Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
India6,598,4824,7028,3615,4019,9517.02.2017
Kina - A aksjer0,97-2,5611,7228,3118,8036,0517.02.2017
Japan, Små-/ mellomstore selskaper3,344,4327,4822,4222,8915,7717.02.2017
Bransjefond, Teknologi6,088,5427,8121,5119,4015,7917.02.2017
USA, Mellomstore selskaper1,426,0127,8720,6520,3715,6917.02.2017
Danmark3,078,908,5520,2925,1313,4517.02.2017
USA, Store selskaper, Blandet1,285,5320,6420,2720,2913,7017.02.2017
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper4,176,7924,2720,2022,2812,0917.02.2017
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper3,3911,3316,1119,8522,0415,2917.02.2017
Vietnam1,03-1,8616,9019,5625,5713,1817.02.2017
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika0,056,1910,4719,4816,2718,3917.02.2017
USA, Store selskaper, Verdi0,225,2121,7919,3919,8513,8117.02.2017
USA, Store selskaper, Vekst3,515,7818,3119,1220,2914,8917.02.2017
Rente, Asia High Yield-0,541,2213,5818,9915,859,2017.02.2017
USA, Fleksibel kapitalisering2,416,1721,6818,3219,0214,9717.02.2017
USA, Små selskaper0,255,3333,5218,2419,0718,2317.02.2017
Taiwan, Store selskaper6,649,0223,1218,0414,8813,0417.02.2017
Rente, RMB High Yield1,431,505,3717,83-10,4417.02.2017
Japan, Store selskaper1,852,8719,8617,7615,7615,4417.02.2017
Thailand1,967,0721,6316,4713,1513,1917.02.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner-0,681,6611,0316,3713,559,2317.02.2017
Rente, Global realrente - USD sikret-2,91-0,965,1416,2210,9911,4617.02.2017
Kina6,405,7924,3515,8512,7620,2317.02.2017
Asia eks. Japan, Små/mellomstore4,915,2318,6215,7716,1113,3717.02.2017
Bransjefond, Helsevern3,302,695,5015,7621,5317,0517.02.2017
Globale, Små selskaper1,335,8521,2115,6218,3013,4617.02.2017
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan3,835,0821,1715,5813,6113,2317.02.2017
Asia eks. Japan5,556,3421,0515,4411,5713,7717.02.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner-0,451,9910,3515,3711,739,0117.02.2017
Rente, Asia Obligasjoner-1,23-0,393,9315,3111,709,8417.02.2017
BRIK5,589,5741,0215,206,9515,2617.02.2017
Kina og nærliggende6,255,2222,9015,1113,1617,7617.02.2017
Globale, Store selskaper, Vekst2,625,5414,9715,0415,8413,0117.02.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret-2,37-0,734,4114,9312,3310,8417.02.2017
Eiendom, Indirekte - Global-0,604,087,2114,9113,9614,9217.02.2017
Bransjefond, Infrastruktur0,725,0812,5014,7113,3512,9317.02.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan5,026,9322,1014,7112,5212,9417.02.2017
Globale, Store selskaper, Verdi0,945,8118,0914,6916,2412,2117.02.2017
Hong Kong5,634,7123,5314,6512,0317,0917.02.2017
Bransjefond, Bioteknologi6,420,5513,6614,6227,0628,7617.02.2017
Bransjefond, Finans2,428,4925,2714,5115,8517,4717.02.2017
Global Utbytte0,284,9812,3514,2715,3611,5117.02.2017
Kombinasjonsfond, Asia1,122,5710,8014,1710,7111,8817.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret1,062,927,3914,1213,799,9017.02.2017
Rente, Global High Yield-1,262,4315,1214,0613,569,3317.02.2017
Globale, Store selskaper, Blanding1,315,5414,6214,0115,1812,4217.02.2017
Finland-1,555,6716,3613,9716,4413,1517.02.2017
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-0,892,037,6813,8913,6911,1117.02.2017
Rente, USD Selskapsobligasjoner-2,32-1,112,6213,7811,0510,6017.02.2017
