Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi64,6230,2567,7153,9234,2520,4419.12.2014
Trading - Belånt/invers øvrig-15,10-7,93-6,5951,56-86,5803.11.2014
Bransjefond, Helsevern45,5220,3146,8835,1921,7911,2519.12.2014
Danmark26,829,5529,7134,4017,0710,4219.12.2014
Storbritannia, Mellomstore selskaper17,1211,5818,8432,0021,449,5019.12.2014
Japan,Valutasikret22,2618,6025,1731,4315,7119,2919.12.2014
Vietnam33,184,2031,2931,289,6117,7319.12.2014
USA, Store selskaper, Vekst33,7218,3534,5129,0919,2610,0619.12.2014
Storbritannia, Små selskaper10,878,3012,7028,8020,6110,9119.12.2014
USA, Store selskaper, Verdi34,4817,2235,0528,7318,179,5019.12.2014
USA, Store selskaper, Blandet35,3318,1336,1428,6818,459,2919.12.2014
USA, Mellomstore selskaper32,3317,6333,5128,5118,8810,4719.12.2014
USA, Fleksibel kapitalisering30,7716,9931,8127,7818,2910,3819.12.2014
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper20,6611,4723,1527,4817,889,2519.12.2014
Eiendom, Indirekte - Europa31,5715,2733,4527,3913,4010,4019.12.2014
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper18,3512,6822,7627,2217,8912,9319.12.2014
Europa, Små selskaper10,369,3212,3826,6114,7310,5419.12.2014
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore12,679,6114,8926,5715,009,8319.12.2014
Bransjefond, Vann17,326,5319,3626,5015,188,9419.12.2014
Bransjefond, Private Equity16,9710,5417,5126,4314,3512,4919.12.2014
India64,6315,0166,9826,2110,8220,4919.12.2014
USA, Små selskaper22,2716,9424,0326,0819,3512,2319.12.2014
Euroland, Mellomstore selskaper9,264,4912,1126,0712,3811,2819.12.2014
Bransjefond, Finans24,0913,9825,8426,0611,7412,6919.12.2014
USA, Valutasikret19,8212,1221,7325,7614,3511,3619.12.2014
Tyskland, Store selskaper8,8310,8111,0125,6712,5612,6319.12.2014
Globale, Små selskaper19,0311,7320,8025,4915,909,2919.12.2014
Bransjefond, Teknologi31,8415,4533,8625,4915,5112,0019.12.2014
Europa, Mellomstore selskaper11,8910,9314,0325,2414,039,8019.12.2014
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering13,048,7015,6325,1916,559,3019.12.2014
Storbritannia, Store selskaper, Verdi13,306,8015,9125,0615,587,9019.12.2014
Sveits, Store selskaper18,7211,9121,2724,6714,548,5019.12.2014
Finland11,549,4614,0824,5110,4514,1519.12.2014
Europa eks. Storbr., Store selskaper13,359,0715,7324,4711,549,4019.12.2014
Sverige, Store selskaper14,9110,0818,8124,3815,8712,0219.12.2014
Afrika & Midtøsten24,57-7,5422,9224,1214,8411,2919.12.2014
Storbritannia Utbytte17,699,4620,1623,8615,837,8619.12.2014
Norden13,028,2716,3523,5413,2811,3919.12.2014
Europa, Valutasikret18,9310,4021,0623,5211,7310,2619.12.2014
Globale, Store selskaper, Vekst24,7213,9925,8923,4813,508,6019.12.2014
Europa, Store selskaper, Vekst14,249,8816,6423,2913,498,5719.12.2014
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika46,8825,1146,2823,2320,4413,8519.12.2014
Globale, Store selskaper, Verdi22,9612,0224,3723,2213,398,2219.12.2014
Sverige/Global18,4410,8321,4523,1814,809,2819.12.2014
Euroland, Store selskaper10,547,6813,0523,098,2111,0419.12.2014
Japan, Små-/ mellomstore selskaper18,8511,9321,1522,9614,5815,6819.12.2014
Frankrike, Store selskaper10,065,5212,2622,907,7010,4819.12.2014
Europa, Fleksibel kapitalisering11,819,1614,2222,7411,559,6519.12.2014
Europa Utbytte14,227,7416,7622,4411,278,5219.12.2014
Asia, Øvrige43,4814,5342,1822,4318,6414,6419.12.2014
Europa, Store selskaper, Blanding13,188,4415,7222,3410,978,6919.12.2014
Europa, Store selskaper, Verdi11,487,0214,0222,349,659,7419.12.2014
Globale, Store selskaper, Blanding22,3212,3123,8522,2212,858,1619.12.2014
Bransjefond, Telekommunikasjon19,9712,8721,1322,2214,1011,2119.12.2014
Eiendom, Indirekte - Global35,4720,2435,8621,9414,7710,7919.12.2014
Globale, Umodne markeder14,24-4,4814,3121,779,969,5419.12.2014
Storbritannia, Store selskaper, Vekst16,7010,1819,5821,7613,918,5619.12.2014
