Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Kina - A aksjer19,867,3021,6727,7922,4334,2719.10.2017
Japan, Små-/ mellomstore selskaper21,536,9422,1827,2027,1714,1619.10.2017
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper22,030,5026,8126,9625,9112,9119.10.2017
Danmark21,091,3722,3526,4627,9713,5219.10.2017
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper14,930,7619,8125,3625,2615,2919.10.2017
Bransjefond, Teknologi25,116,0829,2924,9523,5515,4619.10.2017
Europa, Små selskaper26,445,6233,0024,7822,5014,4919.10.2017
Euroland, Små selskaper27,095,6134,0324,7114,7913,9719.10.2017
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore21,494,0527,5523,7022,5513,3919.10.2017
Euroland, Mellomstore selskaper26,936,1033,8823,4123,0114,8019.10.2017
Japan, Fleksibel kapitalisering15,155,8019,9922,6322,3714,2819.10.2017
Finland15,400,3622,3322,1022,0013,5519.10.2017
Norden16,832,5821,7320,1119,2612,3319.10.2017
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper23,805,5929,9020,0218,2314,1219.10.2017
Kina og nærliggende30,087,5127,6520,0118,6818,0419.10.2017
Japan, Store selskaper11,065,4716,2719,9418,9114,1219.10.2017
Europa, Mellomstore selskaper21,123,8026,8719,7418,8914,1819.10.2017
USA, Store selskaper, Vekst10,982,0119,5819,5121,1314,8919.10.2017
Kina28,307,7727,0319,4417,8919,6219.10.2017
USA, Små selskaper4,033,0921,0619,3920,6917,9519.10.2017
Globale, Små selskaper11,534,0221,2619,2920,1513,6019.10.2017
Tyskland, Store selskaper19,346,0827,9718,9617,6017,2019.10.2017
Taiwan, Store selskaper18,902,9419,9718,4917,1613,0619.10.2017
USA, Store selskaper, Blandet5,492,4317,2618,3020,0214,0619.10.2017
India21,870,8715,9518,2719,4819,2019.10.2017
Norge18,027,0927,2718,2015,2711,0419.10.2017
Frankrike, Store selskaper17,684,0127,5817,9616,4314,1419.10.2017
USA, Mellomstore selskaper1,621,3014,4017,8521,0715,9419.10.2017
Sverige14,981,4122,5817,7418,2113,3719.10.2017
USA, Fleksibel kapitalisering5,602,3017,7417,3719,8415,2219.10.2017
Storbritannia, Små selskaper21,166,7133,4817,3119,7517,5919.10.2017
Europa eks. Storbr., Store selskaper17,193,5724,7217,2717,7013,9419.10.2017
Globale, Store selskaper, Vekst13,843,3620,1317,2617,7613,2419.10.2017
Asia eks. Japan24,904,4922,6417,1815,9013,5619.10.2017
Bransjefond, Materialer13,324,4024,7117,1315,5415,2419.10.2017
Hong Kong23,175,7222,1717,0015,8216,7119.10.2017
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan15,294,2817,5316,6715,8412,9019.10.2017
USA, Store selskaper, Verdi1,362,3414,9016,5719,3014,2519.10.2017
Euroland, Fleksibel kapitalisering14,433,8920,8116,5116,6514,1919.10.2017
Bransjefond, Økologi13,403,8019,4216,4817,4913,0419.10.2017
Sveits, Store selskaper13,93-0,2619,9216,4818,0313,0119.10.2017
Euroland, Store selskaper17,054,0425,8416,4216,4214,6819.10.2017
Global, Fleksibel kapitalisering12,303,6519,9616,4216,4713,2819.10.2017
Europa, Fleksibel kapitalisering16,814,0223,3116,4016,1913,6319.10.2017
Europa, Store selskaper, Vekst16,162,5720,3116,3515,1713,6519.10.2017
Bransjefond, Vann13,414,5118,1616,3316,3611,8519.10.2017
Sverige/Global13,832,5721,7516,0916,7712,4419.10.2017
BRIK23,218,3223,5216,0612,1814,2219.10.2017
Globale, Store selskaper, Blanding9,832,9018,2815,7116,3312,6619.10.2017
Eiendom, Indirekte - Europa12,713,3615,6715,6516,2416,2319.10.2017
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester11,791,7816,0315,5416,1914,9119.10.2017
