Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi17,7518,3584,1753,4934,4919,9227.03.2015
Bransjefond, Helsevern14,1014,4760,0737,4223,1010,7627.03.2015
Danmark15,5815,0839,2133,5717,5610,1527.03.2015
Kina - A aksjer20,6530,24134,8231,1412,1428,1827.03.2015
USA, Mellomstore selskaper9,479,9749,6428,9219,7310,8227.03.2015
Vietnam5,484,9227,4828,389,3217,3127.03.2015
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper15,7815,6835,9028,1318,849,4227.03.2015
Eiendom, Indirekte - Europa13,6913,3847,3827,8316,7511,0927.03.2015
Japan,Valutasikret11,8010,7355,6327,5712,9619,3527.03.2015
Japan, Små-/ mellomstore selskaper15,5716,4750,2427,4116,4715,9927.03.2015
USA, Store selskaper, Vekst8,148,1448,9327,3419,2010,3227.03.2015
India10,6613,0979,4026,7611,6619,2027.03.2015
USA, Store selskaper, Blandet5,975,9947,1726,7218,009,4627.03.2015
USA, Store selskaper, Verdi4,354,2443,0526,6717,849,8627.03.2015
USA, Fleksibel kapitalisering6,716,6344,4326,1718,1610,5727.03.2015
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper10,8911,5030,3725,9217,3212,8927.03.2015
Storbritannia, Små selskaper5,826,7917,6125,8722,1311,4627.03.2015
Bransjefond, Private Equity8,519,0229,0925,4915,1312,1027.03.2015
Sveits, Store selskaper12,9012,2332,6525,4615,608,3827.03.2015
USA, Små selskaper8,268,8038,3725,4518,8012,5627.03.2015
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore11,6811,3924,5825,3916,699,8627.03.2015
Europa, Valutasikret19,1818,9945,3324,9812,9711,8527.03.2015
Europa, Små selskaper11,8811,9222,2724,9416,5410,6027.03.2015
Globale, Små selskaper10,4411,1535,5124,9316,549,5827.03.2015
Bransjefond, Telekommunikasjon8,978,0737,8324,7316,4110,8927.03.2015
Europa eks. Storbr., Store selskaper12,7111,7228,5124,2613,849,3827.03.2015
Euroland, Mellomstore selskaper14,7013,6414,2024,1814,1511,2027.03.2015
Bransjefond, Vann5,816,0627,6224,1515,209,0027.03.2015
Spania14,2212,7514,8123,969,1417,7627.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Verdi7,287,1626,6423,9316,798,0927.03.2015
Tyskland, Store selskaper14,8214,0830,3523,8515,7411,8927.03.2015
Asia, Øvrige10,8012,1659,7323,8020,2214,5327.03.2015
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika8,297,6954,3023,5819,0514,4427.03.2015
Europa, Store selskaper, Vekst12,6111,9429,9723,5615,958,7627.03.2015
Bransjefond, Finans8,358,8141,0123,2612,1812,6727.03.2015
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering7,507,6324,8323,1017,589,6327.03.2015
Sverige, Store selskaper11,4011,7428,7023,0316,0111,9927.03.2015
Bransjefond, Teknologi8,418,1345,3022,8416,1612,1427.03.2015
Euroland, Fleksibel kapitalisering9,999,8929,9022,8210,3410,9027.03.2015
Globale, Store selskaper, Verdi7,997,8936,3622,7914,108,2827.03.2015
Globale, Store selskaper, Vekst9,159,0241,2822,6714,408,8527.03.2015
Eiendom, Indirekte - Global9,169,3950,9422,6615,5411,5527.03.2015
Finland14,9514,1432,4222,6311,3813,3127.03.2015
Europa Utbytte10,539,9126,9622,4913,538,3527.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder2,323,8630,0222,449,5112,3127.03.2015
Europa, Mellomstore selskaper10,4610,0524,3722,3015,189,9327.03.2015
Sverige/Global9,8010,2333,2222,0915,159,3927.03.2015
Italia16,0514,8815,4322,058,1016,4627.03.2015
Euroland, Store selskaper12,4611,3525,0122,0410,6910,9827.03.2015
Afrika & Midtøsten2,322,5923,4021,9812,6211,3527.03.2015
Globale, Store selskaper, Blanding8,118,0937,0121,8213,578,2327.03.2015
Norden12,0011,9727,3821,8113,8611,1027.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Vekst8,518,3930,6221,8014,998,9127.03.2015
Europa, Store selskaper, Verdi10,6910,0824,3121,7311,509,8327.03.2015
Japan, Store selskaper17,6117,3550,5621,7212,0414,0827.03.2015
