Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Japan, Små-/ mellomstore selskaper37,1516,3240,9025,9429,7414,1613.12.2017
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper29,308,0034,4222,4726,9812,9113.12.2017
Russland4,927,016,7621,587,2221,6613.12.2017
Japan, Fleksibel kapitalisering28,1315,9628,9320,2724,9114,2813.12.2017
Bransjefond, Teknologi33,3411,7835,3320,1024,4815,4613.12.2017
Euroland, Små selskaper33,187,5037,5820,0019,9813,9713.12.2017
Europa, Små selskaper32,227,7336,7719,8323,0514,4913.12.2017
Danmark20,12-0,5026,7119,1227,8613,5213.12.2017
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore26,396,3231,8818,8223,0113,3913.12.2017
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper16,303,0222,6718,6325,3415,2913.12.2017
Kina og nærliggende38,4310,6638,3017,6119,6218,0413.12.2017
Norge17,722,9618,6917,3015,4311,0413.12.2017
Euroland, Mellomstore selskaper30,687,2735,3917,2621,9114,8013.12.2017
Japan, Store selskaper22,5015,9522,8216,7921,1714,1213.12.2017
BRIK30,158,6932,1016,6213,5314,2213.12.2017
Finland16,282,3319,8916,1421,2613,5513.12.2017
Kina37,3710,9237,2316,0618,6819,6213.12.2017
Globale, Små selskaper19,2311,1521,3815,9621,5513,6013.12.2017
USA, Store selskaper, Vekst21,9912,9523,4315,9523,8214,8913.12.2017
USA, Små selskaper11,7613,9513,1715,9323,1017,9513.12.2017
Kina - A aksjer28,9511,3227,3815,5923,2434,2713.12.2017
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper30,097,9634,1115,0318,7114,1213.12.2017
Hong Kong32,9310,3032,8815,0016,7016,7113.12.2017
Asia eks. Japan34,6810,8934,8614,9516,7413,5613.12.2017
Storbritannia, Små selskaper29,0410,5231,9514,8820,9717,5913.12.2017
Norden18,743,9422,6514,8119,4512,3313.12.2017
Bransjefond, Materialer20,4710,7321,8714,7916,3815,2413.12.2017
USA, Store selskaper, Blandet15,9113,6517,7114,6622,8014,0613.12.2017
India30,997,7431,9314,6520,7719,2013.12.2017
Vietnam19,7917,0123,6314,5428,2613,8813.12.2017
Taiwan, Store selskaper22,976,0622,5414,4416,9313,0613.12.2017
Europa, Mellomstore selskaper25,736,9230,0614,4119,5314,1813.12.2017
USA, Mellomstore selskaper10,0613,5111,3614,4023,2115,9413.12.2017
Frankrike, Store selskaper23,387,6127,2414,3616,6114,1413.12.2017
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan23,9512,0924,3014,1516,9012,9013.12.2017
Bransjefond, Vann21,8411,4223,1013,8018,6011,8513.12.2017
USA, Fleksibel kapitalisering15,5613,4017,0813,7422,4815,2213.12.2017
Tyskland, Store selskaper26,8310,3331,2713,7018,3617,2013.12.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan27,6510,1828,3613,6015,1213,4313.12.2017
Globale, Store selskaper, Vekst22,6311,0824,7213,4119,4713,2413.12.2017
USA, Store selskaper, Verdi11,0613,7612,3513,1321,7414,2513.12.2017
Bransjefond, Økologi20,469,9322,7812,8418,5213,0413.12.2017
Europa eks. Storbr., Store selskaper23,177,3127,8812,7918,3013,9413.12.2017
Global, Fleksibel kapitalisering19,799,9922,0912,6017,8113,2813.12.2017
Europeiske vekstmarkeder14,114,8516,9912,486,6413,4813.12.2017
Globale, Store selskaper, Verdi15,9611,2417,5912,4018,7512,7013.12.2017
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester20,3010,5122,2812,3717,4314,9113.12.2017
Globale, Store selskaper, Blanding18,0710,8720,1512,3517,9912,6613.12.2017
Euroland, Store selskaper22,887,5126,7512,2916,8914,6813.12.2017
Italia29,435,8934,6812,2317,2418,8913.12.2017
Globale vekstmarkeder27,057,7328,5112,1012,1412,4313.12.2017
