Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Afrika & Midtøsten, Øvrige11,34-9,8324,7953,94-15,0620.11.2014
Trading - Belånt/invers øvrig-15,10-7,93-6,5951,56-87,9203.11.2014
Bransjefond, Bioteknologi41,6818,4852,9450,1631,2620,3320.11.2014
Bransjefond, Helsevern30,7615,1735,2032,0520,4711,0420.11.2014
Danmark17,903,0126,2429,9315,5510,4920.11.2014
Vietnam30,159,2432,1129,807,0718,0320.11.2014
Japan,Valutasikret12,0913,6719,2427,7211,9219,2020.11.2014
Storbritannia, Mellomstore selskaper5,212,7413,2427,2818,739,6220.11.2014
USA, Store selskaper, Vekst21,7012,0327,0125,6617,919,7420.11.2014
USA, Store selskaper, Verdi22,1611,7524,9425,5216,809,2720.11.2014
USA, Store selskaper, Blandet23,1612,5726,9225,3916,959,0020.11.2014
USA, Mellomstore selskaper20,0510,4924,7024,8317,8610,2520.11.2014
USA, Fleksibel kapitalisering19,8411,5224,2424,4717,4110,2220.11.2014
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper9,714,2216,0424,1715,7512,8820.11.2014
Storbritannia, Små selskaper1,11-0,448,8824,1318,0111,1720.11.2014
Bransjefond, Private Equity9,396,0213,6623,8714,2611,3020.11.2014
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper12,095,8818,9523,7416,689,3120.11.2014
Bransjefond, Vann11,505,5015,8123,5014,728,8620.11.2014
Afrika & Midtøsten30,284,0831,6823,1814,0311,2820.11.2014
Bransjefond, Finans14,459,7116,6323,109,8013,0220.11.2014
USA, Små selskaper10,509,0615,6022,5418,5312,1720.11.2014
Globale, Umodne markeder18,222,0722,3522,509,939,3120.11.2014
Storbritannia, Store selskaper, Verdi5,682,7310,5522,5013,788,1120.11.2014
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore4,032,929,0322,4313,8410,2920.11.2014
Sveits, Store selskaper11,016,9314,3822,4113,578,2320.11.2014
Eiendom, Indirekte - Europa19,775,2622,0522,0610,4710,6520.11.2014
Sverige, Store selskaper8,025,3413,8621,8814,3512,0620.11.2014
Europa, Små selskaper1,331,117,3621,8412,8110,6920.11.2014
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering3,901,7410,3921,6214,419,4520.11.2014
Globale, Små selskaper9,404,6213,6121,5814,869,3720.11.2014
Thailand36,628,3022,6821,5223,0416,3820.11.2014
USA, Valutasikret11,585,5617,7821,4712,6211,2420.11.2014
Euroland, Mellomstore selskaper1,020,357,1021,4110,5211,0520.11.2014
Europa eks. Storbr., Store selskaper5,335,369,7021,2810,299,7720.11.2014
India56,1817,0163,5921,1810,2721,3820.11.2014
Europa, Mellomstore selskaper3,033,088,6920,7612,179,5220.11.2014
Sverige/Global10,736,3614,9820,7513,399,0720.11.2014
Storbritannia Utbytte8,954,0913,8420,7014,217,8820.11.2014
Europa, Valutasikret9,227,0712,1920,4910,0510,1920.11.2014
Tyskland, Store selskaper-1,364,624,3620,2910,9111,9520.11.2014
Bransjefond, Teknologi19,989,1026,7020,2714,4911,6120.11.2014
Norden6,222,7010,7920,2712,0411,4720.11.2014
Globale, Store selskaper, Verdi13,937,1116,1220,1712,137,9720.11.2014
Europa, Store selskaper, Vekst5,845,3710,9919,9812,048,1520.11.2014
Globale, Store selskaper, Vekst14,788,6218,3719,8512,208,2920.11.2014
Europa Utbytte6,693,7610,9119,6610,088,3420.11.2014
Asia, Øvrige32,4610,1629,6619,4217,9214,8120.11.2014
Frankrike, Store selskaper2,503,345,5519,296,2010,3320.11.2014
Japan, Små-/ mellomstore selskaper7,571,717,7619,2513,8815,6220.11.2014
Bransjefond, Telekommunikasjon12,439,8915,9619,1713,1210,4820.11.2014
Globale, Store selskaper, Blanding13,537,5016,1019,1111,507,8820.11.2014
Europa, Store selskaper, Blanding5,314,699,5719,089,398,3320.11.2014
Storbritannia, Store selskaper, Blanding6,572,7511,4219,0412,458,2020.11.2014
Europa, Store selskaper, Verdi4,643,758,6718,958,209,6220.11.2014
Finland3,222,076,8918,888,6414,2620.11.2014
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika30,729,5729,5318,8318,9013,8420.11.2014
Euroland, Store selskaper2,214,236,5118,826,7510,6620.11.2014
