,047,2413,8510,8624.10.2014
MSCI Australia NR USD12,268,1513,839,2724.10.2014
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR-2,942,1913,823,6222.10.2014
Fideuram Azionari Italia TR EUR0,673,2613,741,5422.10.2014
Cat 50%HSBCAsiaBd&50%MSCI AC Asia Pac NR12,8815,8313,5910,2325.10.2014
MSCI Japan NR USD1,585,3513,408,7324.10.2014
JPM EMBI Global TR USD17,4818,5013,3311,7424.10.2014
BofAML Gbl HY Constnd TR HEUR4,358,5713,2710,1624.10.2014
MSCI Spain NR USD8,4211,6513,241,4724.10.2014
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD14,6113,3713,189,8724.10.2014
MSCI Turkey NR USD25,062,4213,155,2324.10.2014
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg GBP12,7818,6813,049,7224.10.2014
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR9,1313,3913,047,7125.10.2014
Morningstar EM Sovereign Bond18,6819,4413,0010,9224.10.2014
Morningstar EM Composite Bond16,7818,4712,9511,0624.10.2014
Morningstar EM Corporate Bond TR15,7117,9712,9311,9124.10.2014
Morningstar EM Corporate Bond TR15,7117,9712,9311,9124.10.2014
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 257,8814,8412,9110,0323.10.2014
HSBC Asian USD Bond TR17,7219,8812,8810,8424.10.2014
TReuters Europe CB TR EUR0,585,3312,826,9224.10.2014
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR7,6812,9912,7611,0525.10.2014
Tel Aviv SE TA 1006,7514,7412,739,0223.10.2014
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd5,609,2312,7310,5925.10.2014
Citi Polish GBI PLN7,7811,1012,667,4524.10.2014
FTSE/JSE All Share TR ZAR10,529,0412,5910,8524.10.2014
Barclays Gbl Agg Corp TR Hdg USD15,8918,9512,569,9024.10.2014
FTSE Bursa Malaysia KLCI PR MYR5,717,7012,5411,9824.10.2014
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR4,399,7112,4210,2123.10.2014
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR6,227,2412,385,7222.10.2014
Cat 75%Barclays Eu Agg&25%FTSE AW Dv Eur6,9611,0012,336,7225.10.2014
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 256,6912,2412,309,8023.10.2014
Morningstar European Bank Capital TR5,789,4312,306,1624.10.2014
DJ Islamic Asia/Pacific TR USD12,7614,8912,169,4724.10.2014
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 256,3011,4312,069,6523.10.2014
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS5,2310,3012,0610,0423.10.2014
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR6,036,7012,056,4025.10.2014
Cat 40%BofAML Twn Gvt TR&60%MSCI Twn NR12,4016,2312,009,3525.10.2014
Barclays Sterling Agg TR GBP14,9418,8811,979,8324.10.2014
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR13,6617,0511,979,7025.10.2014
Fideuram Bilanciati TR EUR4,638,7711,954,9522.10.2014
Tel Aviv SE All Bond6,0410,8811,899,5323.10.2014
Barclays US Corp IG TR USD16,2619,1911,7810,4524.10.2014
TReuters Global Focus Hedged CB TR CHF3,557,8111,7611,1724.10.2014
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS6,7911,6011,699,4823.10.2014
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS7,2411,8811,649,1423.10.2014
Morningstar Eurozone Bond IL TR9,8013,0111,615,6124.10.2014
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR8,3311,7811,518,9925.10.2014
MSCI Italy NR USD6,067,8711,51-0,5524.10.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg GBP13,7317,4311,458,9224.10.2014
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR13,4114,1311,339,1625.10.2014
FTSE 100 PR GBP-0,165,7911,337,3624.10.2014
MSCI World/Energy NR USD4,5911,1411,198,8324.10.2014
Citi EMU GBI EUR9,6612,8611,105,5324.10.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg GBP12,0617,5411,068,0024.10.2014
MSCI Canada NR USD12,2116,6111,058,9924.10.2014
