Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi23,6013,3835,9943,0426,6119,5617.10.2014
Danmark9,97-10,2720,2230,2113,2110,3917.10.2014
Bransjefond, Helsevern16,634,2426,2527,5317,5110,5817.10.2014
Vietnam25,757,0433,9026,962,3418,8517.10.2014
Storbritannia, Mellomstore selskaper-0,88-4,119,7524,6916,559,7917.10.2014
Globale, Umodne markeder16,510,6425,4523,309,119,6417.10.2014
Storbritannia, Små selskaper-4,13-6,368,9022,9916,3311,2417.10.2014
USA, Store selskaper, Verdi9,23-0,5318,6822,5414,459,2117.10.2014
USA, Mellomstore selskaper7,14-0,5415,8822,5214,6010,1517.10.2014
Afrika & Midtøsten22,671,4429,0922,0611,3111,6117.10.2014
USA, Store selskaper, Vekst8,161,0518,7521,8215,209,4317.10.2014
USA, Store selskaper, Blandet9,500,2919,6221,7814,188,7117.10.2014
Bransjefond, Vann2,56-4,8213,5221,5413,578,3817.10.2014
USA, Små selskaper0,31-0,479,5221,0215,2111,9517.10.2014
Bransjefond, Private Equity-2,28-8,075,2920,9811,7911,4917.10.2014
USA, Fleksibel kapitalisering6,49-0,2916,1220,8314,4610,0817.10.2014
Thailand30,615,3612,3320,4321,0916,4517.10.2014
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper3,06-6,0316,5519,9914,349,3217.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Verdi0,15-5,629,8619,9612,268,4717.10.2014
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper-0,74-7,936,4419,7513,2213,8017.10.2014
Bransjefond, Finans2,05-1,317,8919,445,7012,8817.10.2014
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering-3,06-6,357,2419,3312,709,7017.10.2014
Japan,Valutasikret-5,26-5,095,2919,246,6819,2617.10.2014
Globale, Små selskaper1,07-4,278,9118,9512,499,2917.10.2014
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika21,812,7917,2618,8517,4412,0017.10.2014
Storbritannia Utbytte1,42-5,2411,3318,8213,008,0917.10.2014
Asia, Øvrige24,064,8222,9618,7216,7614,7317.10.2014
Sverige, Store selskaper-1,91-7,184,7718,4412,4813,0417.10.2014
USA, Valutasikret1,77-4,7511,7118,1410,4611,7917.10.2014
Rente, GBP High Yield7,48-2,7815,2517,8412,208,4617.10.2014
Europa, Valutasikret0,28-4,576,5017,788,8510,5217.10.2014
Sverige/Global1,33-4,508,3017,4411,639,5317.10.2014
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore-3,80-10,084,5817,3210,9810,4717.10.2014
Sveits, Store selskaper-0,10-6,867,9117,2810,268,1417.10.2014
Europa eks. Storbr., Store selskaper-3,14-7,264,3017,157,6010,2417.10.2014
Europa, Små selskaper-6,38-10,911,5317,079,4010,7917.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Blanding-1,33-6,437,9417,0011,218,6817.10.2014
Globale, Store selskaper, Verdi4,09-3,7410,7617,009,867,9917.10.2014
Europa Utbytte-0,93-7,586,5716,958,388,5817.10.2014
Norden-1,58-7,495,2916,5510,6712,2117.10.2014
Europa, Store selskaper, Vekst-2,42-7,046,3116,5110,588,4017.10.2014
Eiendom, Indirekte - Global14,07-0,3213,5016,3311,539,7917.10.2014
Globale, Store selskaper, Vekst3,89-2,1311,8216,319,788,1117.10.2014
Storbritannia, Store selskaper, Vekst-1,22-5,738,2016,2710,199,0617.10.2014
Rente, Global High Yield - GBP sikret6,69-3,0714,1716,2711,878,1117.10.2014
Europa, Mellomstore selskaper-5,93-9,592,5116,268,269,6017.10.2014
Bransjefond, Teknologi8,16-1,3017,9316,2312,0911,5617.10.2014
Globale, Store selskaper, Blanding3,32-3,4810,4915,999,227,8317.10.2014
Finland-2,89-8,987,0015,917,1914,7917.10.2014
Tyskland, Store selskaper-9,92-11,240,5915,817,9712,8317.10.2014
Bransjefond, Telekommunikasjon0,50-3,486,2115,7311,2210,3017.10.2014
