Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi7,8035,1756,7451,9435,2420,4023.01.2015
Bransjefond, Helsevern5,8926,3646,8435,3222,5611,1523.01.2015
Vietnam7,2912,5031,3735,2310,4117,5523.01.2015
Danmark1,3715,0023,6331,2417,2810,2923.01.2015
Storbritannia, Mellomstore selskaper1,4020,8418,7930,0322,1610,2823.01.2015
Japan,Valutasikret0,6926,2724,7928,8211,2419,2223.01.2015
USA, Store selskaper, Vekst2,8324,5838,2328,3520,2610,2823.01.2015
India12,7833,3791,4527,9113,9420,2423.01.2015
USA, Store selskaper, Blandet2,6024,9641,3427,5519,459,4923.01.2015
USA, Mellomstore selskaper2,3425,5537,9127,4819,4110,8623.01.2015
Storbritannia, Små selskaper0,2316,4610,1027,2920,7511,4623.01.2015
USA, Store selskaper, Verdi2,2924,7340,2927,2519,209,7423.01.2015
USA, Fleksibel kapitalisering2,3723,4935,3926,9419,3710,6423.01.2015
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper5,4522,9026,5226,6718,379,3323.01.2015
Eiendom, Indirekte - Europa7,6527,6237,8326,1714,7410,5823.01.2015
Afrika & Midtøsten3,247,2330,4625,6915,7511,3223.01.2015
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika11,8031,9462,4925,5324,0813,8723.01.2015
Europa, Valutasikret8,4727,5829,1425,1413,1210,6023.01.2015
Kina - A aksjer7,5964,5885,2624,939,9227,5423.01.2015
Storbritannia, Store selskaper, Verdi3,6419,3417,5624,6616,708,1123.01.2015
Bransjefond, Private Equity1,4719,7420,5724,6215,7011,0423.01.2015
Bransjefond, Teknologi3,6826,6638,1024,6116,5912,2223.01.2015
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore1,7018,6513,6724,5915,8210,0423.01.2015
Globale, Umodne markeder1,625,5619,6724,3610,439,4923.01.2015
Japan, Små-/ mellomstore selskaper4,2821,0322,9424,1815,2016,0223.01.2015
USA, Små selskaper1,0023,4625,5824,0819,8612,7723.01.2015
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering2,5019,9315,5924,0417,369,6523.01.2015
Europa, Små selskaper1,3918,3810,7824,0315,2410,7523.01.2015
Asia, Øvrige8,3727,5557,3324,0021,0314,8423.01.2015
Sveits, Store selskaper4,7021,1722,6023,8515,458,3423.01.2015
Thailand8,7920,4455,3723,7724,7216,2223.01.2015
Globale, Små selskaper2,0920,5322,9123,7416,359,7323.01.2015
Bransjefond, Vann0,2314,7820,3123,5414,409,2023.01.2015
Europa eks. Storbr., Store selskaper3,7920,0017,0323,4813,179,4223.01.2015
Euroland, Mellomstore selskaper2,3914,714,3223,3113,1511,3023.01.2015
Bransjefond, Telekommunikasjon6,1925,4029,0623,2615,8411,1823.01.2015
Europa, Store selskaper, Vekst4,1621,5018,1323,1615,238,5823.01.2015
Bransjefond, Finans2,2622,1831,2523,1613,0412,8923.01.2015
Europa, Mellomstore selskaper2,8720,7314,5423,0115,2810,0023.01.2015
Tyskland, Store selskaper3,6123,8512,5322,9114,1612,4123.01.2015
Eiendom, Indirekte - Global7,7227,8646,3722,8016,6111,1223.01.2015
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester5,3323,6034,9822,7518,3610,7323.01.2015
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper2,0218,8519,0822,6717,2812,9023.01.2015
Globale, Store selskaper, Verdi3,4521,1828,0722,5014,318,4023.01.2015
Globale, Store selskaper, Vekst3,3122,3330,0222,2214,308,7923.01.2015
Europa Utbytte3,9418,7718,6122,0512,558,4123.01.2015
Storbritannia, Store selskaper, Vekst3,7722,6520,7321,8515,138,7623.01.2015
Eiendom, Indirekte - Asia7,0222,6835,8821,8114,6314,4123.01.2015
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder2,6018,5422,5021,799,6812,3723.01.2015
Euroland, Fleksibel kapitalisering2,5521,7214,7221,7711,1511,1123.01.2015
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret18,7434,3234,7921,6015,777,2023.01.2015
Storbritannia, Store selskaper, Blanding3,4920,2718,9121,5215,218,2823.01.2015
Sverige/Global3,2819,6923,9321,3416,119,3423.01.2015
Tyrkia10,6031,2072,7321,297,9527,8923.01.2015
Global Utbytte4,0621,2030,0121,2915,377,7323.01.2015
Globale, Store selskaper, Blanding2,9221,1027,1221,2113,578,2923.01.2015
