Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Afrika & Midtøsten, Øvrige20,864,0749,8554,36-15,1515.09.2014
Bransjefond, Bioteknologi24,9216,6737,2242,7525,8519,5715.09.2014
Danmark16,121,2236,1030,9914,8410,5915.09.2014
Bransjefond, Helsevern19,5812,4334,0028,6117,3910,6115.09.2014
Storbritannia, Mellomstore selskaper3,903,1616,8027,4417,509,6915.09.2014
Storbritannia, Små selskaper2,470,8920,5525,1418,0511,1215.09.2014
Vietnam29,9618,6945,6024,814,1619,2515.09.2014
USA, Store selskaper, Verdi13,869,0526,6024,7715,049,3115.09.2014
Afrika & Midtøsten31,0512,3042,2024,0612,7311,9315.09.2014
Japan,Valutasikret2,488,4319,4524,036,1419,3415.09.2014
USA, Store selskaper, Blandet13,779,7927,3324,0114,998,8015.09.2014
USA, Mellomstore selskaper12,768,8526,1823,9315,5810,2215.09.2014
USA, Store selskaper, Vekst12,1110,3426,7023,8815,999,5115.09.2014
Bransjefond, Vann9,954,1527,1923,8112,448,4815.09.2014
Storbritannia, Store selskaper, Verdi6,102,8819,5623,7513,328,4415.09.2014
Globale, Umodne markeder21,519,5735,2823,4711,079,7315.09.2014
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper5,39-3,5317,6923,4415,4114,6715.09.2014
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering3,472,8917,7822,4213,779,6015.09.2014
Tyskland, Store selskaper-1,85-1,5517,1622,3710,5613,1215.09.2014
USA, Små selskaper4,675,9717,9022,2915,8512,1615.09.2014
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper8,943,2727,7322,2715,4110,4515.09.2014
Europa, Valutasikret7,342,6919,4722,0811,2710,9115.09.2014
Europa eks. Storbr., Store selskaper4,240,5718,4722,059,7510,5315.09.2014
USA, Fleksibel kapitalisering10,868,6624,1921,9414,8710,2215.09.2014
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore3,15-2,1717,6321,9314,1010,8515.09.2014
Storbritannia Utbytte6,532,8219,5021,8613,478,0615.09.2014
Bransjefond, Private Equity6,172,2619,7921,7813,7912,2715.09.2014
Europa, Små selskaper1,40-2,3316,5321,7312,8711,1615.09.2014
Sveits, Store selskaper6,882,4919,7321,4412,048,7215.09.2014
Globale, Små selskaper7,154,6620,5721,3213,789,4215.09.2014
Europa Utbytte5,730,3819,3421,249,588,6615.09.2014
Sverige, Store selskaper3,95-1,5113,5421,2013,3913,6915.09.2014
Euroland, Mellomstore selskaper2,77-4,8317,8521,0310,4111,5415.09.2014
Europa, Mellomstore selskaper1,89-1,0516,5520,6311,8910,0415.09.2014
Storbritannia, Store selskaper, Blanding5,243,0917,4720,4612,228,5815.09.2014
Bransjefond, Finans8,546,2119,5420,388,3013,3215.09.2014
Norden4,71-2,4914,3620,3411,8013,0515.09.2014
Globale, Store selskaper, Verdi9,915,7621,8520,2711,088,0915.09.2014
Euroland, Store selskaper2,73-0,8217,7720,126,4411,4915.09.2014
Europa, Store selskaper, Verdi3,98-0,0817,7520,107,5110,2315.09.2014
Frankrike, Store selskaper5,09-1,4117,5120,066,2011,3815.09.2014
Sverige/Global6,563,0516,9920,0412,229,9215.09.2014
Italia7,46-3,6426,9319,962,8416,8915.09.2014
Europa, Store selskaper, Vekst4,041,8416,7019,8811,638,7715.09.2014
Europa, Store selskaper, Blanding4,151,3717,1219,848,878,9415.09.2014
USA, Valutasikret6,734,6123,6719,8111,7812,5015.09.2014
Bransjefond, Teknologi14,319,5127,2519,5913,4011,7015.09.2014
Finland2,60-1,2914,1519,518,5415,6215.09.2014
Spania2,48-5,0621,7919,414,4817,9015.09.2014
Eiendom, Indirekte - Europa15,042,6729,5819,409,3810,8715.09.2014
Storbritannia, Store selskaper, Vekst5,083,8117,9619,3311,459,0515.09.2014
Global Utbytte9,425,1320,3818,8412,187,4415.09.2014
Europa, Fleksibel kapitalisering3,03-0,5815,6618,669,5310,1915.09.2014
Globale, Store selskaper, Blanding9,086,0420,3818,6510,437,9915.09.2014
Globale, Store selskaper, Vekst9,117,3621,3918,5111,078,3415.09.2014
Euroland, Fleksibel kapitalisering4,970,0518,7918,496,7712,2815.09.2014
Malaysia15,898,6626,9118,4816,5012,1515.09.2014
