Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi42,2922,6458,2448,9332,1319,5631.10.2014
Bransjefond, Helsevern29,3013,1238,5731,4520,8410,5831.10.2014
Danmark18,631,4828,8130,4816,3110,3931.10.2014
Vietnam31,5211,6440,1929,084,0818,8531.10.2014
Storbritannia, Mellomstore selskaper7,013,9316,3826,8619,409,7931.10.2014
USA, Store selskaper, Verdi19,958,4727,9725,1717,739,2131.10.2014
USA, Store selskaper, Vekst19,3310,0628,4625,0518,079,4331.10.2014
USA, Mellomstore selskaper17,559,0125,7924,9818,7710,1531.10.2014
Globale, Umodne markeder21,473,5130,3124,8610,839,6431.10.2014
Storbritannia, Små selskaper3,00-0,5114,6124,7618,5711,2431.10.2014
USA, Store selskaper, Blandet20,619,7229,3424,5917,128,7131.10.2014
Afrika & Midtøsten30,124,0936,4024,3513,4611,6131.10.2014
Japan,Valutasikret7,946,2720,6224,249,7519,2631.10.2014
Bransjefond, Vann11,843,6419,8123,9115,958,3831.10.2014
USA, Fleksibel kapitalisering17,869,8226,2123,6417,6910,0831.10.2014
USA, Små selskaper11,8710,1920,2623,3019,3311,9531.10.2014
Thailand38,4912,7221,5623,1623,4816,4531.10.2014
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper8,980,3917,4121,9616,7113,8031.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Verdi6,050,7413,7821,7914,298,4731.10.2014
Europa, Valutasikret8,814,1314,9521,6513,8410,5231.10.2014
Japan, Små-/ mellomstore selskaper10,922,2615,9621,2313,3516,7031.10.2014
Globale, Små selskaper9,473,3616,4821,1615,179,2931.10.2014
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper9,941,7420,1321,0016,469,3231.10.2014
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering4,270,0512,8720,8614,729,7031.10.2014
Asia, Øvrige32,208,8230,8820,8018,6214,7331.10.2014
Storbritannia Utbytte9,211,6516,9620,7014,738,0931.10.2014
Bransjefond, Finans13,755,7818,2120,6810,1112,8831.10.2014
USA, Valutasikret10,743,8020,1020,4313,1411,7931.10.2014
Europa, Små selskaper0,60-2,388,2020,1413,2310,7931.10.2014
Bransjefond, Teknologi17,836,1127,3319,7314,8411,5631.10.2014
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore3,02-1,599,8219,6514,0010,4731.10.2014
Sveits, Store selskaper8,232,3713,9419,5912,938,1431.10.2014
Bransjefond, Private Equity6,38-0,5012,9719,1514,0911,4931.10.2014
Globale, Store selskaper, Verdi12,323,4718,0619,0012,267,9931.10.2014
Sverige, Store selskaper6,871,8714,1718,9114,5013,0431.10.2014
Europa eks. Storbr., Store selskaper4,490,9610,7618,8710,2610,2431.10.2014
Sverige/Global9,723,5816,4018,8213,679,5331.10.2014
Bransjefond, Telekommunikasjon9,953,6215,8618,8013,1610,3031.10.2014
Eiendom, Indirekte - Asia20,542,7915,2618,7813,9813,9231.10.2014
Globale, Store selskaper, Vekst13,326,0220,4318,7412,358,1131.10.2014
Europa Utbytte6,19-0,2312,4418,7010,378,5831.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Blanding6,460,3113,7618,4712,848,6831.10.2014
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika33,1210,9131,4018,2519,4112,0031.10.2014
Norden5,32-1,0611,9718,1812,5612,2131.10.2014
Europa, Store selskaper, Vekst4,241,0611,2618,1212,258,4031.10.2014
Globale, Store selskaper, Blanding11,883,8517,9318,0011,717,8331.10.2014
Eiendom, Indirekte - Europa17,551,4220,9817,869,8310,3131.10.2014
Global Utbytte12,843,8717,6317,8513,057,3831.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Vekst6,901,2614,2717,7512,209,0631.10.2014
India53,8415,8860,4917,5811,6120,7631.10.2014
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester13,324,5917,1917,5515,0410,3531.10.2014
Euroland, Mellomstore selskaper-1,65-8,305,7217,5410,4211,0231.10.2014
Eiendom, Indirekte - Global23,156,2322,5917,5313,319,7931.10.2014
Rente, GBP High Yield11,440,7718,5917,3712,628,4631.10.2014
Malaysia17,912,3519,8417,3416,2511,8231.10.2014
Europa, Mellomstore selskaper1,24-1,527,9517,2511,899,6031.10.2014