USA, Valutasikret-2,9412,3817,4421,0413,6111,3623.01.2015
Sverige, Store selskaper2,3617,9017,9321,0416,8612,0423.01.2015
Europa, Store selskaper, Blanding3,5319,2916,5720,6911,778,7123.01.2015
Euroland, Store selskaper3,2218,5713,1320,669,3810,9223.01.2015
Bransjefond, Forsyning3,1920,7639,9520,6512,0111,2523.01.2015
Kina7,0934,5046,6720,5610,8315,8923.01.2015
Taiwan, Store selskaper7,0123,7036,8920,4913,1711,5223.01.2015
Europa, Store selskaper, Verdi3,3217,5914,0520,4610,879,7023.01.2015
Frankrike, Store selskaper3,6718,8613,4220,448,8410,3623.01.2015
Kina og nærliggende7,3724,3336,5720,4111,7812,6823.01.2015
Europa, Fleksibel kapitalisering2,2518,6113,0620,2711,849,6823.01.2015
Spania3,3512,913,7920,266,6917,7923.01.2015
Rente, EUR Lange obligasjoner1,0717,6235,1220,2612,479,4423.01.2015
Norden2,3116,9115,7220,1613,8411,5123.01.2015
Finland4,9219,8117,0220,1011,1413,9823.01.2015
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret4,7323,4332,9020,1012,748,3223.01.2015
Hong Kong7,2324,1538,5219,9112,4813,0323.01.2015
Bransjefond, Infrastruktur4,4321,1941,4219,7912,1010,9323.01.2015
Rente, Global High Yield - CHF sikret17,9027,3631,8019,71-6,6223.01.2015
Global, Fleksibel kapitalisering2,7620,3823,3719,6711,959,4923.01.2015
Italia3,6812,827,6419,625,2616,3523.01.2015
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv2,6219,1923,6119,3913,227,5123.01.2015
Asia eks. Japan7,7722,9741,8319,3612,5910,9923.01.2015
Livssyklusfond 2041-20452,6719,0122,0219,2513,028,1123.01.2015
Livssyklusfond 2046+2,5619,1321,5219,2012,118,6923.01.2015
Rente, GBP Selskapsobligasjoner2,8417,1128,8419,1013,319,2223.01.2015
Rente, GBP High Yield0,3410,6917,4918,9613,148,3523.01.2015
Eiendom, Indirekte - Øvrige4,3119,9029,4118,9114,9912,3923.01.2015
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan6,1019,6237,5418,7913,2010,7923.01.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret19,1631,1640,0718,6716,246,6223.01.2015
Bransjefond, Økologi-0,3715,1713,5818,669,589,5622.01.2015
Livssyklusfond 2036-20402,2317,3922,3918,6311,057,8123.01.2015
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret0,9116,6420,3518,5911,498,6223.01.2015
Global, Valutasikret0,4414,8219,4518,5211,5810,0523.01.2015
Japan, Store selskaper4,4721,9821,2318,3110,2113,8823.01.2015
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan4,6919,3526,7718,1411,5010,7423.01.2015
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper0,6916,517,4418,0712,5011,0223.01.2015
Livssyklusfond 2031-20351,8816,9022,2218,0311,397,6823.01.2015
Livssyklusfond 2026-20301,4715,9420,8817,8710,557,4323.01.2015
Islamske aksjer, Global5,5021,4027,0517,5910,818,9823.01.2015
Kombinasjonsfond, GBP Moderat2,1017,1323,3217,5311,857,3523.01.2015
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret1,8113,1024,1217,349,5112,2123.01.2015
Rente, Asia High Yield2,2914,5631,0517,3412,638,5623.01.2015
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel1,3013,4121,6217,2511,668,8123.01.2015
Kombinasjonsfond, USD Moderat4,3620,6831,0617,2511,977,7823.01.2015
Nederland-1,4914,8810,7916,938,7711,2523.01.2015
Konvertible obligasjoner - Global3,8920,0023,2416,8810,787,3123.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret18,7029,9136,1016,8215,097,1123.01.2015
Singapore3,6017,4833,4616,7612,6811,9823.01.2015
Rente, Global High Yield - GBP sikret0,129,5715,7116,7512,778,1023.01.2015
Rente, USD High Yield3,5314,5125,5416,5113,638,0823.01.2015
Rente, GBP Realrente4,4020,9238,4516,4515,6110,6323.01.2015
Asia5,1817,2939,4116,3915,1511,7223.01.2015
Alt - Long/Short aksjer - UK-0,2914,8016,2316,289,709,7423.01.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret5,0120,3635,2616,2611,359,9323.01.2015
Euroland, Små selskaper0,5013,171,3216,2411,2811,7223.01.2015