Storbritannia, Store selskaper, Vekst7,384,0912,7418,7711,958,5620.11.2014
Europa, Fleksibel kapitalisering3,613,408,2218,7110,069,6020.11.2014
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester14,487,2215,3418,6414,8310,1220.11.2014
Global Utbytte14,077,4215,7818,5912,887,4920.11.2014
Eiendom, Indirekte - Asia12,993,018,8218,5611,0414,4120.11.2014
Eiendom, Indirekte - Global22,867,6421,8118,5513,2310,8920.11.2014
Bransjefond, Økologi8,023,4311,6918,398,629,2720.11.2014
Euroland, Fleksibel kapitalisering2,824,337,1418,149,5911,6520.11.2014
Global, Valutasikret10,074,6813,3417,899,919,9620.11.2014
Spania-0,921,273,6117,844,3017,8220.11.2014
Eiendom, Indirekte - Øvrige14,823,3715,4717,4912,2712,5920.11.2014
Global, Fleksibel kapitalisering11,176,0614,1117,2410,229,2120.11.2014
Livssyklusfond 2031-203511,936,6214,8317,2010,217,3520.11.2014
Nederland4,936,308,3517,197,9910,9620.11.2014
Livssyklusfond 2041-204512,276,8215,3216,9310,217,8420.11.2014
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper1,413,654,3416,8311,5310,5420.11.2014
Livssyklusfond 2046+12,246,9115,3816,789,718,3620.11.2014
Livssyklusfond 2036-204011,326,4214,0516,729,227,5620.11.2014
Rente, GBP High Yield9,372,0612,6116,4512,138,5320.11.2014
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv10,745,2813,7016,3110,777,1920.11.2014
Livssyklusfond 2026-203010,576,2213,2316,298,917,2420.11.2014
Italia0,830,374,5516,272,4716,6220.11.2014
Bransjefond, Infrastruktur21,876,3222,8516,2110,0010,8620.11.2014
Rente, EUR Lange obligasjoner21,295,9822,6916,138,769,3020.11.2014
Malaysia12,37-1,5912,2716,0415,2011,6820.11.2014
Kina og nærliggende12,593,7313,2915,767,8612,5020.11.2014
Hong Kong12,773,1011,1215,737,5213,3720.11.2014
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret15,669,1216,7315,5610,337,5920.11.2014
Bransjefond, Alternativ energi5,320,597,4915,410,8912,8620.11.2014
Bransjefond, Forsyning24,479,2324,0815,409,9610,7620.11.2014
Asia eks. Japan17,623,8917,3715,249,4110,9620.11.2014
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan16,122,4514,4515,2210,0210,8820.11.2014
Taiwan, Store selskaper14,843,2617,9015,1610,6312,0820.11.2014
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret9,413,1313,2715,099,398,2420.11.2014
Japan, Store selskaper6,194,706,3715,049,9213,7120.11.2014
Singapore13,233,0110,5614,9610,7011,9420.11.2014
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret10,50-0,949,6514,957,2712,4920.11.2014
Rente, Global High Yield - GBP sikret8,211,3511,4414,8011,668,2720.11.2014
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan10,253,389,3414,799,2810,6420.11.2014
Rente, Europeisk High Yield4,551,838,5114,709,296,9320.11.2014
Asia21,744,4216,4814,5813,5611,7320.11.2014
Rente, Asia High Yield18,228,5818,8814,5511,538,6720.11.2014
Livssyklusfond 2021-20258,815,4411,4814,448,596,7220.11.2014
Rente, EUR High Yield5,022,598,0914,409,196,8320.11.2014
Islamske aksjer, Global9,843,6011,1614,288,838,7520.11.2014
Norge6,06-1,137,4114,268,9812,1220.11.2014
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv7,184,3810,4914,1610,106,9320.11.2014
Kombinasjonsfond, USD Moderat14,588,1715,5414,1310,047,2420.11.2014
Tyrkia35,6812,3412,7214,088,2527,8220.11.2014
Rente, GBP Selskapsobligasjoner14,515,2815,8814,0610,468,5620.11.2014
Kombinasjonsfond, GBP Moderat10,994,9413,5813,999,486,7820.11.2014
Euroland, Små selskaper-2,71-0,04-0,9313,819,4311,8620.11.2014
Rente, Global High Yield12,836,2913,4713,7911,657,7120.11.2014
Rente, USD High Yield12,786,2212,9913,7312,448,1920.11.2014
Kina11,484,4310,2813,675,0215,2620.11.2014
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel10,883,4313,3313,679,828,5220.11.2014
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder5,204,3010,2013,437,1212,2020.11.2014