Thailand32,1316,0121,4918,4621,1717,4515.09.2014
Japan, Små-/ mellomstore selskaper6,007,5715,3518,4410,4717,2215.09.2014
Asia, Øvrige25,9412,0131,6918,3417,7814,6215.09.2014
Bransjefond, Telekommunikasjon6,435,0421,1618,0811,0110,4115.09.2014
Rente, GBP High Yield8,141,7920,0717,9312,148,4715.09.2014
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester9,537,1319,3117,8014,7710,8615.09.2014
Bransjefond, Økologi6,823,8220,6917,787,619,8015.09.2014
Global, Valutasikret6,813,5220,2317,629,3510,8115.09.2014
Eiendom, Indirekte - Asia9,807,2410,3417,299,3814,3615.09.2014
Nederland1,84-1,2917,2117,077,4411,5515.09.2014
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv7,574,1018,2916,7110,067,2015.09.2014
Livssyklusfond 2031-20357,734,4318,5916,709,207,5815.09.2014
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-0,06-1,8713,5116,5611,1510,7615.09.2014
Livssyklusfond 2041-20458,194,7718,9916,489,308,1015.09.2014
Livssyklusfond 2046+8,074,7119,1716,368,758,6615.09.2014
Rente, Global High Yield - GBP sikret7,191,2718,8416,2411,798,0415.09.2014
Bransjefond, Forsyning17,535,1125,7916,206,5110,5815.09.2014
Livssyklusfond 2036-20407,504,7118,4916,168,347,9415.09.2014
Global, Fleksibel kapitalisering7,755,0818,9616,069,329,4515.09.2014
Livssyklusfond 2026-20306,844,3117,5715,848,027,6215.09.2014
Eiendom, Indirekte - Global14,225,6919,3815,8210,8610,0515.09.2014
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika17,755,1920,1915,7215,4611,9715.09.2014
Bransjefond, Infrastruktur17,658,8027,0015,619,4710,7315.09.2014
Rente, Europeisk High Yield3,351,3115,0015,329,527,1115.09.2014
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret7,321,8619,1715,138,578,0815.09.2014
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan14,769,2020,6314,9810,3111,3115.09.2014
Rente, EUR High Yield3,301,6914,1114,889,397,0815.09.2014
Euroland, Små selskaper-0,81-0,649,1914,739,4912,3815.09.2014
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan9,298,8316,7414,608,5510,5915.09.2014
Rente, GBP Selskapsobligasjoner10,284,3720,2214,499,488,6015.09.2014
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel8,512,8318,7614,479,468,5615.09.2014
India43,0215,8466,5914,429,4020,6715.09.2014
Kina og nærliggende10,2311,6519,8714,398,0213,2415.09.2014
Kombinasjonsfond, GBP Moderat7,743,7817,7814,368,766,7615.09.2014
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret9,596,3216,9214,358,647,7915.09.2014
Islamske aksjer, Global8,114,7817,8014,237,838,9215.09.2014
Eiendom, Indirekte - Øvrige8,622,1215,9114,2310,4212,8815.09.2014
Norge6,49-2,4914,5914,2010,9014,5615.09.2014
Asia eks. Japan15,3410,6523,4914,109,5011,7415.09.2014
Livssyklusfond 2021-20255,333,4515,0414,097,656,8215.09.2014
Japan, Store selskaper3,406,6010,8614,036,7714,7415.09.2014
Rente, USD High Yield8,735,3815,3214,0011,728,4215.09.2014
Hong Kong9,5710,7116,1713,987,9114,0715.09.2014
Taiwan, Store selskaper14,457,6923,1413,9310,6111,9815.09.2014
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv3,791,9512,5813,929,157,0615.09.2014
Asia19,149,9719,4213,8613,2012,4815.09.2014
Rente, Global High Yield8,945,4015,8713,7911,067,7315.09.2014
Singapore11,466,2017,0113,6810,9812,7215.09.2014
Alt - Long/Short aksjer - UK5,213,3718,1713,666,079,7215.09.2014
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret11,756,2020,2713,607,3014,0515.09.2014
Kombinasjonsfond, USD Moderat9,066,3616,6113,419,127,0815.09.2014
Rente, EUR Lange obligasjoner15,167,2925,5913,297,2810,1315.09.2014
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel7,213,6816,4813,168,188,0015.09.2014
Bransjefond, Alternativ energi7,485,2722,0612,97-0,1414,4515.09.2014
Rente, Asia High Yield12,558,3920,5112,9110,298,5415.09.2014
