Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
India0,328,759,0434,1416,9520,7426.08.2016
Danmark-0,840,3811,8828,6428,9112,5026.08.2016
Kina - A aksjer-10,547,2716,3528,5917,2936,8526.08.2016
Vietnam9,7511,4820,8827,3326,1114,4226.08.2016
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper3,724,2514,2824,5422,3911,8226.08.2016
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper-1,163,3122,3524,3225,5514,5426.08.2016
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika0,474,2417,2423,1121,4417,2926.08.2016
Bransjefond, Teknologi-0,178,0117,7922,9421,5415,7126.08.2016
Bransjefond, Bioteknologi-22,562,20-17,0522,5433,8229,1826.08.2016
Bransjefond, Helsevern-11,341,00-4,7421,8624,8716,1226.08.2016
USA, Store selskaper, Vekst-5,712,967,0321,4023,0314,3226.08.2016
Eiendom, Indirekte - Europa-6,11-2,39-0,5121,2218,6014,3326.08.2016
USA, Store selskaper, Blandet-2,332,8810,5720,7922,8612,7526.08.2016
USA, Mellomstore selskaper0,383,478,2620,5822,7814,2526.08.2016
Rente, RMB High Yield-0,341,359,3920,57-10,0826.08.2016
Japan, Små-/ mellomstore selskaper-2,130,7211,1320,1920,4915,8926.08.2016
Rente, Asia High Yield3,904,1712,8419,9516,438,3426.08.2016
Rente, EUR Lange obligasjoner10,486,5612,5919,4015,2511,5326.08.2016
Eiendom, Indirekte - Global-0,463,5611,6518,9717,5413,8026.08.2016
USA, Store selskaper, Verdi-0,872,8410,7118,9622,0112,5826.08.2016
USA, Fleksibel kapitalisering-3,872,937,1818,6821,0814,0826.08.2016
Finland1,796,4910,8018,6719,0013,8426.08.2016
Bransjefond, Infrastruktur5,055,6211,9518,5415,7312,5826.08.2016
USA, Små selskaper-0,226,538,0718,2723,3016,1626.08.2016
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore-5,72-0,054,1918,0320,7012,8526.08.2016
Rente, GBP Realrente2,495,510,1517,8914,9611,1526.08.2016
Taiwan, Store selskaper7,6213,5620,1517,4714,2812,9126.08.2016
Globale, Små selskaper-2,492,676,1917,2519,6913,0926.08.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner3,604,218,6417,0914,818,4226.08.2016
Bransjefond, Telekommunikasjon-4,400,082,1517,0416,8411,6826.08.2016
Globale, Store selskaper, Vekst-5,492,324,8516,9717,9312,7826.08.2016
Rente, Global realrente - USD sikret2,185,397,3316,8412,8011,2226.08.2016
Norden-3,500,748,5916,8319,6411,9426.08.2016
Europa, Små selskaper-8,09-2,151,1616,7920,1414,2226.08.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret0,092,956,5116,7114,1810,2726.08.2016
Asia eks. Japan1,8511,2414,9716,7013,2013,8026.08.2016
Bransjefond, Forsyning1,801,3410,2016,5414,2711,8026.08.2016
Thailand16,8812,6722,0116,5215,7815,2926.08.2016
Kina-4,0812,9712,1716,3713,7420,5826.08.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner4,505,2910,6416,3113,098,1326.08.2016
Europa, Mellomstore selskaper-10,01-2,74-2,9416,1619,9213,6626.08.2016
Rente, USD Selskapsobligasjoner0,282,545,6916,1213,0810,0326.08.2016
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester-0,375,429,5716,0517,3013,5726.08.2016
Euroland, Mellomstore selskaper-5,92-0,520,5015,9818,5814,2126.08.2016
Kina og nærliggende-1,3012,2614,2615,9613,9818,0426.08.2016
Rente, Asia Obligasjoner-0,172,467,2015,9311,899,1226.08.2016
Rente, GBP Statsobligasjoner-2,29-0,23-2,3815,8811,8210,6526.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret1,714,049,7015,8014,609,4026.08.2016
Global Utbytte-2,531,687,3615,7817,1510,8126.08.2016
Bransjefond, Vann4,392,4913,2515,6418,8111,2026.08.2016
Kombinasjonsfond, Asia0,195,559,7215,6312,3110,9626.08.2016
Nederland-2,440,313,5415,4916,2413,3126.08.2016
Japan, Store selskaper-7,103,103,0415,4915,9915,5726.08.2016
Globale, Store selskaper, Blanding-4,571,904,9515,3516,9811,9826.08.2016
Globale, Store selskaper, Verdi-3,192,114,8915,2517,5411,5826.08.2016
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan-1,477,7111,1715,1914,5113,3926.08.2016
Bransjefond, Økologi-3,823,416,7414,9416,3012,8926.08.2016
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan2,709,5914,5214,9113,5313,1126.08.2016
Global, Fleksibel kapitalisering-3,302,195,4014,9114,8412,4726.08.2016
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-7,570,711,1314,7414,7710,4326.08.2016