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester22,7212,7923,4621,7616,0910,6919.12.2014
Storbritannia, Store selskaper, Blanding14,497,7117,3521,7314,058,1419.12.2014
Eiendom, Indirekte - Asia20,4511,9621,6221,3912,0614,2619.12.2014
Spania5,092,847,0221,385,8717,7819.12.2014
Eiendom, Indirekte - Øvrige24,5616,5325,7521,2213,5912,2519.12.2014
Global, Valutasikret17,179,5319,1521,1811,2810,0319.12.2014
Global Utbytte22,6911,8624,2121,1513,977,7519.12.2014
Thailand44,368,9036,1621,1422,5616,3019.12.2014
Bransjefond, Økologi14,098,2515,6420,908,979,4319.12.2014
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper9,9211,5110,7520,8212,6111,0019.12.2014
Italia6,57-0,079,1320,533,8116,4319.12.2014
Global, Fleksibel kapitalisering19,6111,4821,0520,4511,229,3119.12.2014
Kina - A aksjer59,1649,8457,4320,246,8322,0519.12.2014
Tyrkia44,2021,1831,2320,217,9028,2719.12.2014
Livssyklusfond 2031-203519,7511,5521,4720,0011,487,5919.12.2014
Nederland11,529,6415,2519,978,7611,0919.12.2014
Livssyklusfond 2036-204018,9011,0520,4019,9210,477,7219.12.2014
Taiwan, Store selskaper21,296,5322,1419,8410,9311,5419.12.2014
Livssyklusfond 2046+20,2012,1222,1419,7610,998,6019.12.2014
Livssyklusfond 2041-204520,2212,0022,0319,6911,498,0519.12.2014
Livssyklusfond 2026-203018,2011,1619,7719,4610,187,3619.12.2014
Rente, GBP High Yield17,508,8317,4019,3713,258,2419.12.2014
Kina og nærliggende20,7610,3221,5319,259,1412,3919.12.2014
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv19,1211,0420,6519,0012,127,2419.12.2014
Kina26,2318,1126,5918,947,6515,2219.12.2014
Bransjefond, Infrastruktur31,5011,5732,5018,7811,0010,7619.12.2014
Hong Kong20,8710,3121,4718,769,1113,1219.12.2014
Euroland, Fleksibel kapitalisering8,478,3310,9218,765,7311,3119.12.2014
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder18,5516,3319,4818,708,1912,1719.12.2014
Bransjefond, Forsyning34,8914,9535,3218,6510,3310,8519.12.2014
Asia eks. Japan25,729,7326,1618,6210,3010,8619.12.2014
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret16,846,0218,2018,558,7912,2119.12.2014
Rente, EUR Lange obligasjoner33,6417,7231,8618,5210,729,4119.12.2014
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan23,478,8824,4318,3711,1610,6619.12.2014
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret19,1511,4420,0918,2810,598,1619.12.2014
Japan, Store selskaper15,6112,4116,7018,2010,1013,7319.12.2014
Singapore19,808,7521,8618,1510,8611,7919.12.2014
Rente, Europeisk High Yield11,369,1910,8717,9810,546,4019.12.2014
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan18,039,9118,9817,9010,0510,5819.12.2014
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret26,1015,7225,4817,8710,727,8719.12.2014
Bransjefond, Alternativ energi8,561,1110,3917,730,5812,7919.12.2014
Rente, EUR High Yield11,619,4111,0917,6010,346,3619.12.2014
Alt - Fond av fond - Aksje23,9714,0224,0717,4810,6410,9919.12.2014
Rente, GBP Selskapsobligasjoner25,7014,2324,9217,2912,328,6419.12.2014
Euroland, Små selskaper2,666,822,6017,1810,9511,7519.12.2014
Livssyklusfond 2021-202515,9510,6917,4817,079,826,7119.12.2014
Rente, Global High Yield - GBP sikret15,327,9715,4217,0212,608,0819.12.2014
Kombinasjonsfond, GBP Moderat19,8411,4620,7116,7710,956,9019.12.2014
Rente, Asia High Yield26,2912,9624,7016,7612,178,7019.12.2014
Kombinasjonsfond, USD Moderat23,9713,6223,7816,7211,027,4919.12.2014
Bransjefond, Materialer13,839,1415,6016,729,0311,8519.12.2014
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel20,4011,1120,0516,6811,398,3719.12.2014
Islamske aksjer, Global17,959,4818,5516,599,328,9019.12.2014
Bransjefond, Landbruk19,9010,9121,0316,169,689,2619.12.2014
Asia28,147,7126,7216,1513,8811,7419.12.2014
Konvertible obligasjoner - Global18,3312,6218,5416,119,876,9819.12.2014
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv13,439,3715,7216,0011,357,2419.12.2014