Bransjefond, Materialer5,493,7014,9112,639,0013,0515.09.2014
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig7,773,6117,2412,628,097,2715.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret7,383,1814,4612,58-9,1415.09.2014
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv8,725,9716,9812,447,507,4015.09.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv3,031,0614,3812,375,008,0015.09.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret9,132,7419,3512,187,758,5315.09.2014
Kina8,8414,3916,2312,105,3316,9115.09.2014
Rente, High Yield - sikret (øvrig)5,762,4814,0712,049,937,3615.09.2014
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert9,724,5818,9511,927,819,5115.09.2014
Rente, GBP Realrente10,535,2419,9311,879,3911,8815.09.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner12,317,0218,8111,87-7,8415.09.2014
Konvertible obligasjoner - Global5,843,7813,6311,807,456,4215.09.2014
Livssyklusfond 2016-20205,253,7014,6111,765,995,9215.09.2014
Kombinasjonsfond, Asia12,848,4317,4311,769,988,6715.09.2014
Rente, Global High Yield - EUR sikret3,131,3313,8011,759,036,0615.09.2014
Kombinasjonfond, EUR Aggressiv - Global5,293,8815,7011,725,777,1715.09.2014
Afrika8,946,8518,1211,676,0511,6715.09.2014
Rente, Global High Yield - CHF sikret3,911,7714,6411,66-7,8715.09.2014
Canada17,4912,5922,7811,648,809,5608.09.2014
Australia og New Zeland11,835,7412,9711,578,0515,3115.09.2014
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)7,253,6917,9711,40-7,6715.09.2014
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel7,656,0714,4511,206,688,5015.09.2014
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret2,461,7412,9311,155,806,5415.09.2014
Livssyklusfond 2011-20153,742,8811,8911,036,685,4315.09.2014
Alt - Long/Short aksjer - USA5,906,0216,6710,69-9,0715.09.2014
Asia eks. Japan,Valutasikret12,169,1823,2910,685,5618,2115.09.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner9,356,1515,6910,597,718,7615.09.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret10,667,3215,9710,507,2510,4615.09.2014
Alt - Fond av fond - Aksje4,514,9413,6010,466,5111,3815.09.2014
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel0,951,019,5310,443,788,3815.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret7,853,0016,8910,417,379,0315.09.2014
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret3,142,0714,7310,369,797,6415.09.2014
Konvertible obligasjoner - Europa0,82-0,2510,5710,124,036,2415.09.2014
Globale vekstmarkeder12,698,0518,2910,067,0911,8315.09.2014
Kombinasjonsfond, NOK6,342,8013,5510,048,825,8615.09.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner11,695,9417,3610,018,677,5315.09.2014
Rente, EUR Selskapsobligasjoner4,933,4913,559,995,085,6615.09.2014
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder1,773,4812,549,88-12,4415.09.2014
Sør-Afrika og Nambia12,325,8916,289,829,5112,4315.09.2014
EMEA1,592,938,369,818,0913,2515.09.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat3,692,2413,599,723,576,7615.09.2014
Tyrkia21,950,639,759,525,2327,0615.09.2014
Alt - Long/Short aksjer - Europa2,232,4011,129,502,748,6015.09.2014
Bransjefond, Landbruk7,495,7216,209,498,6210,6515.09.2014
Korea8,889,0117,019,477,7813,7215.09.2014
Rente, Europeiske obligasjoner6,733,8415,729,444,916,0215.09.2014
Rente, RMB Obligasjoner6,468,6511,469,446,1710,6815.09.2014
Rente, GBP Statsobligasjoner10,165,7518,119,446,3911,0215.09.2014
Rente, USD Selskapsobligasjoner10,496,8016,169,377,5410,6415.09.2014
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel9,126,5914,079,326,939,5815.09.2014
Kombinasjonfond, EUR Moderat - Global4,643,5913,909,304,645,8415.09.2014
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan6,234,1314,249,275,848,0815.09.2014
