Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Kina - A aksjer-11,346,79-13,3233,4717,6237,8027.06.2016
Danmark-9,57-4,398,2430,4621,8311,6827.06.2016
Vietnam7,2611,6317,4728,3624,6614,7627.06.2016
India-4,055,312,0027,9212,6421,5327.06.2016
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper-3,09-0,0110,0626,5317,2611,3927.06.2016
Bransjefond, Helsevern-12,751,46-8,3923,7621,8715,8627.06.2016
Bransjefond, Verdifulle metaller87,1340,4562,7223,45-3,5038,7927.06.2016
Bransjefond, Bioteknologi-29,89-1,11-30,5723,2727,1728,2827.06.2016
Japan, Små-/ mellomstore selskaper-2,123,729,0722,8020,8415,6827.06.2016
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika0,633,6923,0822,5218,9117,3527.06.2016
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper-8,05-3,7414,2822,1220,3113,9227.06.2016
USA, Mellomstore selskaper-2,962,830,1521,8118,3113,8927.06.2016
Rente, RMB High Yield0,881,719,5221,66-10,2727.06.2016
Bransjefond, Teknologi-7,82-1,530,3521,6616,4515,1027.06.2016
USA, Store selskaper, Vekst-9,99-1,28-0,8121,3719,6313,9127.06.2016
Eiendom, Indirekte - Europa-11,72-6,210,4121,0814,2713,4127.06.2016
USA, Store selskaper, Blandet-5,52-0,162,5520,8919,4112,5027.06.2016
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore-11,25-4,291,1020,0215,5411,8427.06.2016
Rente, EUR Lange obligasjoner11,034,4927,5019,9316,5811,3127.06.2016
Rente, Asia High Yield4,305,7615,5319,8315,338,6627.06.2016
USA, Store selskaper, Verdi-3,170,053,3619,2518,6512,3427.06.2016
USA, Fleksibel kapitalisering-7,91-0,77-2,7618,6116,9613,7827.06.2016
Finland-9,51-4,33-0,9718,3411,1713,3127.06.2016
Nederland-6,71-4,40-2,1618,2710,9312,7327.06.2016
Europa, Små selskaper-14,93-7,17-4,9818,1614,4612,6027.06.2016
Bransjefond, Infrastruktur2,711,804,3017,9713,0912,3827.06.2016
Bransjefond, Forsyning3,251,1112,2617,9412,5911,6727.06.2016
Eiendom, Indirekte - Global-2,911,0610,0217,9415,1113,6027.06.2016
Globale, Små selskaper-7,10-0,57-2,9917,7114,8812,5027.06.2016
Norden-9,93-4,200,8317,5613,5711,4927.06.2016
Europa, Mellomstore selskaper-14,26-5,74-3,0117,4813,9012,0327.06.2016
Bransjefond, Telekommunikasjon-6,06-3,64-1,2217,4314,4411,4027.06.2016
Rente, USD Selskapsobligasjoner3,384,4215,9317,2913,9310,2327.06.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret2,293,9315,4617,2514,1910,4627.06.2016
Euroland, Mellomstore selskaper-14,55-9,02-8,3817,1811,8312,9027.06.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner4,395,0312,4616,9614,538,6627.06.2016
Globale, Store selskaper, Vekst-9,76-1,73-4,2716,9514,0412,3127.06.2016
Kina-11,89-0,42-17,8816,778,4820,7227.06.2016
Rente, Asia Obligasjoner1,863,5513,4316,5712,739,3727.06.2016
USA, Små selskaper-5,492,50-5,7616,4915,7315,8627.06.2016
Rente, Global realrente - USD sikret2,784,3314,5516,4213,3111,4127.06.2016
Livssyklusfond 2046+-6,22-1,08-0,4816,1510,8210,4427.06.2016
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-6,64-1,954,3416,0511,5913,0427.06.2016
Bransjefond, Vann1,473,800,7816,0115,9711,1227.06.2016
Global Utbytte-5,72-1,51-0,2515,9914,4010,4527.06.2016
Rente, GBP Realrente-3,060,492,7715,9914,3011,1827.06.2016
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-7,27-0,561,6915,9313,1110,3027.06.2016
Storbritannia, Små selskaper-22,33-13,36-15,6815,9115,0113,3627.06.2016
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert1,173,3414,0815,8312,6810,8227.06.2016