Europa, Store selskaper, Blanding11,0310,3527,7221,6512,568,8327.03.2015
Eiendom, Indirekte - Asia11,3112,0448,2321,4913,7714,0327.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Blanding7,767,5728,5821,4815,298,3727.03.2015
Kina9,3112,5855,9921,3510,0215,1327.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret10,0110,4140,9521,3112,448,2227.03.2015
Frankrike, Store selskaper11,7910,7020,8321,299,6010,4927.03.2015
Global Utbytte7,567,3635,7621,2914,997,6727.03.2015
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester8,799,1940,3721,1516,2310,6827.03.2015
Europa, Fleksibel kapitalisering10,6710,2923,1620,9912,739,6127.03.2015
Bransjefond, Økologi8,589,0928,5620,7910,919,3927.03.2015
Global, Fleksibel kapitalisering8,398,5933,6520,5312,169,2727.03.2015
Nederland11,9110,8029,3120,3610,5111,6227.03.2015
Bransjefond, Infrastruktur6,387,2641,1420,2911,9210,8027.03.2015
Kina og nærliggende9,7812,1247,3320,2410,9012,4527.03.2015
Globale, Umodne markeder2,563,5724,6620,168,559,3927.03.2015
Rente, EUR Lange obligasjoner4,184,5334,9719,8613,049,5027.03.2015
Hong Kong9,4111,6549,1319,6711,2212,9127.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv6,927,2131,9719,6113,607,4227.03.2015
Bransjefond, Alternativ energi12,5813,1924,2719,484,1112,9927.03.2015
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan12,3713,0043,5619,4811,1610,6127.03.2015
Livssyklusfond 2046+7,778,2334,3319,4111,778,4727.03.2015
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper8,468,4719,3719,0514,2010,8627.03.2015
Asia eks. Japan9,8011,1146,3219,0511,6210,7427.03.2015
Taiwan, Store selskaper11,0712,8941,1418,9913,3611,0727.03.2015
Livssyklusfond 2041-20457,558,0233,9018,9611,948,0427.03.2015
Livssyklusfond 2036-20407,207,3332,1318,9511,317,6827.03.2015
Livssyklusfond 2031-20356,877,3531,7918,9311,907,6227.03.2015
Bransjefond, Forsyning0,920,4832,7018,7810,6911,3727.03.2015
USA, Valutasikret-1,56-1,9119,8718,7513,1312,1727.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global7,818,0930,3218,6210,987,2627.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret4,885,5526,6318,6212,658,5227.03.2015
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan9,4810,8141,0818,6011,9410,4527.03.2015
Rente, GBP Selskapsobligasjoner4,155,4231,7218,5314,039,0827.03.2015
Rente, GBP High Yield3,954,6422,3918,3614,108,1327.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Moderat8,268,4337,9918,3511,387,6027.03.2015
Livssyklusfond 2026-20305,775,9330,6118,3410,937,2927.03.2015
Rente, Asia High Yield7,467,7638,2418,2311,418,3327.03.2015
Global, Valutasikret3,012,8323,9918,0811,8210,3927.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret13,2913,0128,7518,0714,109,7227.03.2015
Thailand7,526,1949,3617,9820,9116,3527.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Moderat5,596,0430,0317,9812,497,1927.03.2015
Rente, USD High Yield7,417,9130,7317,8913,257,8127.03.2015
Eiendom, Indirekte - Øvrige5,185,2130,7817,8813,9412,3427.03.2015
Rente, Global High Yield7,257,6730,0817,8612,587,4027.03.2015
Rente, GBP Realrente4,906,3638,4817,6416,6910,3927.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret8,248,8340,3517,6011,139,9527.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - UK1,271,9220,7417,4211,439,3727.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret6,838,4828,3917,31-8,8127.03.2015
Kombinasjonsfond, Asia8,439,2440,7817,0412,529,2827.03.2015
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel3,694,4325,1016,9012,558,4527.03.2015
Rente, Global High Yield - CHF sikret12,1611,8924,1716,9015,839,2527.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv7,938,0738,8716,8410,087,6327.03.2015