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore4,546,3521,1813,779,8912,1717.02.2017
Rente, USD Realrente-3,02-1,283,4713,778,6910,7617.02.2017
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester2,906,0811,7313,7614,8513,6117.02.2017
Rente, Global fleksibel - USD sikret-2,120,045,8113,6811,4710,6517.02.2017
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel-1,820,367,4213,6611,1410,0017.02.2017
Rente, Global fleksibel-1,800,368,7613,6511,289,2617.02.2017
Norden1,368,1711,7413,6216,0812,2317.02.2017
Rente, USD High Yield-1,352,1215,4813,6213,019,6117.02.2017
Kombinasjonsfond, USD Moderat-0,812,359,0113,5912,5510,6817.02.2017
Eiendom, Indirekte - Asia2,403,9812,3813,4912,6713,2417.02.2017
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore1,757,9912,0113,2919,5213,0117.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret-2,95-1,57-0,7313,2610,4311,4017.02.2017
Euroland, Små selskaper2,687,9116,3213,2616,8613,6417.02.2017
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert-2,51-1,61-0,7113,2010,0211,0117.02.2017
Sverige/Global2,677,5215,0013,0414,7711,7817.02.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert-2,06-1,86-1,3312,849,7010,2717.02.2017
Global, Fleksibel kapitalisering1,586,0216,0512,8413,9712,8517.02.2017
Rente, HKD Obligasjoner-2,79-2,17-1,9912,618,5811,1617.02.2017
Bransjefond, Private Equity2,727,5923,5512,5517,6813,6017.02.2017
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan-1,36-0,102,8012,4511,989,9717.02.2017
Bransjefond, Forsyning-1,924,412,8412,2312,3613,4817.02.2017
Livssyklusfond 2046+1,105,7012,5212,2113,3010,8817.02.2017
Norge4,099,4334,1012,2112,4410,8317.02.2017
Sveits, Store selskaper2,706,2612,9512,2117,0111,9417.02.2017
Globale vekstmarkeder5,108,4224,8412,208,1812,5117.02.2017
Bransjefond, Verdifulle metaller15,7314,3249,5812,17-4,6838,6817.02.2017
Sverige2,459,2812,2112,1615,5112,6317.02.2017
Livssyklusfond 2041-20450,955,3411,8812,0712,9310,6917.02.2017
Konvertible obligasjoner - Global-0,091,847,2111,9312,589,6417.02.2017
Europa, Små selskaper2,487,7510,1511,9318,6014,1317.02.2017
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-0,912,489,2411,8710,9311,4617.02.2017
Islamske aksjer, Global0,814,8115,0511,8212,1211,8817.02.2017
Rente, GBP Realrente-2,58-0,58-0,8511,7810,7912,5617.02.2017
Livssyklusfond 2031-20350,694,8210,2911,7512,9810,5717.02.2017
Bransjefond, Materialer2,076,8827,7011,7211,8715,2117.02.2017
Rente, USD Statsobligasjoner-2,92-2,46-3,9411,668,3511,3817.02.2017
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv-0,202,898,9311,6111,5311,0517.02.2017
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-2,90-1,62-1,3111,588,7810,9317.02.2017
Eiendom, Indirekte - Europa-0,655,61-2,8611,5516,7415,9517.02.2017
Bransjefond, Vann1,613,6221,0011,4815,9611,3617.02.2017
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta-1,15-0,800,7111,477,999,3517.02.2017
Livssyklusfond 2036-20400,744,7411,3811,4412,7710,5317.02.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner-2,31-1,091,3311,3610,009,4517.02.2017
Singapore5,997,1516,4611,359,8413,0217.02.2017
Rente, USD Kort pengemarked-3,08-1,79-2,4611,298,1111,2117.02.2017
Rente, USD Pengemarked-3,15-1,83-2,4011,238,0611,1417.02.2017
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder2,936,0316,5711,176,899,4217.02.2017
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-1,770,644,5911,1610,1810,2917.02.2017