Europa, Store selskaper, Blanding4,260,2310,4517,259,408,6731.10.2014
Tyskland, Store selskaper-3,40-2,165,5417,1710,9212,8331.10.2014
Spania-0,88-6,006,4616,955,2417,8431.10.2014
Europa, Store selskaper, Verdi3,05-1,259,0716,748,1910,0231.10.2014
Global, Valutasikret8,881,7915,2216,7010,4710,2231.10.2014
Bransjefond, Økologi7,991,8014,6916,698,399,1931.10.2014
Bransjefond, Forsyning25,787,8627,2916,5910,6410,3131.10.2014
Eiendom, Indirekte - Øvrige14,902,3215,2516,5512,4512,4731.10.2014
Finland3,17-1,6911,0216,479,3614,7931.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder8,224,1317,3116,318,1012,1931.10.2014
Europa, Fleksibel kapitalisering1,74-1,618,2116,309,869,8731.10.2014
Euroland, Store selskaper1,30-1,367,3616,046,6711,0931.10.2014
Rente, Asia High Yield18,637,3322,0616,0211,648,6531.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret14,596,2318,7315,9510,267,4331.10.2014
Rente, Global High Yield - GBP sikret10,850,8317,6415,9212,258,1131.10.2014
Global, Fleksibel kapitalisering9,562,5015,2315,8410,479,1631.10.2014
Livssyklusfond 2041-204510,713,4716,4015,8110,557,9331.10.2014
Hong Kong14,834,5918,3415,788,4012,9231.10.2014
Rente, EUR Lange obligasjoner20,144,6722,8615,768,889,8131.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv10,172,1415,9315,7511,067,1631.10.2014
Kina og nærliggende14,154,9919,4815,738,6412,0631.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret10,460,8718,0615,529,878,0931.10.2014
Japan, Store selskaper7,302,4212,1515,499,2614,2931.10.2014
Livssyklusfond 2046+10,683,4116,4215,449,978,5431.10.2014
Frankrike, Store selskaper0,48-5,004,2915,326,4110,6031.10.2014
Asia eks. Japan19,004,7021,1715,3210,7510,8231.10.2014
Rente, GBP Selskapsobligasjoner15,573,7319,4415,3010,808,4231.10.2014
Livssyklusfond 2031-20359,672,5815,3815,2310,167,3831.10.2014
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan12,393,0314,8215,229,7910,4031.10.2014
Rente, USD High Yield14,536,5818,0615,2112,817,7931.10.2014
Bransjefond, Infrastruktur21,705,1424,3715,1610,1110,5031.10.2014
Rente, Global High Yield14,165,6417,6415,0512,017,3031.10.2014
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan18,083,6117,5614,9710,9210,7531.10.2014
Italia1,81-5,816,0014,962,7416,7231.10.2014
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-1,75-3,273,5814,8211,2710,5531.10.2014
Livssyklusfond 2026-20308,732,4114,2714,818,987,4131.10.2014
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel12,561,8218,5314,7710,258,4331.10.2014
Taiwan, Store selskaper15,192,1218,2314,7611,6611,8631.10.2014
Asia22,814,2816,2614,5414,2811,8831.10.2014
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret12,60-0,1013,7614,398,4312,8531.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Moderat13,765,9217,1514,3410,296,8531.10.2014
Islamske aksjer, Global9,931,0514,6614,299,428,5231.10.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner18,396,9720,0614,29-7,6931.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Moderat11,082,2916,5914,219,786,6331.10.2014
Singapore13,32-0,1612,3214,1611,7111,9831.10.2014
Kina13,605,7319,3314,116,5015,8331.10.2014
Rente, GBP Realrente18,376,7121,2214,1111,2011,1331.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - UK8,982,6917,4914,057,629,2531.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv13,065,7916,8414,018,817,1831.10.2014
Rente, EUR High Yield4,63-0,439,7113,998,986,8931.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel9,551,8515,0513,899,387,9431.10.2014
Rente, Europeisk High Yield4,52-1,0110,3013,869,347,0331.10.2014
Bransjefond, Alternativ energi5,110,6210,7313,571,7312,9931.10.2014
Livssyklusfond 2021-20257,571,9812,6313,338,716,7231.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv6,341,8011,4013,3110,316,9531.10.2014