Rente, USD Selskapsobligasjoner8,048,4239,5416,8011,649,8127.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel8,338,4136,3816,759,968,3627.03.2015
Rente, Global High Yield - GBP sikret3,403,9620,1616,6313,837,9827.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel5,646,2128,9816,5411,368,3627.03.2015
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert3,845,0331,5916,3713,189,6727.03.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner7,077,4135,0716,2610,287,9027.03.2015
Livssyklusfond 2021-20254,294,6124,5716,2510,016,7227.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig4,485,0528,4716,2311,867,6127.03.2015
Rente, RMB Obligasjoner5,846,2336,0916,0310,939,6727.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner5,846,3533,0616,0210,658,4627.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig7,768,1836,6216,008,698,2827.03.2015
Asia6,977,5238,6115,9813,6711,3627.03.2015
Euroland, Små selskaper8,619,4413,9315,9612,5111,6327.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret7,357,8138,6515,8410,1110,3027.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv4,344,9622,0415,8311,517,3427.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global4,874,9925,6915,608,827,5327.03.2015
Rente, Global realrente - USD sikret9,379,8042,5515,5911,0911,1427.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv5,795,7020,6215,478,137,9727.03.2015
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret2,974,3124,5515,459,3612,0427.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret12,0712,0629,8515,3614,2410,3627.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret3,354,0725,7715,2811,378,6127.03.2015
Malaysia6,946,6821,1815,2813,8111,0727.03.2015
Rente, GBP Statsobligasjoner3,585,3535,8415,1213,3710,8827.03.2015
Singapore5,246,1834,6915,1211,5010,4227.03.2015
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel6,707,0333,8115,129,688,9227.03.2015
Rente, Asia Obligasjoner7,167,5537,2614,889,638,7027.03.2015
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert7,457,8738,1314,8510,0010,2827.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv11,7711,3131,0514,6110,457,5427.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - USA3,794,0124,3314,49-9,4527.03.2015
Bransjefond, Materialer8,518,5428,5114,438,9411,5527.03.2015
Rente, HKD Obligasjoner7,587,8837,9514,368,8710,1227.03.2015
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan3,854,1123,0914,158,138,4927.03.2015
Rente, Europeisk High Yield-1,07-1,169,6414,079,566,7427.03.2015
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert6,707,0136,2414,048,859,5227.03.2015
Bransjefond, Landbruk4,274,4830,2314,029,729,2827.03.2015
Alt - Systematisk futures5,695,8831,2113,918,1512,4627.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner6,156,2732,3613,8910,127,6827.03.2015
Livssyklusfond 2016-20202,772,8620,9913,768,236,3227.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret2,833,5125,6213,7411,028,8427.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 10,9810,8130,8713,7011,397,8627.03.2015
Australia og New Zeland11,2112,8226,5413,587,8415,2627.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret10,5610,3426,6513,4512,8110,4027.03.2015
Rente, EUR High Yield-1,75-2,009,4613,289,156,7427.03.2015
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)3,323,5721,0413,27-8,2327.03.2015
Konvertible obligasjoner - Europa2,642,4313,1013,116,406,5527.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat3,483,2718,0613,107,017,3827.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-0,90-1,0711,9913,007,477,3827.03.2015
Alt - Fond av fond - Multistrategi3,543,7822,3812,928,067,5627.03.2015