Kombinasjonsfond, Asia-1,351,952,8715,8111,4511,0227.06.2016
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert0,052,0812,9815,8012,629,8127.06.2016
Global, Fleksibel kapitalisering-6,98-1,00-3,3415,7111,1911,9727.06.2016
Bransjefond, Økologi-7,88-1,17-3,4115,6911,7612,4027.06.2016
Globale, Store selskaper, Blanding-8,36-1,93-3,6615,6713,4211,4827.06.2016
Japan, Store selskaper-8,901,48-2,4415,6214,1515,3327.06.2016
Sveits, Store selskaper-9,67-0,99-5,0115,6112,8811,4027.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret1,261,9712,1115,6013,829,6027.06.2016
Globale, Store selskaper, Verdi-8,06-2,48-4,5915,5113,7311,0427.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret0,082,5313,1715,5012,6811,0627.06.2016
Rente, GBP Statsobligasjoner-4,17-0,713,8215,4712,6410,5127.06.2016
Kina og nærliggende-9,26-0,47-13,1715,409,0918,0227.06.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner4,484,5713,1015,3712,908,3427.06.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret3,673,248,5615,3210,4711,1527.06.2016
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-2,391,345,7215,2812,129,8127.06.2016
Eiendom, Direkte - Storbritannia-15,77-9,04-7,3615,2711,2810,3427.06.2016
Taiwan, Store selskaper-0,85-0,87-5,4615,2410,4012,5727.06.2016
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel1,083,8411,0715,1912,749,6527.06.2016
Europa, Store selskaper, Vekst-12,89-4,80-6,2615,1613,4411,5627.06.2016
Euroland, Fleksibel kapitalisering-9,47-3,561,0415,129,0112,1527.06.2016
Rente, JPY Obligasjoner21,2314,1342,3914,977,3912,7827.06.2016
Livssyklusfond 2041-2045-6,71-1,52-1,2614,9011,0210,0227.06.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner1,652,7213,1714,8611,769,0427.06.2016
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester-5,42-1,47-1,1414,8514,1513,2427.06.2016
Konvertible obligasjoner - Global-5,42-0,553,9514,7712,438,9627.06.2016
Islamske aksjer, Global-4,720,65-2,5414,7611,9511,1127.06.2016
Rente, Global fleksibel - USD sikret-1,032,659,3314,7012,2610,1527.06.2016
Rente, HKD Obligasjoner-1,782,1010,7814,6210,9710,9327.06.2016
Europa eks. Storbr., Store selskaper-14,53-6,15-10,1514,4911,9811,7927.06.2016
Livssyklusfond 2036-2040-7,01-1,47-1,7714,4010,899,8827.06.2016
Rente, Global High Yield1,693,816,8814,3913,548,7227.06.2016
Kombinasjonsfond, USD Moderat-4,020,903,0314,3311,889,8127.06.2016
Rente, USD Realrente3,024,1816,8914,3211,4410,6527.06.2016
Rente, USD High Yield1,884,325,9614,3213,199,0827.06.2016
Rente, CHF Obligasjoner1,051,677,5414,208,9911,3427.06.2016
Livssyklusfond 2031-2035-6,56-1,55-0,7914,2011,049,8927.06.2016
Rente, USD Statsobligasjoner-0,442,3212,3614,2010,7511,2727.06.2016
Rente, Global fleksibel1,173,749,1314,1511,278,9127.06.2016
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan-6,270,33-4,1814,1210,9713,0727.06.2016
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret-5,38-1,13-2,1814,009,3911,0427.06.2016
Sverige, Store selskaper-11,38-5,06-8,2713,9812,4612,1727.06.2016
Sverige/Global-9,20-2,79-6,5613,9712,0811,2327.06.2016
Asia eks. Japan-5,080,06-7,4213,968,6713,8227.06.2016
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan-7,21-1,620,5513,9411,169,6927.06.2016
Rente, Global fleksibel - CHF sikret0,411,954,0113,877,6910,3727.06.2016
Europa, Fleksibel kapitalisering-13,96-6,10-8,5313,7911,4111,8327.06.2016