Afrika8,730,3711,5713,286,5611,4031.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret14,242,4919,9013,178,958,3731.10.2014
Kombinasjonsfond, Asia17,514,9417,2113,1711,188,4631.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig12,062,7817,4513,149,207,0831.10.2014
Nederland1,18-1,148,2013,017,6011,4131.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global8,622,6313,0012,868,816,3331.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret17,408,1119,5312,809,049,5931.10.2014
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert15,204,1119,0912,759,319,0031.10.2014
Tyrkia32,491,207,7312,706,4026,7231.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner15,386,7117,7612,619,258,1831.10.2014
Euroland, Små selskaper-4,98-6,46-0,0512,419,1711,8631.10.2014
Livssyklusfond 2036-20407,581,3412,3412,377,747,6531.10.2014
Livssyklusfond 2016-20207,992,2712,7312,297,375,8531.10.2014
Rente, RMB Obligasjoner13,748,9817,1312,098,2710,1431.10.2014
Rente, USD Selskapsobligasjoner17,717,8720,0412,069,429,5631.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner17,515,8518,0111,889,607,3231.10.2014
Rente, High Yield - sikret (øvrig)8,481,5811,4311,8710,217,2231.10.2014
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)9,160,1213,7311,87-6,6631.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel12,485,1815,8611,827,598,0331.10.2014
Sør-Afrika og Nambia15,111,3013,9811,8210,8311,8831.10.2014
EMEA4,352,554,9911,799,0312,3631.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - USA9,803,9617,3211,78-8,7431.10.2014
Alt - Fond av fond - Aksje7,182,4013,0611,747,5711,0131.10.2014
Rente, Global High Yield - CHF sikret6,270,9310,8211,74-6,9031.10.2014
Norge3,27-4,746,5711,619,1912,9531.10.2014
Bransjefond, Materialer5,490,0810,7111,5810,0712,2331.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global6,440,7311,6211,576,607,0431.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret13,072,9718,4611,538,848,7131.10.2014
Livssyklusfond 2011-20156,632,1510,9011,417,925,4331.10.2014
Rente, Global High Yield - EUR sikret4,48-0,429,0511,398,996,1631.10.2014
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel14,846,9317,1711,378,188,8931.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret4,52-0,089,6611,2810,456,5631.10.2014
Canada8,83-3,9613,4511,237,299,0110.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv3,16-1,328,1111,145,547,8431.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret3,58-0,838,5710,996,076,5331.10.2014
Bransjefond, Landbruk10,304,1315,5410,959,589,3431.10.2014
Rente, Europeiske obligasjoner10,052,2513,7010,865,955,9131.10.2014
Alt - Diversifisert arbitrasje4,69-0,739,1710,76-7,4331.10.2014
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan7,010,0311,6410,716,367,6931.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret15,538,0817,4110,677,5110,3431.10.2014
Rente, GBP Statsobligasjoner17,105,6519,9510,678,4010,2531.10.2014
Euroland, Fleksibel kapitalisering-2,20-4,632,6510,633,3811,7431.10.2014
Rente, EUR Selskapsobligasjoner7,611,6311,1710,595,845,6331.10.2014
Globale vekstmarkeder14,822,8914,2310,537,5011,2931.10.2014
Rente, Global realrente - USD sikret19,108,1218,5710,498,1111,2331.10.2014
Rente, Asia Obligasjoner17,217,1817,8510,477,948,1531.10.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)7,670,5310,7210,348,665,2731.10.2014
Rente, Global realrente - GBP sikret14,982,3417,8010,277,649,1431.10.2014
Asia eks. Japan,Valutasikret12,81-0,0315,2810,235,3016,5231.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig14,286,7917,4210,226,487,7531.10.2014
Alt - Rentearbitrasje8,002,3712,8810,164,576,7731.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Europa4,992,149,8110,153,688,3831.10.2014
Rente, HKD Obligasjoner14,748,2916,5310,106,9010,1431.10.2014