Konvertible obligasjoner - Øvrige2,761,3312,919,274,378,0815.09.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)5,262,6915,379,238,195,7415.09.2014
Alt - Diversifisert arbitrasje3,042,3710,129,04-7,6415.09.2014
Alt - Fond av fond - Multistrategi4,763,1513,619,024,476,9415.09.2014
Østerrike-6,40-6,251,569,010,0616,1415.09.2014
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 3,662,6412,378,894,766,3415.09.2014
Rente, Global realrente - GBP sikret9,593,4017,598,776,189,5015.09.2014
Alt - Multistrategi5,244,1212,898,744,637,9815.09.2014
Islamske aksjer, Øvrige17,918,5320,838,706,5112,5315.09.2014
Globale vekstmarkeder, Valutasikret9,144,3318,258,525,0316,4915.09.2014
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland6,682,8113,758,511,0915,2215.09.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel1,631,3511,448,402,467,4815.09.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig2,942,6411,908,353,315,7115.09.2014
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig0,051,037,378,296,315,8815.09.2014
Kombinasjonsfond, Øvrig7,684,4914,378,216,417,2415.09.2014
Kombinasjonfond, EUR Fleksibel - Global3,533,0012,438,123,286,9615.09.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret3,882,5213,198,014,805,3915.09.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret5,753,3715,877,9910,246,4415.09.2014
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig9,266,7715,097,934,928,2815.09.2014
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert5,383,8713,687,893,775,9915.09.2014
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert9,006,9614,367,875,4810,2215.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret8,777,2812,367,875,5811,3615.09.2014
Rente, EUR Statsobligasjoner6,544,3314,987,813,556,8515.09.2014
Rente, Global realrente - USD sikret11,708,1314,997,786,2212,4815.09.2014
Rente, DKK Lange obligasjoner5,614,2314,207,634,976,5115.09.2014
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 5,773,8914,357,557,435,8015.09.2014
Rente, Øvrige obligasjoner6,063,2912,927,515,788,2415.09.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert5,772,1214,927,496,356,2915.09.2014
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert9,396,9913,637,466,0711,4015.09.2014
Øvrige4,473,4512,457,442,9510,6415.09.2014
Bransjefond, Energi9,99-0,0516,697,395,2514,6215.09.2014
Kombinasjonfond, EUR Forsiktig - Global3,773,2012,357,363,165,3015.09.2014
Rente, Østeuropa obligasjoner3,051,6810,327,204,326,8615.09.2014
Rente, HKD Obligasjoner7,987,5712,097,174,9911,3115.09.2014
Rente, Asia Obligasjoner10,547,2215,107,056,468,3415.09.2014
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv5,013,6314,736,967,316,2715.09.2014
Kapitalbeskyttet3,212,4511,476,882,916,8415.09.2014
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert4,232,3111,446,802,768,9615.09.2014
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret5,641,228,586,797,543,1415.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert4,663,5211,816,713,406,0915.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret3,703,4613,086,589,746,6515.09.2014
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder10,216,7414,796,565,328,3215.09.2014
Rente, SGD Obligasjoner8,626,9111,296,347,608,4408.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret3,192,6411,346,333,986,0815.09.2014
Alt - Fond av fond - Øvrige-0,181,798,196,331,107,7715.09.2014
Rente, Globale obligasjoner7,825,2812,416,324,988,8715.09.2014
Alt - Eventdrevet1,693,188,566,292,608,4615.09.2014
BRIK12,538,4119,806,123,2215,1815.09.2014
Rente, SEK Obligasjoner0,041,216,355,985,366,0015.09.2014
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner0,752,527,715,911,695,5915.09.2014