Rente, RMB Obligasjoner-1,580,916,2413,7812,3610,7427.06.2016
Rente, GBP Selskapsobligasjoner-8,85-3,07-2,7913,7212,289,6227.06.2016
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv-5,190,09-0,8213,6911,7410,0227.06.2016
Kombinasjonsfond, CHF Moderat -2,020,620,0313,668,489,5827.06.2016
Livssyklusfond 2026-2030-5,69-1,110,4313,6410,499,0227.06.2016
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert-7,72-2,63-1,4513,5311,609,8127.06.2016
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv-7,07-1,730,1613,4911,589,0627.06.2016
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan-3,310,55-4,0413,3610,1112,9627.06.2016
Rente, Global High Yield - CHF sikret2,452,422,1313,34-10,3627.06.2016
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv-0,621,612,3713,347,979,6327.06.2016
Tyskland, Store selskaper-14,64-5,87-8,1613,2410,3715,2527.06.2016
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-1,811,9510,1013,2010,3010,7227.06.2016
Hong Kong-10,21-0,22-14,8713,179,1917,2527.06.2016
Storbritannia Utbytte-18,81-10,02-15,1313,1013,3311,1427.06.2016
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv-12,72-5,16-9,8712,9811,3210,5227.06.2016
Globale, Umodne markeder-1,943,29-3,1112,7410,7211,0427.06.2016
Bransjefond, Alternativ energi-14,09-5,20-12,7512,735,7115,3227.06.2016
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-2,411,822,3012,7011,3010,9527.06.2016
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta1,231,599,1512,669,828,8427.06.2016
Rente, Globale obligasjoner0,941,8211,1012,5710,168,8227.06.2016
Rente, GBP High Yield-9,59-3,79-7,5212,5111,879,8827.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global-5,94-1,02-1,4912,489,599,6027.06.2016
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-1,980,580,8212,487,439,6227.06.2016
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel-7,64-2,97-5,6512,469,4710,8227.06.2016
Rente, USD Kort pengemarked-2,681,249,6512,449,5911,0427.06.2016
Livssyklusfond 2021-2025-4,88-1,262,0812,359,937,9027.06.2016
Rente, USD Pengemarked-2,691,239,5212,339,5010,9927.06.2016
Frankrike, Store selskaper-12,65-5,41-10,1112,287,9011,9127.06.2016
Europa, Store selskaper, Blanding-14,38-6,06-11,0912,2610,7211,2627.06.2016
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering-20,26-10,66-17,6912,2512,1312,3727.06.2016
Europa Utbytte-13,75-6,44-9,9512,2311,6810,5627.06.2016
Storbritannia, Store selskaper, Vekst-20,08-10,57-16,8412,2111,5911,7727.06.2016
Kombinasjonsfond, GBP Moderat-12,14-5,05-8,8112,1810,679,5927.06.2016
Bransjefond, Finans-13,68-3,96-13,8012,1510,9515,4727.06.2016
Euroland, Store selskaper-15,53-7,53-12,3512,018,8212,6227.06.2016
Eiendom, Indirekte - Asia-1,041,490,1111,8213,1413,8027.06.2016
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig-10,92-4,49-6,7411,7710,309,0927.06.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret-8,64-3,38-3,4811,769,818,9227.06.2016
Rente, Europeisk High Yield-1,21-0,607,0411,7210,347,7327.06.2016
Råvarer - Verdifulle metaller25,5811,2321,3211,692,3820,7427.06.2016
Rente, EUR Statsobligasjoner1,510,5513,2311,659,128,0427.06.2016
Europa, Store selskaper, Verdi-15,21-6,84-13,8311,659,2311,9227.06.2016
BRIK1,163,61-7,5411,562,3915,6727.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret-0,350,793,3511,518,0011,3327.06.2016