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv0,844,7216,4310,9410,888,4117.02.2017
Bransjefond, Landbruk0,485,9313,7710,779,4513,1017.02.2017
Bransjefond, Økologi1,304,6713,4210,7214,3812,8817.02.2017
Bransjefond, Telekommunikasjon-2,703,71-2,2910,4614,3912,3417.02.2017
Rente, RMB Obligasjoner-0,82-1,85-2,3010,4110,0310,7417.02.2017
Rente, EUR Lange obligasjoner-6,02-5,37-8,5710,4012,0513,2617.02.2017
Globale, Umodne markeder1,664,3818,0110,3615,0811,1117.02.2017
Europa, Mellomstore selskaper2,077,636,2510,3417,4813,7617.02.2017
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 0,062,346,4610,329,7710,1817.02.2017
Euroland, Mellomstore selskaper1,779,1713,8910,3017,3114,2917.02.2017
Indonesia-1,38-0,254,8110,294,1620,9817.02.2017
Livssyklusfond 2026-2030-0,193,297,2710,2712,009,8617.02.2017
Australia og New Zeland4,578,6420,2810,2510,5315,7917.02.2017
Asia1,472,608,1410,148,9712,1717.02.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret-1,16-0,832,089,8210,0611,5217.02.2017
Rente, JPY Obligasjoner-0,81-6,55-1,469,642,6713,3117.02.2017
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv1,135,477,159,6311,859,6317.02.2017
Rente, Globale obligasjoner-2,04-1,10-1,099,598,019,3117.02.2017
Rente, AUD Obligasjoner2,70-0,613,489,574,548,9817.02.2017
Europa, Store selskaper, Vekst0,555,934,629,4714,6112,7917.02.2017
Canada1,767,0823,549,418,6611,4217.02.2017
Europa eks. Storbr., Store selskaper-0,146,647,319,2215,5613,1917.02.2017
Rente, Global High Yield - CHF sikret-0,381,7910,619,1111,7410,6617.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global0,274,008,649,0910,9010,3317.02.2017
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret-0,051,254,238,9511,4811,4317.02.2017
Russland-0,1115,2961,178,934,0924,0917.02.2017
Tyskland, Store selskaper0,657,2812,838,9215,6016,4717.02.2017
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv0,073,923,948,8511,8412,0717.02.2017
Rente, Global realrente-2,23-0,730,108,486,528,5217.02.2017
Rente, Global fleksibel - CHF sikret-1,01-0,422,258,468,0910,6717.02.2017
EMEA1,269,7723,818,458,2713,4617.02.2017
Euroland, Fleksibel kapitalisering-0,295,708,128,4213,7713,2817.02.2017
Korea4,444,716,438,425,7512,2617.02.2017
Rente, CHF Obligasjoner-1,67-1,39-3,898,417,8011,5217.02.2017
Frankrike, Store selskaper-0,986,6012,298,4013,6313,2017.02.2017
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper1,255,808,508,3814,3114,0917.02.2017
Livssyklusfond 2021-2025-0,672,343,148,3610,568,6117.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret-1,30-0,200,298,338,5511,7517.02.2017
Storbritannia, Små selskaper2,698,903,428,1118,2117,0217.02.2017
Europa, Fleksibel kapitalisering0,936,546,558,0914,0613,2617.02.2017
Brasil13,7417,4181,738,03-3,2028,0317.02.2017
Rente, GBP Statsobligasjoner-3,10-0,67-11,207,967,6312,6117.02.2017
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv0,091,603,647,957,9310,2217.02.2017
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel-0,102,972,077,939,4912,2817.02.2017
Rente, CAD Obligasjoner-1,13-0,81-0,347,854,358,2717.02.2017
Euroland, Store selskaper-0,926,319,417,8414,1313,8917.02.2017
Europa, Store selskaper, Blanding-0,345,765,547,8013,2312,4417.02.2017
Europa Utbytte-0,895,135,287,7613,2711,7617.02.2017
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-1,010,270,077,598,0210,0317.02.2017