Barclays Gbl Agg Corp TR USD13,0215,8011,028,7124.10.2014
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyEMAS7,5311,5710,939,3830.09.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg USD16,8517,6610,889,0024.10.2014
Citi UK GBI GBP15,3719,1410,789,3224.10.2014
Barclays Euro Agg Corps TR EUR6,749,9610,736,0924.10.2014
Morningstar Euro Govt Infl Linked TR6,688,8910,714,5224.10.2014
Morningstar UK Bond IL TR15,1918,7210,669,2024.10.2014
Barclays Euro Agg Bond TR EUR8,4411,6210,665,6324.10.2014
Barclays Pan Euro Agg TR EUR9,3112,5510,586,2824.10.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg USD15,1317,8010,528,0824.10.2014
MSCI Poland NR USD4,040,8310,504,7424.10.2014
Morningstar European Covered Bond TR6,8410,3810,435,6024.10.2014
Morningstar Livestock Commodity TR36,6337,7410,4110,6024.10.2014
Morningstar Eurobond Corp TR6,809,9010,395,9924.10.2014
Fideuram Obbl Misti TR EUR5,088,799,973,8322.10.2014
MSCI EM NR9,039,329,946,4224.10.2014
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR4,688,439,824,5322.10.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR USD13,1814,459,798,0024.10.2014
JPM EMBI Global Hedged EUR TR7,768,539,517,6424.10.2014
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd5,537,939,449,0025.10.2014
Morningstar Core Bond MCBI TR14,4616,549,318,0924.10.2014
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR6,8410,339,173,9422.10.2014
Barclays US Agg Bond TR USD14,4316,629,168,0524.10.2014
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR9,8712,679,057,7325.10.2014
MSCI Korea NR USD-1,250,618,919,8524.10.2014
S&P Global Clean Energy TR USD6,245,638,90-10,2424.10.2014
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR6,0710,378,809,5125.10.2014
Citi EMUSDGBI Indonesia USD17,7120,768,779,3130.09.2014
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR7,406,178,733,7122.10.2014
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR3,266,618,433,2922.10.2014
TReuters Asia CB TR USD8,589,868,307,9224.10.2014
Morningstar Short-Only Commodity TR18,0122,927,95-0,4924.10.2014
MSCI BRIC NR USD8,459,897,942,1924.10.2014
Citi US GBI USD13,2015,107,897,2324.10.2014
MSCI Greece NR USD-13,19-15,987,85-26,2924.10.2014
Barclays Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP6,9612,657,825,3124.10.2014
Cat 50%CitiESBIMly&50%FTSEBursaMlyKLCIPR5,308,927,797,3630.09.2014
Citi PLN EuroDep 3 Mon PLN0,534,227,673,6224.10.2014
JPM GBI EM Global Diversified TR USD10,537,227,587,8224.10.2014
Barclays Gbl Infl Linked US TIPS TR USD13,7513,927,538,3324.10.2014
Barclays Gbl Infl Linked TR Hdg EUR7,428,007,445,3924.10.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg CHF7,2910,037,378,8424.10.2014
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR25,4124,647,3310,4730.09.2014
MSCI World/Materials NR USD4,247,897,285,9924.10.2014
Barclays Global Aggregate TR USD11,4312,477,136,4224.10.2014
Barclays US Aggregate 1-3 Yr TR USD9,7713,017,095,1224.10.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg EUR5,858,127,074,5224.10.2014
Barclays Euro Infln Lkd TR EUR4,526,116,992,6824.10.2014
Citi Singapore GBI USD11,4010,366,938,1224.10.2014
Citi GBP EuroDep 3 Mon GBP5,8911,706,873,8324.10.2014
Barclays Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR1,945,086,843,4824.10.2014
Citi Danish GBI 5-7 Yr DKK5,517,896,745,4824.10.2014
MSCI EM EMEA NR USD1,20-2,036,614,6124.10.2014
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS0,534,566,595,0923.10.2014
Morningstar Short/Flat Commodity TR8,9815,776,582,9624.10.2014
Morningstar Australasian Bond USD13,9510,606,579,7324.10.2014