Globale, Store selskaper, Verdi7,692,6517,7415,4717,0412,7019.10.2017
Rente, RMB High Yield2,782,225,5915,26-10,0919.10.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan19,353,5419,4715,1914,4313,4319.10.2017
Bransjefond, Bioteknologi18,044,8825,3715,0425,0526,6419.10.2017
Bransjefond, Finans11,452,5126,0715,0416,4618,1219.10.2017
Livssyklusfond 2046+10,843,1017,9514,9915,1311,2419.10.2017
Bransjefond, Helsevern11,382,2913,6114,6620,7517,4919.10.2017
Russland0,567,9220,4614,645,8321,6619.10.2017
Livssyklusfond 2041-204510,122,9217,1914,5315,0111,0619.10.2017
Global Utbytte7,152,4815,7714,4215,4911,9819.10.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan Utbytte14,102,2015,7114,2213,8312,7419.10.2017
Europa, Store selskaper, Blanding13,702,8421,0614,0314,6613,2219.10.2017
Europa, Store selskaper, Verdi12,713,0523,0814,0215,0213,9419.10.2017
Rente, Asia High Yield-1,570,863,4414,0113,1511,1719.10.2017
Livssyklusfond 2036-204010,472,9416,9213,8214,3110,7419.10.2017
Livssyklusfond 2031-20359,442,6316,1613,6814,4310,6219.10.2017
Italia22,244,4235,3313,6315,2818,8919.10.2017
Globale vekstmarkeder20,554,0220,4513,3911,5712,4319.10.2017
Bransjefond, Infrastruktur9,681,0312,9213,3914,4813,3219.10.2017
Vietnam6,791,814,7413,3525,9213,8819.10.2017
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering12,034,0022,1713,3016,0716,2219.10.2017
Europa Utbytte12,062,4919,8013,2915,0412,6919.10.2017
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv9,762,0315,4313,1213,4210,0419.10.2017
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv2,591,549,5813,0912,3511,7619.10.2017
Eiendom, Indirekte - Asia9,222,9311,6112,9110,8312,7319.10.2017
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret5,051,838,9312,8513,4010,4719.10.2017
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv8,702,7814,9412,7811,908,5319.10.2017
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore16,131,7714,1612,7112,9112,4419.10.2017
Asia eks. Japan, Små/mellomstore13,681,8712,4012,6916,3713,7119.10.2017
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-0,440,386,0512,6713,8311,7019.10.2017
Kombinasjonsfond, GBP Dristig9,523,0017,4512,4413,7012,8019.10.2017
Islamske aksjer, Global5,432,2210,6812,3712,1812,0919.10.2017
Bransjefond, Forsyning8,533,1812,7612,2413,8714,0019.10.2017
Bransjefond, Alternativ energi18,056,7819,0612,1618,8215,2319.10.2017
Bransjefond, Private Equity12,813,7523,4712,1514,3813,7919.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global10,353,3216,3612,1312,5110,7719.10.2017
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika-4,81-0,29-1,0112,0913,9318,9919.10.2017
Livssyklusfond 2026-20308,732,7814,0712,0813,3010,2019.10.2017
Eiendom, Indirekte - Global1,961,295,7411,9912,7615,0619.10.2017
Spania13,63-1,9822,4111,8314,8716,2819.10.2017
Thailand13,406,9019,8211,6112,8712,7419.10.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner0,571,114,4511,5011,319,5619.10.2017
Rente, Global High Yield-0,950,285,3611,4812,049,6619.10.2017
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan2,281,656,9911,3712,9310,2219.10.2017
Konvertible obligasjoner - Global2,520,627,3811,3712,109,6519.10.2017
Bransjefond, Telekommunikasjon1,00-0,926,3211,3714,4014,0219.10.2017
Kombinasjonsfond, USD Moderat0,310,626,6711,3212,0711,1619.10.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner2,201,184,7911,009,769,3019.10.2017
Storbritannia, Store selskaper, Vekst6,772,1615,6410,9913,6214,6319.10.2017