Sverige/Global19,738,2821,4911,8717,9312,4413.12.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan Utbytte20,828,0021,4811,8314,2612,7413.12.2017
Sveits, Store selskaper20,057,4023,6711,8118,6213,0113.12.2017
Korea27,9315,8726,8011,8011,1413,9313.12.2017
Bransjefond, Finans19,9911,2321,4511,7517,7018,1213.12.2017
Sverige16,594,2119,6211,7418,3613,3713.12.2017
Europa, Store selskaper, Vekst21,806,7625,8811,7015,8213,6513.12.2017
Europa, Fleksibel kapitalisering21,987,2825,8411,6716,6813,6313.12.2017
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret9,617,1211,6411,6213,9610,4713.12.2017
Rente, Asia High Yield3,516,645,9511,5213,9611,1713.12.2017
Thailand24,6913,5028,0511,5114,1612,7413.12.2017
Euroland, Fleksibel kapitalisering18,364,4722,8111,4216,7814,1913.12.2017
Global Utbytte14,9610,3617,5211,4017,2011,9813.12.2017
Asia eks. Japan, Små/mellomstore21,009,0221,9611,2016,5013,7113.12.2017
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore22,506,7923,9911,1613,4912,4413.12.2017
Livssyklusfond 2046+17,599,3119,8511,1116,2811,2413.12.2017
Eiendom, Indirekte - Europa20,308,8925,0211,0917,2316,2313.12.2017
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv12,307,0713,3711,0013,318,5313.12.2017
Bransjefond, Verdifulle metaller-4,84-7,40-1,5410,83-4,8436,6913.12.2017
Livssyklusfond 2041-204516,859,1619,0210,8216,1111,0613.12.2017
Eiendom, Indirekte - Asia18,338,6818,6210,7411,8312,7313.12.2017
Islamske aksjer, Global13,149,8815,0210,5714,5412,0913.12.2017
Livssyklusfond 2036-204017,319,1019,5410,4915,4210,7413.12.2017
Europa, Store selskaper, Verdi18,187,5321,4210,3715,6313,9413.12.2017
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering19,239,7722,0310,3617,1216,2213.12.2017
Bransjefond, Infrastruktur15,555,8417,4110,3215,3913,3213.12.2017
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv9,539,2112,0610,3013,9611,7613.12.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner5,836,568,5210,2812,449,5613.12.2017
Spania22,427,4726,1210,2515,9216,2813.12.2017
Europa, Store selskaper, Blanding19,667,4723,1210,2215,4013,2213.12.2017
Globale, Umodne markeder18,579,7921,9610,1317,7211,2113.12.2017
Bransjefond, Private Equity17,488,5317,9610,0616,7913,7913.12.2017
Livssyklusfond 2031-203515,808,4817,8610,0315,5010,6213.12.2017
Europa Utbytte17,527,2820,719,8815,8312,6913.12.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner7,376,1510,379,8710,739,3013.12.2017
Rente, Global High Yield4,186,996,909,7812,959,6613.12.2017
Australia og New Zeland10,616,1311,709,558,2316,4113.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Dristig17,1810,0219,189,5415,0412,8013.12.2017
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv14,186,1916,799,3914,4210,0413.12.2017
Rente, USD High Yield2,997,115,569,3812,4610,0713.12.2017
Bransjefond, Alternativ energi22,139,1724,949,3118,9715,2313.12.2017
EMEA12,032,8113,929,179,2112,8313.12.2017
Kombinasjonsfond, Asia13,528,1215,119,0711,1912,2013.12.2017
Brasil21,350,0528,889,043,2028,2213.12.2017
Singapore27,6913,3025,958,8711,6013,0713.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global16,878,5519,228,8713,9210,7713.12.2017
Bransjefond, Forsyning13,926,3617,438,8416,2314,0013.12.2017
Livssyklusfond 2026-203015,188,3617,568,8214,3210,2013.12.2017
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder17,666,2419,508,609,709,8413.12.2017
Kombinasjonsfond, USD Moderat6,888,439,328,5813,5511,1613.12.2017
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan8,889,4611,538,5013,9410,2213.12.2017