Storbritannia Utbytte-0,134,70-0,437,4814,2213,8517.02.2017
Kombinasjonsfond, SEK Moderat0,624,954,727,419,688,2917.02.2017
Storbritannia, Store selskaper, Vekst0,335,620,847,4112,6514,4217.02.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta0,563,508,557,364,278,9617.02.2017
Europa, Store selskaper, Verdi-0,536,2310,667,3213,6213,1717.02.2017
Latin-Amerika8,3011,7839,727,280,5118,7117.02.2017
Rente, SGD Pengemarked-1,30-2,00-3,267,195,717,8917.02.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat-0,722,41-1,357,1510,1011,3217.02.2017
Rente, GBP Selskapsobligasjoner-2,110,19-6,207,0410,0411,7117.02.2017
Kombinasjonsfond, NOK Moderat1,383,7410,746,998,256,1717.02.2017
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert-2,050,14-7,816,988,4711,6917.02.2017
Rente, Europeisk High Yield-1,260,804,226,9311,548,4317.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-0,761,592,646,898,828,6117.02.2017
Livssyklusfond 2016-2020-1,230,870,146,898,838,1517.02.2017
Storbritannia, Store selskaper, Blanding0,215,663,906,8112,6713,3717.02.2017
Afrika & Midtøsten0,526,4012,046,7613,6214,9517.02.2017
Rente, AUD Pengemarked2,660,875,086,702,658,3617.02.2017
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering0,896,284,036,6114,4715,2817.02.2017
Storbritannia, Store selskaper, Verdi0,055,747,736,5614,4313,1517.02.2017
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel0,712,44-0,136,538,519,6717.02.2017
Rente, EUR High Yield-1,180,745,306,4310,648,2017.02.2017
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland5,2910,2513,866,408,3011,9417.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-0,432,323,326,297,709,3417.02.2017
Rente, CHF Pengemarked-1,78-1,88-4,476,275,7410,7817.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-1,371,461,256,218,919,1417.02.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)-0,250,553,696,098,217,4817.02.2017
Eiendom, Direkte - Storbritannia-1,580,20-16,806,068,6112,4217.02.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert-0,190,763,836,006,938,0717.02.2017
Bransjefond, Alternativ energi1,775,577,695,9910,8914,9417.02.2017
Rente, GBP High Yield-1,121,74-0,595,9211,2211,3617.02.2017
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig-1,480,85-5,895,878,5110,7617.02.2017
Rente, Østeuropa obligasjoner-1,88-0,65-2,285,837,218,1917.02.2017
Rente, Europeiske obligasjoner-2,78-1,77-5,385,678,028,2317.02.2017
Råvarer - Verdifulle metaller4,760,532,285,66-0,3819,4217.02.2017
Rente, DKK Obligasjoner-2,11-1,05-3,145,617,208,6317.02.2017
Europeiske vekstmarkeder0,4111,7833,875,334,2115,0017.02.2017
Rente, EUR Selskapsobligasjoner-2,25-1,59-2,315,288,197,9217.02.2017
Konvertible obligasjoner - Europa-1,401,241,335,249,088,6717.02.2017
Rente, EUR Statsobligasjoner-3,85-3,09-7,555,247,228,6217.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-2,48-1,87-4,245,166,477,8517.02.2017
Rente, CAD Pengemarked-0,900,451,755,122,738,6217.02.2017
Rente, Global realrente - EUR sikret-2,29-1,81-2,225,055,417,9417.02.2017
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert-3,08-2,43-5,795,037,348,2317.02.2017
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig0,861,946,954,985,133,0917.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-1,61-0,19-1,424,976,757,8017.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-0,802,491,704,917,779,9817.02.2017