Konvertible obligasjoner - Øvrige3,12-1,707,6710,014,407,7231.10.2014
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert15,357,7116,769,856,899,4331.10.2014
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert16,167,9817,399,807,7610,2931.10.2014
Australia og New Zeland14,660,359,039,717,6615,4131.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel2,441,197,409,655,228,2131.10.2014
Konvertible obligasjoner - Europa0,84-1,715,319,634,426,1831.10.2014
Islamske aksjer, Øvrige20,671,4117,529,628,5012,2731.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global6,110,8210,389,575,435,8031.10.2014
Alt - Fond av fond - Multistrategi6,831,0412,119,535,016,7531.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret9,212,4113,039,5111,125,9731.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat4,51-0,319,109,364,246,6931.10.2014
Alt - Multistrategi7,851,9512,069,325,807,6831.10.2014
Rente, EUR Statsobligasjoner9,471,9912,739,294,566,7231.10.2014
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 5,490,669,349,214,476,1631.10.2014
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert8,171,7911,579,134,705,9131.10.2014
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland9,003,179,189,121,7214,2231.10.2014
Kombinasjonsfond, Øvrig9,911,6511,199,107,437,1531.10.2014
Rente, DKK Lange obligasjoner8,772,4912,218,926,026,1531.10.2014
Rente, Østeuropa obligasjoner6,591,828,588,905,246,6531.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret6,531,0310,098,775,595,3831.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig4,550,338,518,593,945,6531.10.2014
Rente, Øvrige obligasjoner9,172,0411,428,556,567,9231.10.2014
Øvrige6,150,989,938,374,0910,2531.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret6,662,3910,528,3510,596,3431.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert8,090,0310,068,346,676,1731.10.2014
Rente, Globale obligasjoner12,724,9714,068,306,428,3131.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig2,341,476,378,267,495,7631.10.2014
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert12,057,3414,378,244,7310,2231.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert7,421,7210,458,134,365,9231.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global4,39-0,168,368,133,876,8731.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 7,361,0910,678,068,145,4531.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv6,520,9510,728,047,905,8531.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global5,620,879,548,023,855,2731.10.2014
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner3,380,637,327,923,085,5631.10.2014
Rente, USD Statsobligasjoner14,047,7615,357,855,5010,8831.10.2014
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert8,311,6213,707,854,218,5631.10.2014
Kapitalbeskyttet5,120,529,207,844,106,6631.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel1,93-1,236,437,843,067,3931.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)10,252,4810,457,8310,159,8831.10.2014
Alt - Systematisk futures6,762,8912,547,834,0811,2731.10.2014
Alt - Long/Short rente7,802,9711,727,794,147,3131.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret8,27-0,7811,737,650,138,7131.10.2014
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder12,492,6911,977,425,218,1431.10.2014
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret6,731,737,107,347,433,0631.10.2014
Rente, SGD Obligasjoner10,663,9210,327,328,388,4310.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret5,600,988,827,224,845,8831.10.2014
Rente, Øvrig realrente13,273,5512,407,117,779,1831.10.2014
Rente, USD Pengemarked11,107,0713,457,063,5510,5931.10.2014
Rente, USD Kort pengemarked11,317,2013,547,063,5110,6131.10.2014
Alt - Volatilitet2,44-0,696,457,044,4111,2231.10.2014