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert-1,561,693,9914,6511,509,7026.08.2016
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert-2,771,032,6914,6211,6410,5526.08.2016
Storbritannia, Små selskaper-15,63-8,93-10,7314,3819,6517,4626.08.2016
Islamske aksjer, Global-1,394,388,9214,3714,9811,3326.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret-3,640,552,3414,3411,6910,7826.08.2016
Rente, Global High Yield1,723,224,2214,3215,048,7726.08.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner0,592,644,8814,3012,108,9126.08.2016
Livssyklusfond 2046+-3,332,205,1414,2915,2610,8326.08.2016
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel-0,812,683,6614,2612,479,4526.08.2016
Livssyklusfond 2041-2045-3,432,135,1214,1415,1910,4426.08.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret2,204,402,2914,129,9511,1726.08.2016
Indonesia13,6914,6536,3614,105,9522,9026.08.2016
Rente, USD High Yield2,213,483,8714,1014,639,0626.08.2016
Sverige, Store selskaper-4,680,315,1114,0618,8512,3726.08.2016
Sveits, Store selskaper-6,151,63-1,7614,0417,2111,5726.08.2016
Rente, Global fleksibel - USD sikret-2,991,482,4413,9012,4610,0226.08.2016
Sverige/Global-5,261,873,5113,8717,4311,6026.08.2016
Kombinasjonsfond, USD Moderat-3,432,063,3413,8713,349,8626.08.2016
Livssyklusfond 2036-2040-3,671,974,7713,8014,6910,3926.08.2016
Livssyklusfond 2031-2035-3,751,844,4713,7915,1310,2726.08.2016
BRIK10,2114,1219,5313,797,8915,6726.08.2016
Rente, GBP Selskapsobligasjoner-6,44-3,08-5,5613,6912,7610,6026.08.2016
Konvertible obligasjoner - Global-4,511,553,8113,6213,619,2326.08.2016
Europa, Store selskaper, Vekst-7,83-1,370,2513,5917,7412,3826.08.2016
Rente, Global fleksibel-0,821,783,6513,5712,198,5526.08.2016
Hong Kong-3,1411,139,0713,5513,6017,3026.08.2016
Rente, USD Statsobligasjoner-4,410,040,8513,369,9710,9526.08.2016
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert-6,81-3,59-6,2413,2411,3810,4326.08.2016
Rente, HKD Obligasjoner-6,19-0,100,1513,229,7410,6126.08.2016
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan-7,620,960,7913,2012,289,4126.08.2016
Rente, JPY Obligasjoner15,177,5222,0813,135,3113,3226.08.2016
Eiendom, Indirekte - Asia2,957,6113,0113,0715,8713,6626.08.2016
Livssyklusfond 2026-2030-3,371,893,8113,0714,249,5526.08.2016
Europa eks. Storbr., Store selskaper-9,02-1,62-2,7613,0517,2512,8326.08.2016
Storbritannia Utbytte-11,99-5,88-6,4312,9417,4613,2526.08.2016
Bransjefond, Materialer4,956,2313,9012,9412,8714,9026.08.2016
Tyskland, Store selskaper-7,741,901,3712,9017,9716,4226.08.2016
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta-0,472,686,7012,888,688,4626.08.2016
Bransjefond, Private Equity-4,990,92-0,9712,8717,2512,8326.08.2016
Asia7,389,5118,7712,8211,9612,4926.08.2016
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-4,390,921,1512,5910,689,5126.08.2016
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-2,951,954,0312,5611,9611,0726.08.2016
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv-4,131,712,8012,5513,4010,2126.08.2016
Europa, Fleksibel kapitalisering-8,25-1,58-1,4512,5316,2413,0226.08.2016
Storbritannia, Store selskaper, Vekst-12,71-5,73-6,5212,5016,1313,8426.08.2016
Rente, Global High Yield - CHF sikret2,484,310,5512,5011,9310,4026.08.2016
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv-9,35-2,89-3,7712,4614,0111,7226.08.2016
Bransjefond, Verdifulle metaller87,2319,6396,4612,42-5,0438,8126.08.2016
Bransjefond, Finans-8,660,42-4,9312,4115,6316,6926.08.2016
Rente, RMB Obligasjoner-4,49-0,282,6712,2111,7410,5626.08.2016
Kombinasjonsfond, CHF Moderat -1,653,690,7212,209,259,6226.08.2016
Euroland, Fleksibel kapitalisering-6,42-0,260,7312,1913,8013,1026.08.2016
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret-5,022,60-1,8112,1310,4211,1126.08.2016
Bransjefond, Alternativ energi-7,921,667,9711,9511,0415,5726.08.2016
Rente, USD Realrente-2,160,821,6511,948,9210,4926.08.2016
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-4,841,481,0111,9214,3513,9526.08.2016
Rente, Globale obligasjoner-1,181,493,3011,919,348,6926.08.2016
Korea-3,854,706,0711,918,1712,5526.08.2016
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering-12,54-6,29-7,4811,8117,3815,0426.08.2016