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)7,123,5710,735,876,8910,4915.09.2014
Garantertefond2,112,849,955,871,956,8015.09.2014
Rente, DKK Obligasjoner3,343,5311,225,873,246,1015.09.2014
Rente, GBP Kort pengemarked3,622,2410,615,871,659,0515.09.2014
Rente, EUR Realrente4,033,3611,055,852,006,6015.09.2014
Alt - Systematisk futures4,544,8013,675,843,0311,4615.09.2014
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert6,136,739,105,813,2011,2715.09.2014
Alt - Global makro3,323,3611,445,760,488,9215.09.2014
Alt - Long/Short rente4,223,8310,555,632,927,6815.09.2014
Alt - Rentearbitrasje2,393,368,475,42-0,387,0415.09.2014
Rente, Global realrente8,474,1912,035,343,648,5615.09.2014
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig3,082,9912,315,315,745,5515.09.2014
Alt - Markedsnøytral - Aksjer1,833,6410,035,270,797,9915.09.2014
Rente, USD Statsobligasjoner7,476,6010,995,133,7012,1815.09.2014
Rente, Global realrente - EUR sikret5,033,3011,975,043,445,7015.09.2014
Rente, Øvrig realrente9,134,5012,345,046,829,2415.09.2014
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert0,802,497,784,831,205,8115.09.2014
Rente, USD Realrente8,646,4611,184,815,5611,8815.09.2014
Rente, USD Kort pengemarked5,576,757,884,691,6611,7515.09.2014
Rente, EUR Korte statsobligasjoner0,562,437,594,660,895,9615.09.2014
Rente, GBP Pengemarked3,432,419,704,640,959,1715.09.2014
Rente, USD Pengemarked5,486,727,824,621,7711,7015.09.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta7,503,799,804,514,947,8715.09.2014
Indonesia31,4510,0323,164,4111,1220,6315.09.2014
Rente, CHF Obligasjoner3,303,4411,004,316,376,3215.09.2014
Rente, SGD Pengemarked5,615,668,574,294,538,1715.09.2014
Alt - Long/Short aksjer - Global3,682,959,954,241,7810,1415.09.2014
Rente, NOK Obligasjoner4,161,465,814,164,411,5515.09.2014
Rente, SEK Pengemarked-4,03-0,070,703,862,735,7815.09.2014
Rente, EUR Pengemarked - kort-0,192,246,293,860,605,8815.09.2014
Europeiske vekstmarkeder-4,79-1,830,173,802,9317,4215.09.2014
Rente, AUD Obligasjoner11,003,7310,633,747,379,8415.09.2014
Rente, NOK Korte obligasjoner2,490,753,163,693,400,6615.09.2014
Rente, AUD Pengemarked7,773,087,153,565,349,5215.09.2014
Alt - Valuta3,014,277,133,410,547,9515.09.2014
Latin-Amerika11,125,8912,053,104,0116,1615.09.2014
Rente, NOK Pengemarked1,740,602,442,912,880,2215.09.2014
Rente, Øvrig pengemarked3,274,117,292,810,379,4515.09.2014
Rente, EUR Pengemarked-0,702,175,502,81-0,235,9315.09.2014
Rente, CAD Obligasjoner6,186,276,782,754,638,1015.09.2014
Rente, EUR Kort pengemarked-0,792,135,352,47-0,545,9815.09.2014
Rente, CHF Pengemarked0,302,707,522,103,776,4215.09.2014
Bransjefond, Øvrige6,332,1813,541,961,3917,7815.09.2014
Rente, CAD Pengemarked1,845,041,431,501,797,0015.09.2014
Brasil13,835,1711,89-0,421,2419,9715.09.2014
Eiendom, Direkte - øvrig-3,42-0,47-0,45-0,55-1,607,8615.09.2014
Bransjefond, Naturressurser9,194,5112,32-1,931,0116,2915.09.2014
Russland-12,79-3,25-4,43-1,971,8622,7015.09.2014
Trading - Belånt/invers aksjer-4,08-0,21-1,05-2,74-4,3031,0315.09.2014
Trading - Belånt/invers råvarer-1,014,48-2,57-4,14-6,2036,1308.09.2014
Råvarer - Bred råvarekurv-1,47-3,810,32-4,300,1312,2215.09.2014
Rente, JPY Obligasjoner3,961,730,59-5,600,2316,1415.09.2014
Alt - Volatilitet-3,471,16-0,08-6,933,8811,8815.09.2014
Trading - Belånt/invers renter23,012,9333,43-8,01-5,8611,3008.09.2014
Råvarer - Verdifulle metaller6,122,36-0,82-11,71-0,7421,7715.09.2014
Bransjefond, Verdifulle metaller18,944,423,29-21,77-8,2630,5215.09.2014
Amerika, Øvrige15,809,1923,86--13,7615.09.2014
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Multistrategy-------
Systematic Futures-------
Trading - Belånt/invers øvrig3,37-4,8047,91---08.09.2014
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).