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv14,038,3815,0613,138,237,3720.11.2014
Konvertible obligasjoner - Global9,595,6311,7613,078,786,6920.11.2014
Bransjefond, Landbruk13,517,8515,3812,979,059,0820.11.2014
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret5,903,499,6812,9010,576,9520.11.2014
Bransjefond, Materialer6,212,418,1812,857,5811,6720.11.2014
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel9,454,1111,9712,768,768,0220.11.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner17,157,6817,0412,5310,168,1020.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global8,505,5511,0312,486,597,1520.11.2014
Sør-Afrika og Nambia16,605,4714,3312,4210,5612,5620.11.2014
Alt - Long/Short aksjer - UK7,944,5912,6912,407,589,2020.11.2014
Livssyklusfond 2016-20208,615,1410,8912,396,916,1020.11.2014
Alt - Fond av fond - Aksje9,357,6012,5412,307,8411,1619.11.2014
Rente, Global High Yield - CHF sikret6,002,479,2212,28-7,0320.11.2014
Kombinasjonsfond, Asia16,755,3714,8912,1810,738,8520.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv4,303,997,0912,135,417,7520.11.2014
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig11,244,8813,5212,108,877,2720.11.2014
Afrika4,80-1,445,3811,775,9211,4320.11.2014
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret4,732,948,1911,736,036,8520.11.2014
EMEA3,393,192,8311,658,1612,7120.11.2014
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel12,647,4913,6611,617,458,1020.11.2014
Livssyklusfond 2011-20156,934,569,1911,577,585,6820.11.2014
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)8,761,8611,0411,55-6,9320.11.2014
Rente, High Yield - sikret (øvrig)7,132,397,9811,539,557,3820.11.2014
Alt - Long/Short aksjer - USA9,656,4813,0711,50-8,5620.11.2014
Rente, Global High Yield - EUR sikret3,851,116,7911,348,626,4420.11.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret11,523,3813,8411,317,828,5520.11.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret17,259,5416,8911,278,929,5420.11.2014
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert14,435,5715,5811,259,279,1420.11.2014
Østerrike-8,06-0,09-8,7011,09-0,0215,8120.11.2014
Asia eks. Japan,Valutasikret10,86-0,8410,8611,094,1916,0220.11.2014
Canada14,390,1817,3811,039,268,8703.11.2014
Rente, GBP Realrente18,026,8118,4610,9910,9811,1120.11.2014
Konvertible obligasjoner - Europa2,092,924,8810,784,436,4220.11.2014
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan7,662,5610,1310,756,327,8520.11.2014
Rente, RMB Obligasjoner14,0510,5414,3410,748,619,9820.11.2014
Rente, EUR Selskapsobligasjoner8,034,359,8810,685,796,0020.11.2014
Rente, Europeiske obligasjoner10,344,6612,1210,615,795,9820.11.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner14,758,4214,6310,598,298,2220.11.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner16,306,7516,0110,509,4111,3520.11.2014
Globale vekstmarkeder12,801,7211,2910,386,2911,3120.11.2014
Kombinasjonsfond, NOK6,030,447,0910,328,524,9520.11.2014
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland8,944,977,2710,311,6514,2020.11.2014
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel3,023,776,7110,284,088,1020.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret11,214,0713,1910,228,348,7520.11.2014
Rente, USD Selskapsobligasjoner17,079,0216,9910,229,279,5120.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat5,614,048,0710,104,416,8620.11.2014
Alt - Diversifisert arbitrasje4,172,266,5310,05-7,4420.11.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret9,714,4612,2310,0011,006,5120.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global7,264,659,389,965,386,0020.11.2014
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel14,448,2614,329,898,268,9020.11.2014