Kombinasjonsfond, Asia7,081,738,5110,9910,1212,2019.10.2017
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland20,990,7425,0110,9411,4312,4019.10.2017
Bransjefond, Landbruk5,835,0614,4310,8710,1313,2719.10.2017
Europeiske vekstmarkeder9,444,9023,2610,855,8713,4819.10.2017
Bransjefond, Verdifulle metaller-2,031,37-10,6710,77-5,9436,6919.10.2017
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-0,090,726,2010,779,7711,8619.10.2017
Storbritannia Utbytte7,862,2016,7010,7514,3214,6219.10.2017
Rente, USD High Yield-2,23-0,204,3010,7211,4510,0719.10.2017
Rente, Asia Obligasjoner-1,950,261,2210,5610,0410,0119.10.2017
Storbritannia, Store selskaper, Blanding8,112,4817,3210,5413,0913,7519.10.2017
Rente, Europeisk High Yield9,703,2813,4510,4712,438,1419.10.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret-2,90-0,280,6210,4710,8611,0419.10.2017
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv3,59-0,826,8310,419,8810,9219.10.2017
EMEA9,341,9217,8910,389,2112,8319.10.2017
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 1,44-2,155,1810,3610,7510,7819.10.2017
Singapore16,821,6319,8010,3410,1613,0719.10.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat dristig7,052,1214,7110,2912,2812,2619.10.2017
Kombinasjonsfond, SEK Moderat8,261,3012,8810,2110,868,5119.10.2017
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder12,352,9213,049,849,049,8419.10.2017
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-2,350,013,149,8410,0310,7619.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat8,902,9212,939,8210,459,8019.10.2017
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret0,69-2,904,199,6711,0311,9619.10.2017
Livssyklusfond 2021-20256,892,3311,419,6711,348,9619.10.2017
Korea14,47-1,7211,359,649,2313,9319.10.2017
Storbritannia, Store selskaper, Verdi4,752,6715,989,6313,3613,4419.10.2017
Rente, Global fleksibel - USD sikret-3,06-0,302,249,6310,4510,8419.10.2017
Rente, EUR High Yield9,653,2012,819,5411,268,7619.10.2017
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel-3,57-0,760,769,539,7010,4319.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel10,733,2315,219,529,6910,4219.10.2017
Konvertible obligasjoner - Europa8,612,4512,679,4010,128,9919.10.2017
Rente, Global realrente - USD sikret-6,59-0,19-2,669,399,7011,5819.10.2017
Rente, USD Selskapsobligasjoner-2,76-0,380,079,3610,0010,9019.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global8,963,0113,339,339,699,6319.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global8,002,7211,789,3110,418,8019.10.2017
Australia og New Zeland6,432,718,289,256,5916,4119.10.2017
Globale, Umodne markeder11,273,5018,179,1216,6011,2119.10.2017
Rente, Global fleksibel-0,780,322,758,909,179,4219.10.2017
Rente, RMB Obligasjoner2,331,913,168,7610,1910,2019.10.2017
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret9,462,4312,008,7010,588,8019.10.2017
Rente, Global High Yield - CHF sikret0,30-2,703,538,6910,4111,0919.10.2017
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel6,881,068,818,639,169,7519.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD sikret-5,13-0,92-1,078,589,2311,6719.10.2017
Kombinasjonsfond, NOK Moderat6,931,7510,338,538,766,2419.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert-2,81-0,910,098,479,0010,5919.10.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner0,330,482,678,369,149,5119.10.2017