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv-5,070,433,9211,7914,229,2726.08.2016
Globale vekstmarkeder5,9110,7414,4711,639,6512,7826.08.2016
Rente, Global fleksibel - CHF sikret-0,873,26-1,2611,557,3410,3226.08.2016
Europa Utbytte-9,23-2,80-4,1611,5015,6811,3626.08.2016
Livssyklusfond 2021-2025-3,161,372,9711,4813,058,1726.08.2016
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-6,42-0,65-0,8411,489,5410,4126.08.2016
Storbritannia, Store selskaper, Blanding-10,33-4,65-5,3111,4816,1312,8926.08.2016
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel-5,77-3,19-1,6011,4111,0711,8026.08.2016
Rente, CHF Obligasjoner-2,751,80-2,5811,277,0511,2226.08.2016
Rente, AUD Obligasjoner4,117,6912,5811,277,178,9026.08.2016
Europa, Store selskaper, Blanding-9,24-2,06-4,2011,2615,6712,0426.08.2016
Kombinasjonsfond, GBP Moderat-10,54-4,94-7,1211,2612,0210,8126.08.2016
Euroland, Store selskaper-8,30-0,93-2,9611,2515,5313,5026.08.2016
Rente, GBP High Yield-8,95-6,52-9,3211,1113,3211,3026.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global-4,432,001,4911,0711,6410,0026.08.2016
Rente, Europeisk High Yield1,452,723,0910,9212,448,0726.08.2016
Rente, USD Kort pengemarked-7,27-1,06-1,5210,848,7410,6726.08.2016
Bransjefond, Landbruk-2,312,422,1210,8110,2712,3126.08.2016
Rente, USD Pengemarked-7,19-1,06-1,5410,788,7010,6126.08.2016
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig-10,51-5,63-8,6510,7710,7910,1826.08.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret-10,05-7,06-9,1510,7710,089,8426.08.2016
Frankrike, Store selskaper-6,76-1,18-2,3010,7213,9112,7026.08.2016
Rente, Europeiske obligasjoner-0,101,772,0310,669,227,6726.08.2016
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder5,047,7510,0110,647,709,1326.08.2016
Europa, Store selskaper, Verdi-9,19-2,42-5,2910,6115,1612,8226.08.2016
Eiendom, Direkte - Storbritannia-22,51-15,86-19,2410,529,3312,2426.08.2016
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-3,482,39-3,4010,516,889,5826.08.2016
Rente, Global realrente - GBP sikret-9,48-6,28-9,5810,468,259,3226.08.2016
Rente, EUR Statsobligasjoner0,531,972,6510,448,437,9826.08.2016
Livssyklusfond 2016-2020-3,270,741,1810,4010,887,6926.08.2016
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv-1,052,882,4610,368,229,7726.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret-2,791,94-2,1210,287,2411,2826.08.2016
Rente, EUR High Yield2,403,053,3010,2011,777,9126.08.2016
Storbritannia, Store selskaper, Verdi-9,78-5,77-7,7810,1516,9912,7026.08.2016
Australia og New Zeland0,426,4315,1110,099,5715,9026.08.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert7,445,698,4410,057,937,2826.08.2016
Kombinasjonsfond, SEK Moderat-3,570,623,729,9712,507,7426.08.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)5,974,505,969,958,876,8826.08.2016
Globale, Umodne markeder-1,501,622,519,8613,6311,1426.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-3,501,100,429,809,678,7826.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-2,362,111,159,769,358,2426.08.2016
Norge3,921,5010,749,7011,1010,9526.08.2016
Rente, Global fleksibel - GBP sikret-12,05-7,80-11,679,6210,6310,5326.08.2016
Rente, Global High Yield - GBP sikret-8,93-6,96-10,769,5711,8510,9926.08.2016
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert0,261,901,959,568,337,7726.08.2016
Spania-8,47-3,06-6,139,4912,7815,6826.08.2016
Rente, EUR Selskapsobligasjoner1,242,632,509,459,307,5126.08.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret2,573,183,609,338,397,4526.08.2016
Rente, Global realrente-2,550,671,529,136,798,0526.08.2016
Singapore0,145,807,789,1210,3213,0826.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret-12,72-8,65-11,949,128,269,9626.08.2016
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret-17,26-9,63-13,329,1110,4812,5526.08.2016
Rente, SGD Pengemarked-2,510,692,809,096,467,3626.08.2016
Rente, DKK Obligasjoner1,231,632,758,927,607,5726.08.2016
Rente, CAD Obligasjoner3,591,944,598,846,517,7426.08.2016
Konvertible obligasjoner - Europa-5,850,19-2,078,799,558,3826.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-0,561,571,048,747,387,4426.08.2016