Japan, Små-/ mellomstore selskaper1,28-5,014,2615,7111,0516,7017.10.2014
Global Utbytte4,52-3,4410,8315,6210,837,3817.10.2014
Europa, Store selskaper, Blanding-3,02-7,434,4715,627,038,6717.10.2014
Rente, GBP Selskapsobligasjoner13,152,2018,7315,4610,818,4217.10.2014
Eiendom, Indirekte - Øvrige8,36-4,047,4115,4210,6412,4717.10.2014
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester5,81-1,6311,0815,3612,9210,3517.10.2014
Eiendom, Indirekte - Asia5,59-2,462,3615,189,1513,9217.10.2014
Europa, Store selskaper, Verdi-3,51-8,493,5015,155,9010,0217.10.2014
Global, Valutasikret1,58-5,938,5515,098,1210,2217.10.2014
Rente, Asia High Yield13,124,3317,4315,0710,838,6517.10.2014
Malaysia8,72-2,4910,9614,9914,6011,8217.10.2014
Bransjefond, Økologi-1,17-6,486,0814,906,199,1917.10.2014
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel9,17-0,6515,8414,879,988,4317.10.2014
Euroland, Mellomstore selskaper-8,69-15,37-1,0114,777,0611,0217.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder4,552,0812,9914,767,5112,1917.10.2014
Rente, EUR Lange obligasjoner18,034,2423,1114,728,539,8117.10.2014
Rente, Europeisk High Yield2,15-2,708,3814,668,857,0317.10.2014
Rente, EUR High Yield2,38-2,067,9014,608,706,8917.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv3,35-3,3910,5814,499,347,1617.10.2014
Rente, USD High Yield9,232,4313,5614,4612,227,7917.10.2014
India39,687,0750,6114,457,6620,7617.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret3,99-5,1011,6914,428,428,0917.10.2014
Livssyklusfond 2041-20453,13-3,349,4814,358,577,9317.10.2014
Eiendom, Indirekte - Europa8,51-6,3012,5214,347,3810,3117.10.2014
Hong Kong7,563,2511,4314,347,1512,9217.10.2014
Kina og nærliggende6,941,7612,3514,327,3812,0617.10.2014
Rente, Global High Yield9,232,2613,8514,2711,307,3017.10.2014
Livssyklusfond 2046+2,70-3,609,2814,057,898,5417.10.2014
Frankrike, Store selskaper-5,15-10,41-0,0314,013,9010,6017.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret7,490,9212,6513,948,557,4317.10.2014
Euroland, Store selskaper-5,57-8,911,2613,894,1611,0917.10.2014
Europa, Fleksibel kapitalisering-5,85-9,501,1013,876,769,8717.10.2014
Spania-6,27-11,261,0113,872,6117,8417.10.2014
Global, Fleksibel kapitalisering1,60-4,638,2413,867,879,1617.10.2014
Livssyklusfond 2031-20352,36-3,828,5813,828,367,3817.10.2014
Rente, GBP Realrente16,645,7721,1613,7511,5111,1317.10.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner14,054,2717,3113,57-7,6917.10.2014
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan10,68-0,3011,0213,549,0010,7517.10.2014
Livssyklusfond 2026-20302,21-3,458,3813,536,967,4117.10.2014
Asia eks. Japan11,270,6013,9713,488,5110,8217.10.2014
Asia16,390,5710,3813,3712,3411,8817.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Moderat5,67-2,0212,4413,248,636,6317.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret11,550,3217,7213,178,928,3717.10.2014
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret6,51-4,526,9813,066,7812,8517.10.2014
Bransjefond, Infrastruktur12,89-1,0416,0313,058,5710,5017.10.2014
Singapore7,50-2,428,0912,8310,1511,9817.10.2014
Afrika4,35-2,617,2512,744,6911,4017.10.2014
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert13,072,7518,3412,739,419,0017.10.2014
Bransjefond, Forsyning15,25-0,7317,4412,728,4610,3117.10.2014
Rente, Global High Yield - CHF sikret3,49-1,858,9512,67-6,9017.10.2014
Livssyklusfond 2021-20252,25-2,487,8612,667,276,7217.10.2014