Konvertible obligasjoner - Øvrige4,071,887,289,774,447,8320.11.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)7,062,369,359,738,185,7020.11.2014
Australia og New Zeland9,49-2,814,159,676,4815,2020.11.2014
Rente, EUR Statsobligasjoner10,104,3611,539,634,656,5320.11.2014
Rente, Asia Obligasjoner17,119,0916,239,577,988,5820.11.2014
Alt - Long/Short aksjer - Europa4,845,117,429,533,498,3820.11.2014
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 6,023,508,059,465,176,3720.11.2014
Kombinasjonsfond, Øvrig10,003,239,639,457,767,3120.11.2014
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig14,719,4814,509,326,367,8920.11.2014
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert8,734,3510,319,184,716,0120.11.2014
Alt - Fond av fond - Multistrategi6,944,179,609,185,056,7820.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret15,8110,0215,009,127,6810,0220.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret7,344,719,729,0810,266,6620.11.2014
Islamske aksjer, Øvrige20,141,7516,579,017,6712,3620.11.2014
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv8,274,8610,928,967,546,1720.11.2014
Alt - Multistrategi8,064,8010,058,935,267,7520.11.2014
Rente, Østeuropa obligasjoner6,264,507,488,794,757,0720.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig5,313,827,378,784,025,8420.11.2014
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 9,095,1011,348,718,265,8420.11.2014
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig2,653,485,548,657,275,9420.11.2014
Rente, Global realrente - USD sikret19,389,4817,238,618,0210,9020.11.2014
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert15,139,7414,388,547,009,3420.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global5,503,937,498,513,826,9820.11.2014
Rente, Global realrente - GBP sikret13,033,2013,508,497,069,1720.11.2014
Øvrige7,125,248,788,403,9510,1720.11.2014
Rente, GBP Statsobligasjoner16,306,3416,878,408,1910,4320.11.2014
Rente, HKD Obligasjoner15,1010,0514,128,376,859,9120.11.2014
Rente, SGD Obligasjoner15,726,9015,608,329,378,5204.11.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret6,423,318,718,315,235,8720.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global6,504,348,498,303,945,5320.11.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel2,913,475,398,302,897,4320.11.2014
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert16,159,5215,028,177,7710,0520.11.2014
Rente, DKK Lange obligasjoner9,244,9410,758,145,966,2720.11.2014
Rente, EUR Realrente6,113,297,557,982,786,3420.11.2014
Rente, Øvrige obligasjoner8,523,689,267,906,408,1020.11.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert7,401,819,517,846,336,6920.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert7,654,368,817,754,286,1120.11.2014
Globale vekstmarkeder, Valutasikret4,48-4,604,707,621,2914,6220.11.2014
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret6,681,056,897,607,353,0220.11.2014
Kapitalbeskyttet5,604,057,547,563,766,7320.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret5,793,347,647,074,686,1520.11.2014
Rente, Globale obligasjoner12,076,1811,397,076,058,2920.11.2014
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner3,023,445,097,062,815,8620.11.2014
Rente, Fixed Term6,363,538,297,053,266,8520.11.2014
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert12,149,4311,556,845,069,9020.11.2014
Alt - Fond av fond - Øvrige2,303,815,466,762,136,7520.11.2014
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig6,604,139,246,726,535,7420.11.2014
Alt - Systematisk futures7,994,7611,866,723,8810,7120.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret7,341,609,496,670,048,5520.11.2014
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder10,902,449,196,655,238,4120.11.2014
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)8,862,577,046,618,009,9420.11.2014