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert-4,60-0,91-1,648,358,5611,1719.10.2017
Rente, EUR Lange obligasjoner2,513,00-0,258,2711,6713,9319.10.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert11,173,339,728,107,748,0219.10.2017
Rente, Global High Yield - EUR sikret8,982,6511,578,039,637,7019.10.2017
Rente, HKD Obligasjoner-6,10-1,05-1,987,887,4911,4119.10.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat4,821,4912,057,8310,3311,5519.10.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)10,383,4010,347,768,067,4419.10.2017
Livssyklusfond 2016-20204,971,658,597,669,198,3419.10.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret-0,66-2,940,107,658,5511,8619.10.2017
Asia10,102,208,537,608,9912,3119.10.2017
Rente, GBP Realrente-0,522,394,257,6011,2013,4519.10.2017
Rente, USD Realrente-6,66-1,00-3,827,356,4110,8119.10.2017
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta-1,09-0,36-0,747,337,309,5919.10.2017
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-6,66-1,16-1,417,237,5811,0219.10.2017
Rente, Global fleksibel - CHF sikret-1,21-2,771,057,068,1411,1719.10.2017
Rente, USD Kort pengemarked-7,12-1,23-1,686,987,3011,3619.10.2017
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-0,78-2,712,076,918,2810,5819.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global6,052,138,336,898,157,8019.10.2017
Rente, USD Statsobligasjoner-4,69-0,95-2,656,877,3811,7619.10.2017
Latin-Amerika19,316,7013,526,854,2318,3019.10.2017
Rente, ZAR/NAD Pengemarked-1,23-4,047,886,844,1112,9719.10.2017
Rente, USD Pengemarked-7,26-1,28-1,886,817,1411,3419.10.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig6,182,248,646,698,227,8819.10.2017
Rente, JPY Obligasjoner-4,62-2,01-11,956,661,7413,1019.10.2017
Rente, Østeuropa obligasjoner5,271,025,306,497,408,4419.10.2017
Livssyklusfond 2011-20154,831,328,416,498,558,4219.10.2017
Rente, EUR Selskapsobligasjoner6,132,467,076,398,837,7419.10.2017
Rente, DKK Obligasjoner6,032,567,476,278,187,6619.10.2017
Rente, Global fleksibel - EUR sikret7,092,098,286,267,497,6119.10.2017
Brasil25,3713,8416,336,252,4028,2219.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - CHF sikret-2,93-3,49-0,686,167,5712,2419.10.2017
Rente, GBP High Yield4,451,5212,326,139,8411,6619.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner-1,11-0,220,136,066,809,2419.10.2017
Rente, CHF Obligasjoner-4,13-2,89-2,396,057,0911,9019.10.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret7,182,046,596,017,717,9219.10.2017
Rente, Europeiske obligasjoner4,151,935,185,958,708,1519.10.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat forsiktig2,880,869,405,918,4310,9919.10.2017
Rente, AUD Obligasjoner2,49-0,96-0,825,814,198,8719.10.2017
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 5,762,057,475,817,677,8919.10.2017
Rente, DKK innlandsobligasjoner5,502,417,135,787,617,7219.10.2017
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert4,302,104,965,577,888,0419.10.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta4,32-0,314,185,504,909,4019.10.2017
Rente, EUR Realrente3,452,325,115,376,777,2219.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - EUR fokusert3,331,614,605,357,047,7219.10.2017
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig5,551,018,845,276,787,6919.10.2017
Råvarer - Verdifulle metaller9,725,239,585,24-1,3318,8119.10.2017
Rente, GBP Selskapsobligasjoner2,260,268,495,248,7412,0819.10.2017