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel2,5917,5221,4816,2211,428,5323.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret2,8716,3122,6016,19-9,1023.01.2015
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert2,8117,5229,1316,1612,319,8623.01.2015
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv3,7321,6730,1616,0610,077,7823.01.2015
Rente, Europeisk High Yield-2,237,118,4615,969,666,5623.01.2015
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig1,8915,8223,5015,9511,077,9023.01.2015
Kombinasjonsfond, Asia4,9218,5634,8015,8512,859,3023.01.2015
Bransjefond, Alternativ energi1,7513,268,3115,602,3612,8823.01.2015
Rente, CHF Obligasjoner17,1329,5334,3415,5713,207,1423.01.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner2,9213,6429,4015,5211,208,0823.01.2015
Livssyklusfond 2021-20250,9113,5217,3915,4710,076,7623.01.2015
Rente, EUR High Yield-2,726,778,3515,449,506,4723.01.2015
Rente, Global High Yield1,1211,7821,6815,3412,477,6522.01.2015
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv12,9428,4431,0415,3010,426,7123.01.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret1,1712,4022,4515,2910,268,9123.01.2015
Bransjefond, Landbruk4,2522,5327,1415,2310,549,6223.01.2015
Rente, USD Selskapsobligasjoner4,9319,5035,0115,1511,849,8423.01.2015
Malaysia4,916,6622,6015,0815,2811,2223.01.2015
Alt - Fond av fond - Aksje0,2512,7911,1814,978,3011,3020.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv0,4714,3611,9814,737,358,0023.01.2015
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel4,5520,1328,3314,7310,388,6023.01.2015
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig17,6030,2932,8914,5311,396,3823.01.2015
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv0,8612,3015,4914,4912,257,2723.01.2015
Rente, GBP Statsobligasjoner3,7620,4335,0514,4512,3211,0623.01.2015
Livssyklusfond 2016-20200,4613,0617,0614,438,626,2923.01.2015
Alt - Long/Short aksjer - USA1,9216,3421,8014,39-9,2123.01.2015
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig3,8819,9431,1214,319,408,5223.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global0,0114,6716,1214,157,817,6123.01.2015
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan2,1714,1717,9114,077,918,1823.01.2015
Rente, RMB Obligasjoner2,4115,4126,4614,0011,229,9423.01.2015
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel3,8717,2829,3213,9410,339,1823.01.2015
Rente, Global realrente - USD sikret6,6822,0640,0013,8011,4310,9823.01.2015
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-2,3210,649,1913,737,467,1723.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret4,5920,1432,9313,7210,1310,5023.01.2015
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)0,8311,6717,4613,71-6,9223.01.2015
Rente, Asia Obligasjoner3,8116,9532,6213,6610,388,8623.01.2015
Rente, Europeiske obligasjoner-1,1910,0317,3313,657,636,4123.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret1,4413,3022,8513,6210,279,1923.01.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner3,5113,9729,0213,5411,247,7623.01.2015
Asia eks. Japan,Valutasikret5,1118,7029,5613,527,9915,6023.01.2015
Afrika1,366,2112,4713,377,1911,2623.01.2015
EMEA7,0615,9017,8413,339,0712,7823.01.2015
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 10,9526,9830,5213,3312,016,4623.01.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner1,7514,8326,1213,319,728,6422.01.2015
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert4,7519,5833,7013,2310,5210,3923.01.2015
Konvertible obligasjoner - Europa-0,5912,609,3513,166,196,6223.01.2015
Livssyklusfond 2011-2015-0,5610,2113,6713,008,896,1223.01.2015
Globale vekstmarkeder6,8818,7831,9612,868,7011,2423.01.2015
Sør-Afrika og Nambia6,0019,9433,5712,8112,3612,6523.01.2015
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert4,3518,4831,4912,759,369,7123.01.2015