Storbritannia, Store selskaper, Blanding-17,45-8,86-16,2811,5011,6711,3627.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-4,79-1,512,6311,408,078,3827.06.2016
Livssyklusfond 2016-2020-4,19-1,063,8011,369,097,4827.06.2016
Bransjefond, Materialer-3,69-0,24-7,6411,365,9314,6427.06.2016
Rente, EUR High Yield0,01-0,038,1811,219,797,7627.06.2016
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret-16,85-7,45-13,7311,219,2110,8427.06.2016
Rente, Global fleksibel - GBP sikret-11,06-4,36-7,2011,2010,319,3627.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-3,41-0,582,8911,098,308,0127.06.2016
Kombinasjonsfond, SEK Moderat-4,48-1,512,9311,0710,307,5427.06.2016
Italia-25,10-12,90-22,9610,906,2415,8227.06.2016
Spania-16,47-10,02-15,7110,896,7114,4027.06.2016
Rente, Europeiske obligasjoner0,250,2510,9910,858,827,7227.06.2016
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert1,000,4612,1810,808,777,8227.06.2016
Rente, Global realrente - GBP sikret-8,60-3,41-4,5110,769,009,0127.06.2016
Afrika & Midtøsten-6,18-0,24-14,5510,7211,4014,2727.06.2016
Rente, CHF Pengemarked-1,160,583,5410,695,8010,9227.06.2016
Korea-7,19-4,42-6,3710,642,7712,3927.06.2016
Rente, Global High Yield - GBP sikret-9,03-3,54-9,2710,5810,809,7227.06.2016
Rente, EUR Selskapsobligasjoner1,000,6211,3310,568,957,4627.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret-10,23-4,69-5,9510,549,219,2127.06.2016
Livssyklusfond 2011-2015-3,68-1,396,2010,309,237,7627.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-3,44-0,391,1810,246,918,8627.06.2016
Bransjefond, Private Equity-10,49-4,33-11,1510,128,4012,9927.06.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)4,512,8410,0510,128,346,8127.06.2016
Rente, SGD Pengemarked1,441,879,0210,027,817,8927.06.2016
Rente, DKK Obligasjoner2,661,9713,809,968,597,6827.06.2016
Rente, AUD Obligasjoner3,522,4513,329,937,659,2127.06.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret2,171,6611,869,867,867,3627.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert0,280,499,839,857,737,5227.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-1,68-0,055,989,817,307,3427.06.2016
Storbritannia, Store selskaper, Verdi-18,14-9,88-20,469,7811,5610,8627.06.2016
Rente, Global realrente-0,311,776,869,747,468,2027.06.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert5,202,8011,499,697,647,1627.06.2016
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-6,29-2,171,259,687,498,2327.06.2016
Konvertible obligasjoner - Europa-6,90-1,981,189,647,347,9727.06.2016
Thailand10,212,992,019,5615,6115,7727.06.2016
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -0,200,138,759,458,017,5427.06.2016
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder1,081,36-0,929,385,159,1627.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-2,59-0,725,599,337,367,3427.06.2016
Globale vekstmarkeder-1,390,36-7,119,325,1312,6627.06.2016
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel-8,28-2,18-2,609,276,789,2327.06.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-5,29-1,491,109,236,299,2827.06.2016
Australia og New Zeland-4,500,332,299,176,9615,5327.06.2016
Bransjefond, Landbruk-5,19-0,31-9,219,177,6112,2427.06.2016
Rente, CAD Obligasjoner5,914,098,349,087,237,7327.06.2016
Rente, Østeuropa obligasjoner0,30-0,199,139,087,027,5927.06.2016
Rente, EUR Realrente-0,280,269,139,076,496,8327.06.2016