Rente, EUR Statsobligasjoner3,002,043,295,237,808,4519.10.2017
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret5,640,9213,015,179,4913,4119.10.2017
Rente, SGD Pengemarked-1,13-0,370,505,145,367,9019.10.2017
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig2,420,748,934,998,0610,9619.10.2017
Rente, Global realrente - EUR sikret3,351,703,414,966,067,9119.10.2017
Rente, Global realrente-3,07-0,74-0,214,915,258,8619.10.2017
Rente, GBP Statsobligasjoner-1,18-0,243,894,867,1713,1519.10.2017
Rente, Global High Yield - GBP sikret4,541,1612,024,818,2711,3119.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - EUR sikret5,311,365,354,806,548,1319.10.2017
Eiendom, Direkte - Storbritannia3,461,2111,804,7710,2012,6419.10.2017
Bransjefond, Naturressurser2,166,9413,534,751,9019,0819.10.2017
Rente, CHF Pengemarked-4,41-3,71-1,814,725,4911,1819.10.2017
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert0,950,176,834,627,8412,2019.10.2017
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig4,281,135,494,565,292,9919.10.2017
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner4,331,556,074,556,467,7319.10.2017
Rente, CAD Obligasjoner-0,96-1,13-1,024,464,197,9819.10.2017
Rente, AUD Pengemarked1,44-1,901,224,302,918,3719.10.2017
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert3,871,475,514,265,917,7319.10.2017
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel2,290,268,314,097,5511,3919.10.2017
Rente, EUR Pengemarked - kort3,631,335,344,005,317,8819.10.2017
Eiendom, Direkte - Europa4,210,876,213,984,438,9419.10.2017
Rente, EUR Korte statsobligasjoner3,241,364,943,985,687,8519.10.2017
Indonesia-2,74-2,49-5,243,864,8520,6819.10.2017
Rente, EUR Pengemarked3,441,305,153,855,067,9319.10.2017
Canada-2,900,692,983,846,5610,9819.10.2017
Rente, EUR Kort pengemarked3,561,485,233,814,977,9519.10.2017
Rente, Global fleksibel - GBP sikret2,920,698,903,687,5410,9419.10.2017
Rente, SEK Selskapsobligasjoner5,000,788,123,624,447,7119.10.2017
Rente, SEK Obligasjoner3,260,395,173,464,647,7619.10.2017
Rente, CAD Pengemarked-0,35-0,262,343,422,818,4019.10.2017
Tyrkia21,32-4,4511,463,222,3221,6019.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret3,050,533,033,063,983,0719.10.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret2,550,526,792,906,4510,4819.10.2017
Rente, NOK Obligasjoner2,520,592,252,212,861,6919.10.2017
Rente, Globale Obligasjoner - GBP sikret0,76-0,155,762,196,0310,7219.10.2017
Rente, SEK Pengemarked2,780,225,742,012,868,0019.10.2017
Rente, NOK Korte obligasjoner2,130,392,431,872,441,0019.10.2017
Eiendom, Direkte - global0,270,902,281,830,339,3819.10.2017
Rente, Global realrente - GBP sikret-0,270,404,211,665,159,8119.10.2017
Rente, NOK Pengemarked1,200,251,431,521,880,3619.10.2017
Rente, NOK High Yield7,121,3210,321,303,595,7719.10.2017
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert-1,14-0,224,800,563,5110,7819.10.2017
Rente, GBP Pengemarked-1,36-0,234,780,193,2011,0019.10.2017
Afrika & Midtøsten-0,20-1,4612,610,1010,4713,7419.10.2017
Rente, GBP Kort pengemarked-1,34-0,244,89-0,043,1711,0319.10.2017
Afrika8,560,519,18-2,213,2213,7219.10.2017
Bransjefond, Energi-11,873,94-1,03-2,340,8216,9619.10.2017
Råvarer - Landbruk-9,79-8,70-3,94-4,48-5,6115,5019.10.2017
Råvarer - Bred råvarekurv-3,512,830,73-4,78-4,3411,9919.10.2017
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale Obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).