Livssyklusfond 2011-20150,791,0816,8412,748,196,3527.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel4,735,1917,9112,748,598,2227.03.2015
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert6,596,8733,2212,616,799,9127.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig12,9112,7627,6012,519,648,2227.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global1,641,5819,1112,487,146,5627.03.2015
Rente, USD Statsobligasjoner6,176,4834,6012,427,7010,6827.03.2015
Rente, CHF Obligasjoner9,489,2325,4112,3810,8310,5427.03.2015
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta6,146,8134,5512,378,838,5327.03.2015
Rente, Europeiske obligasjoner-0,51-0,5817,0112,307,476,5227.03.2015
Rente, Globale obligasjoner4,765,1727,8612,218,528,2927.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Europa3,933,9118,2112,175,178,9927.03.2015
Kombinasjonsfond, Øvrig4,074,5224,4712,0310,957,6727.03.2015
Rente, USD Kort pengemarked6,236,5032,6111,845,7510,2227.03.2015
Rente, USD Pengemarked6,296,5532,5111,795,7310,1827.03.2015
Rente, High Yield - sikret (øvrig)2,833,3515,2411,759,717,6727.03.2015
Afrika1,342,9718,6011,705,1411,1327.03.2015
Alt - Multistrategi3,103,2622,1611,637,248,4427.03.2015
Canada-3,324,4322,8911,619,709,7710.02.2015
Asia eks. Japan,Valutasikret3,555,3630,0111,576,7114,7127.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global2,382,4018,4311,536,097,3927.03.2015
Globale vekstmarkeder5,806,6233,5811,517,0010,5627.03.2015
Rente, USD Realrente8,268,7635,2511,329,4110,8927.03.2015
Rente, Global realrente - GBP sikret3,834,4827,1311,229,979,0827.03.2015
Rente, EUR Selskapsobligasjoner-2,75-2,9012,1111,187,046,4027.03.2015
Rente, EUR Statsobligasjoner-1,44-1,5315,8411,126,486,9727.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel2,402,2214,8510,905,267,6927.03.2015
Rente, Global High Yield - EUR sikret-2,73-2,855,4010,818,606,8027.03.2015
Konvertible obligasjoner - Øvrige-0,80-0,9810,7610,735,308,4027.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig0,09-0,1014,0310,725,886,3127.03.2015
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland0,910,4915,6610,701,8112,7027.03.2015
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert-2,04-2,1813,8010,706,286,6427.03.2015
Rente, DKK Lange obligasjoner-2,51-2,5713,9010,597,596,7127.03.2015
Øvrige1,691,7217,9810,495,6411,4427.03.2015
EMEA7,668,0527,3110,496,8712,2427.03.2015
Kapitalbeskyttet1,792,0817,2210,335,597,1527.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-0,10-0,1914,8710,295,456,1627.03.2015
Norge4,023,539,8510,197,6111,0427.03.2015
Korea11,1110,1529,3410,017,8412,2227.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig0,681,2611,509,987,946,2127.03.2015
Kombinasjonsfond, NOK2,002,3313,419,928,844,6827.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret-2,73-2,8110,739,866,616,4127.03.2015
Alt - Diversifisert arbitrasje1,160,8810,909,837,738,0227.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-0,86-0,9614,389,805,776,5527.03.2015
Rente, Øvrige obligasjoner1,681,9017,479,737,138,5227.03.2015
Alt - Eventdrevet1,832,1818,149,686,759,1227.03.2015
Rente, CHF Pengemarked10,009,6622,509,627,979,7927.03.2015
Tyrkia-8,78-8,8537,819,583,0727,3327.03.2015
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -2,16-2,4210,359,555,456,4727.03.2015
Alt - Long/Short rente1,972,0417,999,545,628,0827.03.2015
Rente, GBP Kort pengemarked1,411,8719,029,455,968,8727.03.2015
Alt - Markedsnøytral - Aksjer1,171,2316,909,424,348,7627.03.2015
Rente, Østeuropa obligasjoner0,570,1214,619,334,877,0427.03.2015
Alt - Global makro2,862,6722,979,314,929,7327.03.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)-3,01-3,268,208,876,806,3227.03.2015