Rente, Global High Yield - EUR sikret-0,951,358,114,888,857,8217.02.2017
Tyrkia4,714,92-3,364,821,8223,5917.02.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-2,00-0,34-2,564,797,317,8017.02.2017
Rente, Global High Yield - GBP sikret-0,842,14-0,174,749,4511,0717.02.2017
Rente, Global realrente - GBP sikret-2,28-1,29-10,234,735,679,6217.02.2017
Livssyklusfond 2011-2015-1,490,20-4,064,687,608,3717.02.2017
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -2,09-1,18-1,604,667,597,9017.02.2017
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-0,610,870,954,528,668,6317.02.2017
Rente, DKK innlandsobligasjoner-2,38-1,49-4,424,506,107,9417.02.2017
Rente, EUR Realrente-3,60-1,27-5,024,445,867,5017.02.2017
Spania0,377,3214,044,4012,9715,0217.02.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret-1,90-1,65-2,064,286,717,9517.02.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret-1,95-1,09-9,794,227,1610,2917.02.2017
Rente, Global fleksibel - GBP sikret-1,440,05-7,824,108,4610,7617.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret-2,01-0,63-11,134,106,4510,4717.02.2017
Rente, Global fleksibel - EUR sikret-1,60-0,82-0,114,006,457,7117.02.2017
Bransjefond, Naturressurser3,679,4346,603,87-0,1219,2017.02.2017
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret-0,201,98-6,713,848,7212,7017.02.2017
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret0,652,366,803,754,743,4117.02.2017
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-2,10-1,57-4,693,555,598,1817.02.2017
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-0,362,80-2,173,055,597,6517.02.2017
Rente, NOK Obligasjoner0,570,812,312,943,301,9217.02.2017
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-2,38-2,04-6,472,814,897,9217.02.2017
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-2,31-2,14-5,582,805,677,9217.02.2017
Rente, SEK Obligasjoner-1,420,93-6,192,584,377,9517.02.2017
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-2,65-2,29-7,342,464,508,0417.02.2017
Rente, EUR Pengemarked - kort-2,41-2,33-7,192,113,868,0917.02.2017
Rente, EUR Pengemarked-2,44-2,41-7,452,063,598,1317.02.2017
Rente, EUR Kort pengemarked-2,46-2,46-7,611,933,388,1517.02.2017
Italia-3,129,42-0,441,9311,0817,9617.02.2017
Rente, NOK Korte obligasjoner0,510,622,881,732,261,0617.02.2017
Rente, NOK Pengemarked0,320,442,061,722,170,3717.02.2017
Rente, GBP Pengemarked-2,57-1,95-14,601,412,3810,7717.02.2017
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert-2,47-1,76-13,621,353,8510,7517.02.2017
Rente, SEK Selskapsobligasjoner-0,632,03-3,421,204,567,8917.02.2017
Rente, GBP Kort pengemarked-2,56-1,94-15,420,963,1110,8517.02.2017
Rente, SEK Pengemarked-1,181,38-6,99-0,172,678,1617.02.2017
Eiendom, Direkte - global-3,00-2,82-6,62-0,37-1,269,5217.02.2017
Rente, NOK High Yield3,948,2421,61-0,973,916,0617.02.2017
Afrika0,202,721,78-1,592,7913,6817.02.2017
Bransjefond, Energi-5,124,2633,20-2,75-1,2418,1417.02.2017
Råvarer - Landbruk1,563,701,84-3,07-2,5215,4517.02.2017
Råvarer - Bred råvarekurv-1,352,329,31-7,05-5,2412,3317.02.2017
Afrika & Midtøsten, Øvrige-------
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan, Fleksibel kapitalisering-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Råverer - Energi-0,9312,15---20,0004.01.2017
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).