Norge-0,55-10,173,8412,658,9812,9517.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - USA5,811,9613,6712,62-8,7417.10.2014
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan3,67-2,265,4112,597,5510,4017.10.2014
Italia-3,73-11,180,0312,56-0,2916,7217.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig8,04-0,3914,4212,568,657,0817.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Moderat7,570,9111,9912,538,746,8517.10.2014
Livssyklusfond 2036-20401,52-4,097,4512,506,577,6517.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv0,95-3,086,1112,448,926,9517.10.2014
Islamske aksjer, Global2,40-5,118,5412,447,378,5217.10.2014
Rente, High Yield - sikret (øvrig)5,23-1,278,5812,399,997,2217.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret8,01-1,1613,0412,36-8,7117.10.2014
Kina6,626,4111,5512,254,8015,8317.10.2014
Taiwan, Store selskaper6,99-5,1311,1411,998,9011,8617.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner12,175,1215,6111,858,958,1817.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret14,116,5917,3811,818,779,5917.10.2014
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel4,10-2,9610,5911,767,877,9417.10.2014
Rente, Global High Yield - EUR sikret1,96-2,917,3011,748,516,1617.10.2014
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-6,93-9,52-0,7111,708,2710,5517.10.2014
Livssyklusfond 2016-20203,63-1,448,8911,515,985,8517.10.2014
Bransjefond, Alternativ energi-3,41-7,802,4311,50-1,0112,9917.10.2014
Kombinasjonsfond, Asia11,882,0612,4311,509,918,4617.10.2014
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)4,56-3,789,4011,43-6,6617.10.2014
Rente, USD Selskapsobligasjoner14,856,8518,3311,359,389,5617.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global2,61-2,307,2511,307,166,3317.10.2014
Canada8,83-3,9613,4511,237,299,0110.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret10,250,6815,6311,168,818,7117.10.2014
Euroland, Små selskaper-9,84-11,96-4,3611,097,5511,8617.10.2014
Livssyklusfond 2011-20153,840,008,4311,047,075,4317.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner13,283,3514,7010,968,917,3217.10.2014
Japan, Store selskaper-2,85-5,780,2510,956,9314,2917.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret-0,17-4,535,5210,869,076,5617.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - UK3,38-0,1211,1810,836,159,2517.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv5,54-0,7610,3810,716,387,1817.10.2014
Alt - Diversifisert arbitrasje2,84-1,637,1210,68-7,4317.10.2014
Rente, EUR Selskapsobligasjoner6,050,8910,3310,535,625,6317.10.2014
Rente, RMB Obligasjoner9,787,6113,6910,517,7210,1417.10.2014
Rente, Europeiske obligasjoner8,531,7112,9810,395,755,9117.10.2014
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)5,78-0,989,6910,338,235,2717.10.2014
EMEA-3,70-5,82-3,3810,296,3012,3617.10.2014
Alt - Fond av fond - Aksje1,83-3,028,1110,216,4011,0117.10.2014
Nederland-7,92-10,940,5710,204,6711,4117.10.2014
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel11,184,8414,4010,197,908,8917.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret7,811,2312,1910,1811,075,9717.10.2014
Konvertible obligasjoner - Øvrige1,39-3,855,9910,113,897,7217.10.2014
Kombinasjonfond, EUR Aggressiv - Global0,49-4,216,1510,104,827,0417.10.2014
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-1,08-5,114,0110,084,656,5317.10.2014
Rente, GBP Statsobligasjoner14,134,5218,7310,067,8910,2517.10.2014