Italia-20,83-6,99-18,838,7312,5516,8526.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-3,251,650,108,738,049,0726.08.2016
Rente, Global realrente - EUR sikret3,464,303,488,686,547,5126.08.2016
Rente, CHF Pengemarked-4,850,82-4,818,484,5810,5726.08.2016
Livssyklusfond 2011-2015-4,38-0,430,178,4810,067,8526.08.2016
Rente, Global High Yield - EUR sikret4,713,812,518,459,887,6626.08.2016
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -0,181,930,928,408,367,5626.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-2,411,26-0,348,328,067,4526.08.2016
Rente, Østeuropa obligasjoner0,593,023,978,317,367,5626.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-1,971,600,188,287,477,4026.08.2016
Kombinasjonsfond, NOK Moderat1,372,375,738,198,886,2926.08.2016
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-4,791,01-0,228,179,168,5726.08.2016
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel-7,89-0,36-1,648,026,899,1426.08.2016
Canada5,903,853,027,917,2210,7826.08.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-4,870,54-2,087,797,919,6826.08.2016
Rente, EUR Realrente-0,691,471,897,696,176,8426.08.2016
Afrika & Midtøsten-8,88-1,28-7,387,6213,2314,1926.08.2016
Rente, Global fleksibel - EUR sikret0,492,270,957,517,357,3726.08.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta6,435,929,517,415,228,2826.08.2016
EMEA5,416,375,107,409,2413,6826.08.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-0,721,340,717,276,007,6526.08.2016
Råvarer - Verdifulle metaller13,747,3514,006,260,5320,4426.08.2016
Rente, AUD Pengemarked-1,845,177,236,204,258,4326.08.2016
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-3,170,22-2,225,866,157,7726.08.2016
Rente, SEK Obligasjoner-3,33-0,281,135,815,917,4426.08.2016
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-5,75-1,03-0,315,797,837,0226.08.2016
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-3,210,05-2,075,795,267,7426.08.2016
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-3,77-0,24-2,535,565,057,8626.08.2016
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland-1,431,86-1,005,566,0612,0826.08.2016
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret4,812,385,795,245,423,1626.08.2016
Rente, GBP Kort pengemarked-16,91-10,97-16,175,034,5110,5726.08.2016
Rente, EUR Pengemarked - kort-3,81-0,22-2,844,824,227,9526.08.2016
Rente, EUR Pengemarked-4,24-0,51-3,104,703,777,9926.08.2016
Rente, GBP Pengemarked-16,05-10,22-15,114,653,7010,6626.08.2016
Rente, EUR Kort pengemarked-4,09-0,40-3,064,543,578,0026.08.2016
Rente, NOK Obligasjoner3,091,722,324,083,841,9126.08.2016
Rente, CAD Pengemarked-0,04-0,321,704,003,638,1326.08.2016
Rente, SEK Selskapsobligasjoner-5,06-1,11-0,333,615,587,5926.08.2016
Latin-Amerika21,4814,0922,923,442,0317,4426.08.2016
Tyrkia-2,68-3,583,393,336,8126,4326.08.2016
Russland18,177,9929,802,181,2823,7826.08.2016
Rente, SEK Pengemarked-7,17-2,52-1,701,873,507,8326.08.2016
Rente, NOK Pengemarked1,640,531,591,852,360,3626.08.2016
Rente, NOK Korte obligasjoner2,050,681,231,742,390,9826.08.2016
Europeiske vekstmarkeder5,702,5111,510,993,0115,1326.08.2016
Bransjefond, Naturressurser22,198,5218,640,92-1,6218,6226.08.2016
Brasil46,7823,2835,080,49-2,8027,0626.08.2016
Råvarer - Industrielle og generelle metaller3,614,43-8,550,27-7,0717,7415.07.2016
Afrika-6,88-3,18-9,96-0,134,1412,6626.08.2016
Bransjefond, Energi7,882,096,38-3,370,1316,9426.08.2016
Råvarer - Landbruk-10,89-10,45-10,11-4,60-6,2816,5726.08.2016
Råvarer - Bred råvarekurv1,49-0,82-3,08-6,99-6,3812,7426.08.2016
Afrika & Midtøsten, Øvrige-------
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan, Små/mellomstore-----13,78-
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore-----12,67-
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv-----8,42-
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig-----3,24-
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Råverer - Energi6,400,33---24,1017.08.2016
Rente, DKK innlandsobligasjoner-----7,78-
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, NOK High Yield-----5,54-
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).