Garantertefond4,593,836,186,582,806,7220.11.2014
BRIK10,530,029,206,441,3414,6420.11.2014
Rente, SEK Obligasjoner3,053,385,066,416,626,0920.11.2014
Rente, DKK Obligasjoner6,414,247,926,344,206,0220.11.2014
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert6,483,448,316,333,888,5920.11.2014
Rente, USD Statsobligasjoner14,219,7912,926,165,4410,5620.11.2014
Alt - Global makro5,535,927,236,132,258,8520.11.2014
Rente, Øvrig realrente11,824,959,906,136,939,5620.11.2014
Rente, CHF Obligasjoner6,774,478,746,117,426,4820.11.2014
Alt - Eventdrevet5,164,176,825,983,418,3220.11.2014
Korea1,01-6,261,495,956,2012,7420.11.2014
Alt - Long/Short rente6,985,148,285,883,637,4020.11.2014
Alt - Markedsnøytral - Aksjer5,575,607,305,661,937,9820.11.2014
Alt - Rentearbitrasje5,114,896,785,621,527,0820.11.2014
Rente, Global realrente - EUR sikret8,553,339,085,624,115,9920.11.2014
Rente, Global realrente11,053,779,635,574,368,1820.11.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta10,484,157,845,565,608,5120.11.2014
Rente, SGD Pengemarked8,395,286,265,515,258,3520.11.2014
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert3,103,484,975,492,065,9320.11.2014
Rente, GBP Kort pengemarked5,813,317,885,452,838,6820.11.2014
Rente, USD Kort pengemarked11,429,4710,875,423,6310,2720.11.2014
Rente, USD Pengemarked11,279,4310,765,393,6610,2520.11.2014
Rente, EUR Korte statsobligasjoner2,583,134,455,321,655,9720.11.2014
Indonesia36,294,4328,135,1910,5720,6920.11.2014
Rente, USD Realrente14,407,6212,645,056,7910,6920.11.2014
Rente, NOK Obligasjoner5,391,495,284,514,391,4520.11.2014
Rente, GBP Pengemarked5,773,567,734,372,088,8120.11.2014
Rente, CAD Obligasjoner11,247,008,134,346,268,0320.11.2014
Alt - Valuta6,836,247,504,281,577,7920.11.2014
Rente, AUD Obligasjoner14,482,849,304,098,0310,6420.11.2014
Rente, SEK Pengemarked-2,472,160,154,013,845,9020.11.2014
Rente, EUR Pengemarked - kort1,823,343,663,911,186,0320.11.2014
Alt - Long/Short aksjer - Global3,331,644,223,892,319,8120.11.2014
Rente, CHF Pengemarked3,394,125,793,794,886,5620.11.2014
Rente, NOK Korte obligasjoner2,630,422,863,553,160,6520.11.2014
Europeiske vekstmarkeder-8,18-2,77-10,733,490,7116,2020.11.2014
Rente, AUD Pengemarked8,931,813,413,365,0810,0720.11.2014
Rente, EUR Pengemarked1,583,373,463,200,696,0820.11.2014
Rente, EUR Kort pengemarked1,513,343,372,870,416,1320.11.2014
Rente, NOK Pengemarked2,070,512,322,812,800,2120.11.2014
Rente, CAD Pengemarked5,386,213,182,733,147,1420.11.2014
Bransjefond, Øvrige2,90-3,784,042,72-0,4216,2420.11.2014
Rente, Øvrig pengemarked7,115,036,912,711,468,9120.11.2014
Trading - Belånt/invers renter28,850,8221,532,22-4,5711,5803.11.2014
Bransjefond, Energi-3,27-12,21-3,821,912,8313,0720.11.2014
Latin-Amerika3,66-5,980,341,090,2115,3420.11.2014
Trading - Belånt/invers aksjer-3,021,02-0,280,53-2,3628,2820.11.2014
Brasil4,07-10,71-3,12-1,11-1,4220,0620.11.2014
Eiendom, Direkte - øvrig-2,421,88-3,25-1,32-0,817,7520.11.2014
Trading - Belånt/invers råvarer6,418,309,14-2,10-5,3333,4203.11.2014
Bransjefond, Naturressurser0,25-9,45-0,68-3,24-1,4814,5620.11.2014
Råvarer - Landbruk-2,443,73-2,29-3,55-0,1616,0720.11.2014
Råvarer - Bred råvarekurv-3,53-2,01-0,88-3,62-1,0311,2520.11.2014
Russland-20,83-10,57-18,68-3,96-2,8720,6220.11.2014
Alt - Volatilitet-0,794,85-0,56-7,584,1311,3820.11.2014
Rente, JPY Obligasjoner-0,12-4,06-5,77-7,79-0,2814,7420.11.2014
Råvarer - Verdifulle metaller3,95-4,79-1,59-11,24-0,7520,8520.11.2014
Bransjefond, Verdifulle metaller4,66-17,41-3,67-22,88-11,7731,4720.11.2014
Amerika, Øvrige-2,56---12,4020.11.2014
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Kina - A aksjer-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta-------
Systematic Futures-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).