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret13,0610,7013,5115,9611,787,0619.12.2014
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv22,0813,2022,5815,769,627,5919.12.2014
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel17,9610,6219,0215,6310,308,1319.12.2014
Alt - Long/Short aksjer - USA18,7413,0718,6015,47-8,7319.12.2014
Alt - Long/Short aksjer - UK17,5811,1817,7915,409,559,2919.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv12,339,1613,7515,397,097,9719.12.2014
Rente, USD High Yield20,1310,8418,6915,3212,588,2219.12.2014
Livssyklusfond 2016-202016,1611,2316,6315,318,196,1319.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global15,5210,2416,8415,207,597,5019.12.2014
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret11,9010,7712,1715,187,466,9819.12.2014
Rente, Global High Yield20,0510,7118,6915,0811,887,7519.12.2014
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig20,8012,2520,9914,9110,407,3619.12.2014
Norge3,86-3,516,6114,857,4112,0419.12.2014
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel22,0513,9621,9514,808,658,3619.12.2014
Konvertible obligasjoner - Europa10,0910,6610,6414,755,986,4019.12.2014
Asia eks. Japan,Valutasikret16,916,6718,0014,726,3115,5719.12.2014
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)16,768,3717,2114,61-6,8319.12.2014
Kombinasjonsfond, Asia24,8111,2624,2714,5511,489,0119.12.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret21,4511,4121,0614,459,838,5319.12.2014
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert25,6614,8624,8814,2311,179,2019.12.2014
Malaysia11,11-2,5710,6614,1414,4511,8019.12.2014
Rente, Global High Yield - CHF sikret10,868,0110,3613,95-6,6919.12.2014
Rente, GBP Realrente32,1919,4430,8313,9413,409,9819.12.2014
Livssyklusfond 2011-201513,8810,5614,5213,908,845,9219.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret16,789,9316,3013,87-8,6819.12.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner24,0610,8922,2713,84-8,0919.12.2014
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland11,915,0511,4513,752,7313,6119.12.2014
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan14,289,7314,6313,567,278,0319.12.2014
Rente, EUR Selskapsobligasjoner15,3711,4714,4813,537,175,8819.12.2014
Rente, High Yield - sikret (øvrig)12,457,5311,9513,5010,297,3819.12.2014
Rente, Europeiske obligasjoner18,6812,4217,5913,407,386,1519.12.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret27,9516,2326,0313,399,889,6919.12.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner24,6115,6523,0213,359,718,3819.12.2014
Sør-Afrika og Nambia20,137,4021,9413,3510,1412,7819.12.2014
Rente, Global High Yield - EUR sikret8,306,667,8613,269,236,2119.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat12,769,7213,3613,095,687,1319.12.2014
Østerrike-5,672,33-4,0713,071,6714,4319.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret20,6611,6620,1112,859,558,7319.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global14,4710,5214,9012,756,656,3619.12.2014
Globale vekstmarkeder17,154,9017,0512,686,6711,2519.12.2014
Konvertible obligasjoner - Øvrige9,738,629,7112,635,968,0719.12.2014
Afrika6,62-2,227,8012,615,5411,3019.12.2014
Alt - Long/Short aksjer - Europa13,2411,7213,2712,454,958,5919.12.2014
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel8,078,1210,3712,446,788,1319.12.2014
Rente, USD Selskapsobligasjoner28,0416,9026,2412,4210,349,5819.12.2014
EMEA2,942,293,3212,207,3512,7619.12.2014
Rente, RMB Obligasjoner22,1814,8820,7912,079,579,8619.12.2014
Rente, EUR Statsobligasjoner18,8512,9517,6812,046,256,7119.12.2014
Alt - Diversifisert arbitrasje9,948,519,1212,007,517,5219.12.2014
Alt - Fond av fond - Multistrategi14,8210,3415,4311,946,747,1019.12.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret16,7211,4415,7711,9412,126,5119.12.2014