Alt - Fond av fond - Multistrategi0,9113,9016,9412,607,287,4323.01.2015
Rente, HKD Obligasjoner4,5618,9731,9812,499,3810,3523.01.2015
Bransjefond, Materialer3,1319,0519,7912,478,9312,1623.01.2015
Alt - Long/Short aksjer - Europa1,5713,7013,9812,315,158,8823.01.2015
Rente, Global realrente - GBP sikret2,5013,5926,1412,299,989,3723.01.2015
Rente, EUR Selskapsobligasjoner-2,687,1211,7312,256,926,1123.01.2015
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel1,8113,1711,4112,078,858,2623.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-0,8311,6813,9012,036,926,5623.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-0,5811,4811,6211,915,797,3023.01.2015
Rente, CHF Pengemarked17,5428,6430,4511,909,737,1123.01.2015
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland-0,426,439,7611,872,4113,6123.01.2015
Alt - Multistrategi1,5814,2218,6211,797,248,3423.01.2015
Rente, High Yield - sikret (øvrig)0,948,9713,5311,779,577,3523.01.2015
Rente, EUR Statsobligasjoner-2,089,1915,7311,516,436,8223.01.2015
Norge2,416,365,2611,507,6512,0823.01.2015
Rente, Global High Yield - EUR sikret-3,692,924,5411,498,606,2823.01.2015
Kombinasjonsfond, Øvrig1,9712,7420,9111,319,347,7223.01.2015
Alt - Systematisk futures3,2515,8920,1311,267,1412,0423.01.2015
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert3,7517,9127,4511,027,2610,2923.01.2015
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta4,7817,0232,8011,019,828,7223.01.2015
Konvertible obligasjoner - Øvrige-2,836,306,1810,965,148,3423.01.2015
Rente, Globale obligasjoner3,3015,2725,9610,888,648,5823.01.2015
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -2,436,739,5110,866,106,3623.01.2015
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert-2,527,8912,9910,856,016,4023.01.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret-2,396,9011,1510,806,486,1623.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-0,5611,6312,0110,725,467,4823.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-1,938,8310,2410,695,416,2723.01.2015
Alt - Diversifisert arbitrasje0,739,628,1710,667,857,9023.01.2015
Øvrige0,1912,1314,4810,655,5810,8423.01.2015
Rente, DKK Lange obligasjoner-2,257,9414,6110,587,546,7923.01.2015
Rente, SGD Obligasjoner1,9312,1423,7510,5710,688,8719.01.2015
Rente, USD Statsobligasjoner3,5918,0629,6010,567,9410,9023.01.2015
Canada-4,0810,2520,0010,558,509,2819.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-1,1210,688,5410,524,597,7023.01.2015
Kombinasjonsfond, NOK0,974,1711,3610,419,064,8623.01.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-1,529,5811,8710,285,246,0723.01.2015
Australia og New Zeland2,099,9123,1910,277,2715,4323.01.2015
Østerrike-0,6011,55-8,9810,201,7214,2923.01.2015
Kapitalbeskyttet-0,2711,6713,4310,195,667,0223.01.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)-3,782,557,4810,188,585,7623.01.2015
Rente, Østeuropa obligasjoner-1,455,289,8310,115,437,0423.01.2015
Rente, Øvrige obligasjoner1,5710,5117,6110,117,778,2423.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-1,578,5013,209,975,756,4823.01.2015
Rente, USD Kort pengemarked3,6718,1927,129,946,0710,7123.01.2015
Islamske aksjer, Øvrige4,0814,6431,849,929,2012,3523.01.2015
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert-0,3610,6016,309,926,069,2123.01.2015
Rente, USD Realrente5,7918,7130,249,829,5410,7723.01.2015
Rente, USD Pengemarked3,5917,9626,649,816,0310,6623.01.2015
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-0,298,428,469,659,036,2023.01.2015
Alt - Rentearbitrasje1,6812,0311,379,624,637,3423.01.2015
Rente, Øvrig realrente6,6916,2729,949,6110,449,5223.01.2015
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder5,2415,4325,919,596,118,4023.01.2015
Korea7,4113,8923,529,198,4812,7423.01.2015
Alt - Eventdrevet-0,1212,7814,669,184,828,9123.01.2015