Bransjefond, Helsevern16,596,3619,568,4621,7517,4913.12.2017
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret4,056,946,658,4314,6711,7013.12.2017
Bransjefond, Landbruk14,4813,0216,608,4311,8913,2713.12.2017
Storbritannia, Store selskaper, Vekst14,219,4216,918,3615,0114,6313.12.2017
Rente, Asia Obligasjoner3,126,375,468,3611,2310,0113.12.2017
Storbritannia, Store selskaper, Blanding15,189,3517,898,2814,2213,7513.12.2017
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland23,320,6326,968,2411,5212,4013.12.2017
Konvertible obligasjoner - Global7,245,799,508,1913,449,6513.12.2017
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel6,328,198,868,1711,1411,8613.12.2017
Rente, Europeisk High Yield14,715,6717,148,1612,988,1413.12.2017
Eiendom, Indirekte - Global8,438,5310,348,1514,1715,0613.12.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret2,587,395,618,1412,0011,0413.12.2017
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel1,916,584,517,9210,9110,4313.12.2017
Rente, JPY Obligasjoner0,373,952,087,863,9213,1013.12.2017
Storbritannia Utbytte14,208,8516,907,8515,3014,6213.12.2017
Rente, Global fleksibel - USD sikret2,477,015,237,8111,3110,8413.12.2017
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika0,587,782,867,7216,4318,9913.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat dristig14,599,2716,317,6813,6012,2613.12.2017
Rente, RMB High Yield2,996,295,047,6412,3910,0913.12.2017
Latin-Amerika17,72-0,9021,687,643,8318,3013.12.2017
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 6,675,279,097,6012,2610,7813.12.2017
Storbritannia, Store selskaper, Verdi10,768,8312,477,5514,2113,4413.12.2017
Rente, USD Selskapsobligasjoner2,517,165,437,4511,4110,9013.12.2017
Rente, Global realrente - USD sikret-0,617,142,627,4310,8411,5813.12.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert16,014,6518,287,428,488,0213.12.2017
Rente, EUR High Yield14,515,5916,827,4111,688,7613.12.2017
Rente, Global fleksibel4,496,356,607,3910,259,4213.12.2017
Bransjefond, Telekommunikasjon8,268,2411,837,3016,4814,0213.12.2017
Asia20,4512,2221,387,3010,6312,3113.12.2017
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig3,277,265,977,3011,1310,7613.12.2017
Bransjefond, Naturressurser7,378,377,307,174,3919,0813.12.2017
Kombinasjonsfond, NOK Moderat8,723,649,527,139,416,2413.12.2017
Livssyklusfond 2021-202513,397,1516,707,0212,368,9613.12.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)15,174,9517,066,958,887,4413.12.2017
Rente, Global High Yield - CHF sikret3,753,695,816,9210,8611,0913.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat14,276,8116,976,9111,289,8013.12.2017
Rente, HKD Obligasjoner-0,255,851,776,8610,8611,4113.12.2017
Kombinasjonsfond, SEK Moderat11,544,1314,466,7911,508,5113.12.2017
Rente, ZAR/NAD Pengemarked5,835,718,266,775,5312,9713.12.2017
Rente, Global High Yield - EUR sikret13,605,2915,586,7610,237,7013.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel16,006,5818,686,7310,5810,4213.12.2017
Rente, RMB Obligasjoner8,225,389,506,6711,1910,2013.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global14,867,3717,186,6710,889,6313.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global13,677,1315,876,6211,478,8013.12.2017
Konvertible obligasjoner - Europa13,295,4416,116,6110,948,9913.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD sikret0,146,542,786,6110,6911,6713.12.2017