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 12,5610,0811,8411,936,316,2719.12.2014
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig24,3414,4423,3611,877,528,1119.12.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)11,417,1110,7011,81-5,7119.12.2014
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert16,6312,1515,5111,746,196,1519.12.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner22,7010,7920,9011,729,987,8519.12.2014
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel23,4813,7621,7511,679,018,9419.12.2014
Rente, GBP Statsobligasjoner29,6518,0328,5111,6410,5910,2419.12.2014
Rente, Asia Obligasjoner26,1814,7224,4311,608,988,6619.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global12,099,7312,6611,555,207,3219.12.2014
Kombinasjonsfond, Øvrig15,797,9715,8711,518,487,5819.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig12,3310,3712,0311,515,326,0819.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel10,019,3310,8211,454,307,6219.12.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret13,8211,0713,0811,436,665,9219.12.2014
Australia og New Zeland13,103,2415,7211,426,8415,2119.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret26,4216,8624,4311,348,8210,0819.12.2014
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 16,0510,8816,7911,249,656,2919.12.2014
Alt - Multistrategi15,6811,0715,6811,096,538,0319.12.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global13,4410,6713,3111,075,215,8319.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret13,5810,5112,8011,0611,396,9019.12.2014
Canada14,390,1817,3811,039,269,0103.11.2014
Rente, Østeuropa obligasjoner10,338,399,2410,825,756,9619.12.2014
Øvrige13,769,8313,6710,815,1110,4019.12.2014
Rente, DKK Lange obligasjoner17,6612,4216,4410,727,576,5619.12.2014
Rente, HKD Obligasjoner25,1016,7223,0710,598,009,9319.12.2014
Korea8,980,4911,0110,547,1712,6719.12.2014
Rente, Global realrente - GBP sikret22,7412,0321,8510,478,769,1419.12.2014
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv15,0811,1716,0010,407,776,5619.12.2014
Kapitalbeskyttet12,599,7913,2310,255,276,9119.12.2014
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert24,7815,7222,7610,217,759,4119.12.2014
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert26,7016,6824,6410,188,8810,0219.12.2014
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig8,138,619,6510,138,446,2219.12.2014
Rente, Global realrente - USD sikret30,4617,0928,1610,029,0210,8219.12.2014
Rente, Fixed Term13,279,5612,4010,004,956,7919.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert15,0111,5513,939,955,496,2819.12.2014
Rente, Øvrige obligasjoner14,839,2914,009,897,278,0919.12.2014
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner9,7010,148,949,854,306,0219.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret12,2610,3011,439,685,946,2819.12.2014
Alt - Systematisk futures16,9312,2318,669,666,3111,6019.12.2014
Islamske aksjer, Øvrige23,123,7423,229,657,8412,3419.12.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert11,387,1310,569,466,886,7619.12.2014
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta23,7513,0522,279,298,478,3819.12.2014
Garantertefond11,7010,3411,379,234,186,9219.12.2014
Rente, Globale obligasjoner20,8313,1219,269,197,388,3019.12.2014
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder15,666,0314,709,115,348,4619.12.2014
Rente, EUR Realrente12,299,6211,169,103,926,0719.12.2014
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig13,3010,5013,089,067,676,1919.12.2014
Alt - Eventdrevet13,1311,4712,538,884,838,5419.12.2014
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert15,5311,0815,048,885,508,5819.12.2014
Alt - Global makro14,1711,0813,948,804,139,1819.12.2014
Rente, DKK Obligasjoner13,7211,4712,648,745,606,2119.12.2014
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert21,6715,5119,768,725,989,8419.12.2014