Rente, DKK Obligasjoner6,051,629,557,024,305,8431.10.2014
Rente, GBP Kort pengemarked7,691,6313,286,963,148,6631.10.2014
Rente, USD Realrente14,835,8314,366,937,1110,6731.10.2014
Rente, Global realrente12,332,5112,376,814,718,1831.10.2014
Garantertefond3,910,407,476,782,896,6131.10.2014
Rente, EUR Realrente6,090,288,416,752,886,5731.10.2014
Alt - Fond av fond - Øvrige2,42-0,537,156,731,806,8031.10.2014
Alt - Global makro5,262,009,016,701,548,7331.10.2014
Korea5,85-2,568,936,678,3013,2231.10.2014
Østerrike-9,91-6,82-8,656,660,1515,7331.10.2014
Alt - Markedsnøytral - Aksjer6,053,3610,516,632,147,7831.10.2014
Rente, SEK Obligasjoner2,871,785,706,626,805,8731.10.2014
Alt - Eventdrevet4,511,288,106,533,068,3131.10.2014
Rente, SGD Pengemarked9,714,1810,006,525,728,1931.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta11,893,359,176,496,167,8231.10.2014
Rente, Global realrente - EUR sikret8,261,259,346,184,125,6731.10.2014
BRIK12,981,7113,476,112,7514,6931.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig5,831,1310,116,086,385,3731.10.2014
Globale vekstmarkeder, Valutasikret6,21-3,366,205,931,8415,3631.10.2014
Rente, CHF Obligasjoner6,161,7910,145,837,306,1731.10.2014
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert2,880,626,485,762,075,7331.10.2014
Rente, GBP Pengemarked7,471,8012,915,732,398,7931.10.2014
Rente, CAD Obligasjoner11,345,0810,335,556,257,7531.10.2014
Alt - Valuta7,674,4410,325,542,207,6331.10.2014
Indonesia36,322,7821,395,4911,6520,4931.10.2014
Rente, EUR Korte statsobligasjoner2,290,215,975,461,655,8831.10.2014
Rente, AUD Obligasjoner16,273,1212,065,298,1810,0531.10.2014
Rente, NOK Obligasjoner5,341,375,734,644,471,5231.10.2014
Rente, EUR Pengemarked - kort1,690,445,174,361,225,7631.10.2014
Rente, SEK Pengemarked-2,550,200,383,993,985,7631.10.2014
Rente, Øvrig pengemarked7,572,869,213,841,558,8531.10.2014
Rente, EUR Pengemarked1,350,404,803,700,725,8031.10.2014
Rente, NOK Korte obligasjoner2,480,392,853,573,180,6131.10.2014
Rente, CHF Pengemarked2,811,276,773,484,766,2431.10.2014
Europeiske vekstmarkeder-5,92-2,52-7,903,461,8816,4631.10.2014
Rente, EUR Kort pengemarked1,330,444,753,320,355,8431.10.2014
Rente, CAD Pengemarked5,433,655,673,253,126,8031.10.2014
Bransjefond, Øvrige1,71-6,074,522,912,4016,8631.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Global3,74-1,417,272,882,889,8031.10.2014
Rente, NOK Pengemarked1,960,532,332,842,810,2131.10.2014
Latin-Amerika8,44-1,714,522,482,5016,0531.10.2014
Bransjefond, Energi-2,20-13,64-1,242,093,1314,2031.10.2014
Rente, AUD Pengemarked10,221,606,381,894,709,6631.10.2014
Trading - Belånt/invers renter22,98-0,7223,090,51-4,5311,6810.10.2014
Trading - Belånt/invers aksjer-4,15-1,11-1,42-0,47-2,4029,1531.10.2014
Eiendom, Direkte - øvrig-1,050,430,51-0,47-0,657,4831.10.2014
Russland-16,89-5,83-13,75-2,76-0,3921,4431.10.2014
Brasil7,43-5,25-0,26-2,88-1,6220,8031.10.2014
Råvarer - Bred råvarekurv-2,84-5,76-0,55-2,99-0,3611,2831.10.2014
Bransjefond, Naturressurser0,14-12,650,02-3,77-0,1015,4131.10.2014
Råvarer - Landbruk-1,41-0,50-0,05-3,790,7414,8731.10.2014
Trading - Belånt/invers råvarer1,585,651,12-4,03-5,1433,7710.10.2014
Rente, JPY Obligasjoner5,12-1,51-0,25-4,061,1815,1531.10.2014
Råvarer - Verdifulle metaller-0,36-11,19-9,08-13,27-2,5921,0431.10.2014
Bransjefond, Verdifulle metaller-2,10-23,51-14,97-24,64-10,2131,1431.10.2014
Afrika & Midtøsten, Øvrige-1,96-7,401,80--14,8931.10.2014
Amerika, Øvrige17,988,7527,11--12,9231.10.2014
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Kombinasjonsfond, NOK5,29-0,687,49--5,2731.10.2014
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
Trading - Belånt/invers øvrig-26,09-22,23-4,69---10.10.2014
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).