Alt - Rentearbitrasje1,961,7913,808,744,427,4927.03.2015
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder4,174,4225,988,665,788,0927.03.2015
Rente, Global realrente1,962,2422,088,646,738,1927.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)3,274,2318,528,619,439,6027.03.2015
Garantertefond-1,01-1,2312,528,614,367,2327.03.2015
Indonesia1,603,4831,938,369,7920,5527.03.2015
Rente, GBP Pengemarked1,361,7818,898,285,109,0327.03.2015
Trading - Belånt/invers renter-1,775,8262,178,18-2,8518,9619.01.2015
Rente, EUR Realrente-0,50-0,7312,938,154,665,9527.03.2015
Rente, Fixed Term-1,74-1,9410,818,124,937,3327.03.2015
Rente, DKK Obligasjoner-3,56-3,719,968,075,346,5727.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-3,34-3,518,978,065,646,7027.03.2015
Alt - Valuta1,611,5720,348,053,538,3427.03.2015
Rente, Øvrig realrente2,642,9822,678,028,6810,6527.03.2015
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-3,86-4,187,007,934,096,6527.03.2015
BRIK6,988,1834,947,772,7613,3627.03.2015
Rente, Global realrente - EUR sikret-1,66-1,8213,237,706,166,7227.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert-3,23-3,588,147,556,447,1927.03.2015
Rente, CAD Obligasjoner1,431,7928,027,546,188,1927.03.2015
Rente, SEK Obligasjoner-1,20-0,477,297,386,736,3027.03.2015
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret1,561,827,076,947,132,7627.03.2015
Rente, AUD Obligasjoner3,144,8923,536,938,9710,1827.03.2015
Rente, Øvrig pengemarked1,091,3618,146,823,199,1427.03.2015
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-3,87-4,166,856,573,216,6927.03.2015
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-3,96-4,236,446,363,116,7527.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta2,001,9518,756,124,978,3127.03.2015
Rente, EUR Pengemarked - kort-4,24-4,555,695,372,426,8427.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Global-0,05-0,2310,545,312,9310,4127.03.2015
Rente, NOK Obligasjoner0,280,576,274,804,571,6127.03.2015
Rente, EUR Pengemarked-4,37-4,695,264,801,916,8627.03.2015
Rente, EUR Kort pengemarked-4,31-4,625,364,561,646,8827.03.2015
Rente, SEK Pengemarked-2,95-2,350,904,293,716,3427.03.2015
Rente, CAD Pengemarked-2,10-1,7417,063,982,168,0227.03.2015
Bransjefond, Øvrige0,881,299,213,09-0,8015,9827.03.2015
Rente, NOK Korte obligasjoner0,500,422,312,952,850,7227.03.2015
Rente, NOK Pengemarked0,390,441,972,502,770,2027.03.2015
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-3,29-2,635,142,12-0,6013,6527.03.2015
Rente, AUD Pengemarked0,801,9511,842,023,809,4527.03.2015
Trading - Belånt/invers aksjer0,551,425,231,01-3,4031,5827.03.2015
Eiendom, Direkte - øvrig-2,30-1,775,040,700,069,5727.03.2015
Rente, JPY Obligasjoner6,437,2113,960,152,2914,0727.03.2015
Europeiske vekstmarkeder7,095,457,350,08-1,7615,4227.03.2015
Bransjefond, Energi0,90-0,22-5,25-0,951,0214,0727.03.2015
Trading - Belånt/invers råvarer2,3125,8347,62-1,08-3,5646,9619.01.2015
Alt - Volatilitet-4,61-3,394,99-1,16-3,6611,8427.03.2015
Råvarer - Landbruk-5,65-6,57-7,63-2,142,2016,5727.03.2015
Bransjefond, Naturressurser0,531,374,78-3,13-2,2914,2927.03.2015
Latin-Amerika-5,22-4,545,32-3,68-1,5914,3827.03.2015
Råvarer - Verdifulle metaller3,865,9911,63-5,462,1720,4027.03.2015
Råvarer - Bred råvarekurv-3,81-5,35-10,47-5,76-1,7911,7727.03.2015
Russland19,2416,111,09-7,72-5,8323,1027.03.2015
Brasil-11,86-10,63-3,02-9,80-5,9518,7327.03.2015
Bransjefond, Verdifulle metaller5,7610,194,59-17,50-9,3532,9527.03.2015
Trading - Belånt/invers øvrig-2,759,94-7,66-19,42-97,1719.01.2015
Afrika & Midtøsten, Øvrige-6,63-5,895,14--14,9427.03.2015
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).