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv8,445,9610,546,4710,2310,9213.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert1,335,093,496,449,4210,5913.12.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner5,806,918,456,4110,249,5113.12.2017
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert0,496,052,986,229,7711,1713.12.2017
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta5,726,707,106,198,709,5913.12.2017
Canada4,887,574,506,009,2610,9813.12.2017
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret3,983,755,855,9911,4911,9613.12.2017
Rente, EUR Lange obligasjoner9,217,5413,725,7612,7213,9313.12.2017
Livssyklusfond 2016-202011,296,4113,955,7110,878,3413.12.2017
Eiendom, Direkte - øvrig4,615,594,635,584,5211,0913.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat12,118,5613,325,5711,5111,5513.12.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret3,023,885,625,569,3111,8613.12.2017
Rente, GBP Realrente6,656,618,335,3911,9913,4513.12.2017
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel10,454,6310,575,2810,039,7513.12.2017
Rente, USD Realrente-0,686,221,895,257,3110,8113.12.2017
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret12,965,1714,655,2311,128,8013.12.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta8,513,2511,055,195,479,4013.12.2017
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-1,696,470,665,148,7611,0213.12.2017
Rente, Global fleksibel - CHF sikret2,613,644,855,048,7111,1713.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel12,498,9413,415,0011,3411,7813.12.2017
Rente, Global fleksibel - EUR sikret12,105,1214,144,958,537,6113.12.2017
Rente, USD Statsobligasjoner0,375,632,874,948,7811,7613.12.2017
Rente, USD Kort pengemarked-1,946,530,344,938,6011,3613.12.2017
Rente, GBP High Yield11,067,8311,584,9310,6611,6613.12.2017
Rente, Østeuropa obligasjoner9,774,2412,444,877,928,4413.12.2017
Rente, USD Pengemarked-2,116,470,164,788,4411,3413.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global11,325,9713,504,759,077,8013.12.2017
Rente, DKK Obligasjoner11,645,8214,544,758,957,6613.12.2017
Bransjefond, Bioteknologi16,59-0,0819,004,7325,4226,6413.12.2017
Rente, EUR Selskapsobligasjoner11,495,8313,824,719,577,7413.12.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig11,425,9213,654,639,057,8813.12.2017
Rente, Global realrente2,455,644,704,516,998,8613.12.2017
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig3,314,625,524,499,0810,5813.12.2017
Rente, AUD Obligasjoner6,192,995,114,484,708,8713.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner3,795,355,844,437,709,2413.12.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret12,205,3414,214,428,397,9213.12.2017
Rente, Europeiske obligasjoner9,645,7812,234,399,818,1513.12.2017
Rente, DKK innlandsobligasjoner10,895,5613,414,368,477,7213.12.2017
Rente, SGD Pengemarked4,806,355,714,276,727,9013.12.2017
Rente, EUR Realrente9,666,4412,674,217,657,2213.12.2017
Livssyklusfond 2011-20159,425,0111,364,159,238,4213.12.2017
Rente, Global High Yield - GBP sikret11,238,0611,264,149,2811,3113.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - CHF sikret0,833,512,944,128,2212,2413.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat forsiktig9,817,8410,824,049,6010,9913.12.2017
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig5,112,065,734,025,652,9913.12.2017
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 10,745,4812,684,008,397,8913.12.2017
Rente, CHF Obligasjoner-0,043,922,223,957,8911,9013.12.2017
Rente, GBP Selskapsobligasjoner9,717,6211,343,9410,0212,0813.12.2017