FTSE EPRA/NAREIT Switzerland TR EUR11,5711,966,4814,4924.10.2014
BofAML USD LIBOR 3 Mon CM8,8312,016,303,8724.10.2014
Citi Swedish GBI SEK5,437,126,307,3324.10.2014
Citi HKD EuroDep 3 Mon HKD8,8011,956,283,7124.10.2014
Citi USD EuroDep 3 Mon USD8,8111,996,273,8424.10.2014
MSCI Indonesia NR USD36,7018,686,1911,9124.10.2014
Barclays Euro Agg 1-3 Yr TR EUR1,464,495,952,6824.10.2014
Citi SGD EuroDep 3 Mon SGD7,678,575,915,6224.10.2014
Citi Australian GBI AUD14,639,985,869,4524.10.2014
Morningstar Gbl Govt Bond USD10,9211,245,865,4724.10.2014
Barclays Global Aggregate TR Hdg NOK7,196,885,776,0724.10.2014
Barclays Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR1,304,305,622,3424.10.2014
JPM GBI Global Traded TR USD11,4911,645,555,7924.10.2014
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR1,084,275,421,6522.10.2014
Morningstar Swiss Bond IL TR7,559,935,408,4924.10.2014
S&P Global Natural Resources TR USD2,716,425,273,4224.10.2014
Morningstar Canadian Bond IL TR8,888,885,086,5724.10.2014
Citi Swiss GBI CHF4,467,395,027,8824.10.2014
Morningstar Gbl Ex US Govt Bond USD9,999,714,974,7624.10.2014
Citi Canadian GBI CAD8,798,894,976,4624.10.2014
Citi Danish GBI 3-5 Yr DKK2,154,914,863,4924.10.2014
Barclays Gbl Infl Linked Sweden TR USD4,035,454,726,4824.10.2014
OMXB Baltic TR-7,20-4,944,414,0324.10.2014
Citi Swedish GBI 1-3 Yr SEK-1,760,684,264,3024.10.2014
MSCI Austria NR USD-18,97-16,414,23-5,0724.10.2014
Fideuram Liquidità Area Euro TR EUR0,263,234,120,9122.10.2014
Citi SEK EuroDep 3 Mon SEK-3,26-1,223,893,5424.10.2014
Beassa ALBI TR ZAR13,206,883,745,7824.10.2014
Citi AUD EuroDep 3 Mon AUD9,165,253,516,5124.10.2014
Citi Danish GBI 1-3 Yr DKK0,533,253,371,4724.10.2014
Citi Swiss GBI 1-3 Yr CHF1,344,683,355,2624.10.2014
Citi CAD EuroDep 3 Mon CAD3,704,953,263,2124.10.2014
Citi CHF EuroDep 1 Mon CHF1,324,493,264,6824.10.2014
Citi EUR EuroDep 3 Mon EUR0,012,733,110,5924.10.2014
Citi EMUSDGBI Hong Kong USD5,876,793,042,0530.09.2014
Citi EMUSDGBI Malaysia USD5,876,793,042,0530.09.2014
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,382,132,830,3623.10.2014
Morningstar China Large Cap CNY14,7215,842,81-2,5824.10.2014
MSCI EM Europe NR USD-7,77-12,162,530,4524.10.2014
OSE Statsobligasjonsind 3.002,943,692,403,5024.10.2014
MSCI EM Latin America NR USD5,792,382,320,8224.10.2014
Morningstar Agriculture Commodity TR-0,22-1,812,287,1624.10.2014
OSE Statsobligasjonsind 1.001,291,821,702,0824.10.2014
Morningstar Long/Short Commodity TR3,069,501,663,5724.10.2014
Morningstar Long/Short Commodity ER3,059,471,623,5124.10.2014
OSE Statsobligasjonsind 0.251,071,401,571,8524.10.2014
Beassa 1-3 Yr TR ZAR9,285,341,213,0124.10.2014
Morningstar Energy Commodity TR-8,79-2,721,180,3224.10.2014
Morningstar Long/Flat Commodity TR2,725,770,944,1824.10.2014
Morningstar Long-Only Commodity TR-2,530,310,734,7024.10.2014
STeFI Composite ZAR8,775,310,371,5424.10.2014
STeFI 3 Month NCD ZAR8,575,080,181,3124.10.2014
FTSE Turkish Lira Government Bond10,59-1,23-0,01-2,9924.10.2014
MSCI Brazil NR USD5,03-2,62-2,03-3,7524.10.2014
MSCI Russia NR USD-18,66-19,96-2,04-1,4724.10.2014
Citi Japanese GBI JPY8,342,78-3,522,6424.10.2014
Morningstar Japanese Bond IL TR8,292,73-3,692,5024.10.2014
MSCI Portugal NR USD-19,49-18,74-4,44-7,8524.10.2014
Barclays Asian Pac Taiwan Dollar TR JPY5,550,59-5,31-1,0324.10.2014
Morningstar Metals Commodity TR5,69-1,57-5,445,1024.10.2014
Euromoney Global Gold TR4,58-9,09-21,68-10,8623.10.2014
Indekser fra en lang rekke velkjente leverandører av referanseindekser slik som: MSCI, FTSE, Citigroup og JP Morgan med 1 år, 3 år og 5 år avkastning.