Rente, USD Statsobligasjoner25,2516,9723,208,466,8610,4619.12.2014
Globale vekstmarkeder, Valutasikret3,45-2,844,148,430,4114,3619.12.2014
Alt - Markedsnøytral - Aksjer13,9012,2512,818,413,428,2119.12.2014
Rente, CHF Obligasjoner14,7311,8313,798,358,866,8219.12.2014
Rente, SGD Obligasjoner15,726,9015,608,329,378,5804.11.2014
BRIK12,741,1012,908,171,5514,5019.12.2014
Rente, GBP Kort pengemarked14,7710,9814,398,014,368,6619.12.2014
Rente, Øvrig realrente18,4710,0516,528,018,309,5919.12.2014
Alt - Long/Short rente14,5810,7913,408,014,507,4819.12.2014
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert9,7510,388,957,963,406,1219.12.2014
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)14,257,9613,607,949,199,9819.12.2014
Alt - Rentearbitrasje11,6010,5110,587,852,727,1319.12.2014
Alt - Fond av fond - Øvrige6,839,427,287,643,047,2319.12.2014
Rente, Global realrente - EUR sikret15,8311,7214,717,635,496,3819.12.2014
Rente, EUR Korte statsobligasjoner9,3610,298,577,603,156,1719.12.2014
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret6,750,776,807,587,402,9619.12.2014
Rente, USD Kort pengemarked21,3315,7019,477,544,7010,1719.12.2014
Rente, USD Pengemarked21,1215,6819,347,534,7310,1419.12.2014
Rente, SGD Pengemarked16,5911,3615,277,476,298,3619.12.2014
Rente, SEK Obligasjoner7,838,658,597,367,756,2719.12.2014
Indonesia47,3811,5346,727,1811,4120,8119.12.2014
Rente, GBP Pengemarked14,6411,1314,176,913,598,7919.12.2014
Rente, Global realrente18,0110,1716,336,865,358,0719.12.2014
Rente, USD Realrente23,7915,5021,726,657,8510,4919.12.2014
Alt - Valuta14,4311,9913,246,522,907,9019.12.2014
Rente, EUR Pengemarked - kort8,3710,397,606,472,536,2619.12.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta13,466,4211,306,415,838,5319.12.2014
Alt - Long/Short aksjer - Global8,176,608,546,393,9210,1419.12.2014
Bransjefond, Øvrige6,852,099,036,08-0,0416,3119.12.2014
Rente, CHF Pengemarked9,9410,869,155,836,036,8319.12.2014
Rente, EUR Pengemarked8,1710,517,395,802,066,3019.12.2014
Rente, CAD Obligasjoner19,6212,4718,205,787,028,0919.12.2014
Rente, EUR Kort pengemarked8,1310,537,335,431,746,3619.12.2014
Rente, AUD Obligasjoner20,1110,1819,725,318,7710,4919.12.2014
Rente, Øvrig pengemarked14,9811,9213,945,162,708,9319.12.2014
Rente, SEK Pengemarked1,787,262,735,124,986,1219.12.2014
Rente, NOK Obligasjoner7,192,796,974,884,721,4419.12.2014
Rente, CAD Pengemarked11,769,3110,734,233,557,1919.12.2014
Europeiske vekstmarkeder-14,34-8,41-15,273,57-0,9016,0619.12.2014
Rente, AUD Pengemarked12,125,8811,663,554,6910,0519.12.2014
Rente, NOK Korte obligasjoner2,710,262,603,362,810,6419.12.2014
Rente, NOK Pengemarked2,140,422,212,742,800,2219.12.2014
Trading - Belånt/invers renter28,850,8221,532,22-4,5711,0203.11.2014
Trading - Belånt/invers aksjer0,445,321,992,05-2,6828,8819.12.2014
Latin-Amerika2,86-7,062,331,37-0,3315,2419.12.2014
Bransjefond, Energi-10,55-18,47-9,130,880,6613,5119.12.2014
Råvarer - Landbruk7,5518,976,200,621,5115,9919.12.2014
Eiendom, Direkte - øvrig3,458,752,340,470,468,0019.12.2014
Trading - Belånt/invers råvarer6,418,309,14-2,10-5,3334,6103.11.2014
Bransjefond, Naturressurser0,09-7,152,41-2,32-1,8714,4019.12.2014
Brasil1,31-10,331,14-2,39-3,8919,7619.12.2014
Råvarer - Bred råvarekurv-3,95-0,88-4,30-2,70-1,5311,2819.12.2014
Alt - Volatilitet7,1114,216,04-3,83-4,0411,2919.12.2014
Rente, JPY Obligasjoner7,986,245,24-5,680,8214,5319.12.2014
Råvarer - Verdifulle metaller12,608,3111,02-7,040,8021,0419.12.2014
Russland-35,04-23,29-35,05-7,77-6,8220,7919.12.2014
Bransjefond, Verdifulle metaller7,21-5,478,53-20,20-10,1831,9119.12.2014
Afrika & Midtøsten, Øvrige-11,92-14,48-12,44--15,0819.12.2014
Amerika, Øvrige11,48-3,0511,56--12,5219.12.2014
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Kombinasjonsfond, NOK7,871,098,62--4,9219.12.2014
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).