Rente, Global realrente - EUR sikret2,471,6310,388,776,697,4027.06.2016
Norge-3,43-1,02-6,188,715,9811,3927.06.2016
Rente, Global High Yield - EUR sikret2,561,945,438,648,277,4627.06.2016
Euroland, Små selskaper-6,54-1,150,678,517,6312,8827.06.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret0,220,209,608,426,537,7127.06.2016
Rente, Global fleksibel - EUR sikret-0,100,677,488,286,407,3027.06.2016
Asia2,810,641,457,7610,4012,7027.06.2016
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-1,08-0,118,467,646,077,9227.06.2016
Canada0,622,41-12,517,524,6710,7827.06.2016
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-4,25-1,463,387,527,956,9127.06.2016
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-1,76-0,618,207,525,688,0727.06.2016
Rente, SEK Obligasjoner-1,44-0,719,547,487,077,4327.06.2016
Kombinasjonsfond, NOK Moderat-3,75-1,50-3,007,337,066,2627.06.2016
Singapore-2,52-1,49-7,067,317,9413,0427.06.2016
Rente, GBP Kort pengemarked-13,19-5,90-8,277,295,559,6527.06.2016
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-1,56-0,468,137,285,587,9327.06.2016
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland-5,98-6,32-5,646,771,9711,9027.06.2016
Rente, GBP Pengemarked-12,29-5,41-6,826,744,739,7727.06.2016
Rente, EUR Pengemarked - kort-1,71-0,517,906,574,708,2227.06.2016
Rente, EUR Pengemarked-1,96-0,597,646,314,208,2827.06.2016
Rente, EUR Kort pengemarked-1,91-0,617,676,164,018,2927.06.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta5,502,985,395,995,048,1427.06.2016
EMEA-1,83-0,78-9,095,853,8213,2527.06.2016
Rente, SEK Selskapsobligasjoner-3,26-0,726,485,716,197,5927.06.2016
Rente, AUD Pengemarked-1,24-0,776,625,464,488,8227.06.2016
Rente, CAD Pengemarked3,182,543,754,894,088,1827.06.2016
Rente, SEK Pengemarked-4,31-1,915,924,094,317,8427.06.2016
Rente, NOK Obligasjoner2,561,173,503,854,231,9227.06.2016
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret1,780,691,393,755,393,2727.06.2016
Indonesia6,551,628,882,965,2523,4127.06.2016
Bransjefond, Naturressurser14,517,99-8,132,56-4,8118,5827.06.2016
Rente, NOK Pengemarked1,170,571,341,832,360,3627.06.2016
Rente, NOK Korte obligasjoner1,490,931,021,742,361,0027.06.2016
Russland11,205,967,721,39-3,6923,4627.06.2016
Europeiske vekstmarkeder1,84-0,75-2,291,07-1,7415,0827.06.2016
Afrika-8,20-2,61-18,960,280,2212,4827.06.2016
Råvarer - Industrielle og generelle metaller-2,61-0,81-9,100,17-5,3016,8523.06.2016
Tyrkia1,20-5,53-8,10-0,082,5727,3227.06.2016
Latin-Amerika11,133,32-5,53-0,46-2,5016,7227.06.2016
Råvarer - Landbruk-0,893,95-5,47-1,18-3,6016,5127.06.2016
Bransjefond, Energi5,388,41-15,27-1,52-2,7016,8927.06.2016
Råvarer - Bred råvarekurv5,537,40-6,57-4,11-5,1412,3827.06.2016
Brasil28,3412,20-8,40-5,81-7,9424,7227.06.2016
Råverer - Energi6,0615,27-33,05-18,41-10,4423,5723.06.2016
Afrika & Midtøsten, Øvrige-------
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan, Små/mellomstore-----13,78-
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore-----12,67-
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv-----8,42-
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig-----3,24-
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Rente, DKK innlandsobligasjoner-----7,78-
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, NOK High Yield-----5,54-
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).