Rente, GBP Kort pengemarked-0,0910,8315,098,794,839,2823.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-2,436,419,688,765,776,6323.01.2015
Garantertefond-2,088,539,858,704,377,0423.01.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert-3,163,359,118,646,776,7823.01.2015
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-3,355,306,028,603,896,2923.01.2015
BRIK9,4319,9332,308,604,3314,4823.01.2015
Alt - Long/Short rente0,9811,6316,478,575,177,7523.01.2015
Alt - Markedsnøytral - Aksjer0,4310,7512,958,543,618,5623.01.2015
Alt - Global makro1,3914,0217,068,463,889,4723.01.2015
Rente, Global realrente2,7012,2923,498,426,518,2123.01.2015
Indonesia4,1020,5150,258,4212,3720,7523.01.2015
Rente, EUR Realrente-1,497,7411,368,414,225,7723.01.2015
Rente, Fixed Term-2,765,218,488,394,027,0023.01.2015
Rente, DKK Obligasjoner-2,826,6510,428,295,456,4723.01.2015
Trading - Belånt/invers renter-1,775,8262,178,18-2,8518,3319.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)2,2710,4819,558,1610,4510,0123.01.2015
Alt - Fond av fond - Øvrige-2,088,186,048,003,167,4523.01.2015
Rente, Global realrente - EUR sikret-0,439,1215,717,966,056,5223.01.2015
Rente, SGD Pengemarked2,2312,2121,127,947,238,7423.01.2015
Rente, GBP Pengemarked-0,0710,8915,057,664,029,4223.01.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta5,2611,5923,467,467,038,4723.01.2015
Alt - Valuta0,9211,9117,137,433,658,2723.01.2015
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret1,462,308,137,406,902,8823.01.2015
Rente, SEK Obligasjoner-0,915,556,086,877,616,2123.01.2015
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-3,345,496,246,863,106,3823.01.2015
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-3,365,585,846,542,886,4323.01.2015
Rente, CAD Obligasjoner-0,4111,7824,726,207,248,3623.01.2015
Globale vekstmarkeder, Valutasikret1,686,9510,076,171,1714,3723.01.2015
Rente, Øvrig pengemarked0,9311,9417,955,813,319,3523.01.2015
Alt - Long/Short aksjer - Global-1,258,288,335,592,6110,3323.01.2015
Rente, EUR Pengemarked - kort-3,575,174,905,502,296,5523.01.2015
Rente, NOK Obligasjoner1,143,527,865,465,001,5023.01.2015
Rente, EUR Pengemarked-3,615,124,684,901,796,6123.01.2015
Rente, AUD Obligasjoner1,5411,4726,834,869,5510,5423.01.2015
Rente, EUR Kort pengemarked-3,555,234,784,651,536,6623.01.2015
Rente, SEK Pengemarked-1,913,80-0,494,134,706,1023.01.2015
Bransjefond, Øvrige2,5011,339,223,53-0,2916,0923.01.2015
Rente, NOK Korte obligasjoner0,300,592,633,302,860,7323.01.2015
Rente, CAD Pengemarked-3,167,1814,543,193,257,5723.01.2015
Rente, NOK Pengemarked0,130,472,162,672,790,2123.01.2015
Europeiske vekstmarkeder6,143,34-5,152,46-0,6716,3723.01.2015
Rente, AUD Pengemarked0,747,6216,811,945,089,6623.01.2015
Trading - Belånt/invers aksjer-0,876,09-0,020,55-2,8130,7523.01.2015
Eiendom, Direkte - øvrig-2,934,682,05-0,200,238,2823.01.2015
Latin-Amerika3,238,4114,41-0,231,3515,3723.01.2015
Råvarer - Landbruk-1,5511,606,54-0,722,1516,0323.01.2015
Trading - Belånt/invers råvarer2,3125,8347,62-1,08-3,5639,5219.01.2015
Bransjefond, Energi-1,99-6,26-8,76-2,140,7313,9023.01.2015
Rente, JPY Obligasjoner5,498,9012,78-3,522,3614,7023.01.2015
Råvarer - Verdifulle metaller13,1121,5321,51-4,083,1220,9223.01.2015
Brasil3,199,6215,08-4,41-2,4319,8723.01.2015
Råvarer - Bred råvarekurv-2,76-2,69-7,05-4,71-2,1211,4723.01.2015
Bransjefond, Naturressurser0,803,712,12-5,04-1,4114,5523.01.2015
Russland10,60-5,43-23,03-7,09-5,7422,0123.01.2015
Alt - Volatilitet-1,9610,076,06-9,34-13,1511,7323.01.2015
Bransjefond, Verdifulle metaller18,0319,9316,37-16,76-6,7232,0223.01.2015
Trading - Belånt/invers øvrig-2,759,94-7,66-19,42-95,2819.01.2015
Afrika & Midtøsten, Øvrige-10,51-18,49-13,47--15,2123.01.2015
Amerika, Øvrige3,653,7921,14--12,7623.01.2015
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).