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert9,535,5611,883,848,678,0413.12.2017
Eiendom, Direkte - Storbritannia12,909,2013,233,7711,7512,6413.12.2017
Rente, EUR Statsobligasjoner8,605,7711,093,678,938,4513.12.2017
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig9,577,9710,553,669,3610,9613.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - EUR fokusert8,255,0810,343,637,807,7213.12.2017
Rente, Global realrente - EUR sikret8,594,8410,763,546,837,9113.12.2017
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert8,857,5010,553,519,3112,2013.12.2017
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner9,325,1410,963,357,557,7313.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - EUR sikret9,974,4911,863,307,348,1313.12.2017
Rente, GBP Statsobligasjoner6,177,058,513,148,7313,1513.12.2017
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig8,112,4811,363,057,607,6913.12.2017
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel9,217,409,922,888,7011,3913.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret3,220,403,932,793,563,0713.12.2017
Rente, Global fleksibel - GBP sikret9,937,7110,172,788,6510,9413.12.2017
Rente, CHF Pengemarked-0,833,290,892,776,3111,1813.12.2017
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert8,614,8910,242,716,777,7313.12.2017
Rente, AUD Pengemarked3,071,401,902,612,498,3713.12.2017
Rente, EUR Korte statsobligasjoner8,114,899,682,606,707,8513.12.2017
Råvarer - Verdifulle metaller13,302,9814,572,53-0,6318,8113.12.2017
Rente, EUR Pengemarked - kort8,394,879,922,526,287,8813.12.2017
Bransjefond, Energi-5,2712,52-3,742,483,3216,9613.12.2017
Rente, CAD Obligasjoner2,532,493,072,414,697,9813.12.2017
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret11,857,4811,542,4010,4813,4113.12.2017
Rente, EUR Pengemarked8,144,789,642,356,037,9313.12.2017
Eiendom, Direkte - Europa8,794,1410,392,325,218,9413.12.2017
Rente, EUR Kort pengemarked8,034,769,512,255,907,9513.12.2017
Rente, SEK Selskapsobligasjoner6,690,969,972,125,167,7113.12.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret9,517,999,591,957,7210,4813.12.2017
Indonesia4,005,513,791,826,3920,6813.12.2017
Rente, NOK Obligasjoner2,960,363,311,752,871,6913.12.2017
Rente, SEK Obligasjoner5,281,178,491,675,297,7613.12.2017
Rente, NOK Korte obligasjoner2,330,252,501,672,311,0013.12.2017
Rente, NOK Pengemarked1,350,191,451,471,800,3613.12.2017
Rente, NOK High Yield6,050,336,651,453,505,7713.12.2017
Rente, Global realrente - GBP sikret6,977,337,161,196,269,8113.12.2017
Rente, Globale Obligasjoner - GBP sikret7,337,107,571,157,0310,7213.12.2017
Rente, CAD Pengemarked1,870,971,981,133,108,4013.12.2017
Eiendom, Direkte - global5,554,577,590,801,779,3813.12.2017
Rente, SEK Pengemarked4,270,647,360,373,558,0013.12.2017
Afrika & Midtøsten2,852,415,020,1211,2713,7413.12.2017
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert5,457,055,30-0,334,8010,7813.12.2017
Afrika15,498,4719,50-0,594,8613,7213.12.2017
Rente, GBP Pengemarked5,317,374,96-0,754,5411,0013.12.2017
Rente, GBP Kort pengemarked5,307,374,94-0,794,4911,0313.12.2017
Tyrkia23,61-4,3827,34-3,380,5521,6013.12.2017
Råvarer - Bred råvarekurv-0,685,24-0,34-4,87-3,1811,9913.12.2017
Råvarer - Landbruk-7,701,83-7,69-7,41-4,2515,5013.12.2017
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale Obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Systematic Futures-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).