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan3,02-2,536,8110,045,407,6917.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel5,770,2210,0910,046,288,0317.10.2014
Rente, Global realrente - GBP sikret13,011,0816,7010,047,719,1417.10.2014
Asia eks. Japan,Valutasikret7,08-2,2510,309,874,0916,5217.10.2014
Bransjefond, Materialer-1,39-5,855,189,796,6212,2317.10.2014
Bransjefond, Landbruk2,27-3,657,509,727,269,3417.10.2014
Sør-Afrika og Nambia7,08-4,545,909,697,9911,8817.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv-1,88-5,983,979,663,847,8417.10.2014
Rente, Global realrente - USD sikret16,447,4617,159,257,9111,2317.10.2014
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 3,94-0,358,149,254,706,1617.10.2014
Globale vekstmarkeder7,33-1,977,119,225,1011,2917.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret12,486,8114,969,067,1210,3417.10.2014
Kombinasjonsfond, NOK2,20-3,206,259,017,775,2717.10.2014
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert13,446,9015,799,007,6510,2917.10.2014
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret5,560,449,588,995,555,3817.10.2014
Konvertible obligasjoner - Europa-2,86-5,402,008,983,506,1817.10.2014
Euroland, Fleksibel kapitalisering-9,12-10,79-3,008,960,9111,7417.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel-2,19-3,232,668,823,478,2117.10.2014
Rente, EUR Statsobligasjoner8,221,6512,338,814,476,7217.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Europa1,16-1,086,188,802,338,3817.10.2014
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert6,871,3510,938,694,565,9117.10.2014
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig8,903,0513,608,605,427,7517.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret5,121,218,768,5910,356,3417.10.2014
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert12,076,1314,968,566,359,4317.10.2014
Rente, HKD Obligasjoner11,607,0514,358,546,5210,1417.10.2014
Kombinasjonfond, EUR Moderat - Global2,12-2,356,768,514,295,8017.10.2014
Australia og New Zeland6,98-4,392,608,475,0815,4117.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Moderat0,76-3,435,758,473,146,6917.10.2014
Islamske aksjer, Øvrige15,60-1,0013,168,396,3912,2717.10.2014
Alt - Fond av fond - Multistrategi2,74-1,878,458,344,106,7517.10.2014
Rente, Asia Obligasjoner12,935,3413,798,257,298,1517.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert6,11-1,268,458,185,876,1717.10.2014
Rente, Østeuropa obligasjoner4,55-0,156,698,184,676,6517.10.2014
Alt - Multistrategi3,82-0,818,338,164,827,6817.10.2014
Rente, Øvrige obligasjoner7,230,699,558,156,097,9217.10.2014
Kombinasjonsfond, Øvrig5,46-2,147,138,056,307,1517.10.2014
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-0,33-0,763,498,046,755,7617.10.2014
Tyrkia18,66-8,40-2,808,042,7826,7217.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig2,09-1,476,647,913,385,6517.10.2014
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland4,63-1,235,807,870,1214,2217.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert6,021,159,287,664,095,9217.10.2014
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret6,501,307,107,597,493,0617.10.2014
Rente, Globale obligasjoner10,363,8411,997,486,118,3117.10.2014
Kombinasjonfond, EUR Forsiktig - Global2,98-1,057,247,383,265,2717.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv0,98-4,116,587,366,885,8517.10.2014
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert5,94-0,0911,117,334,148,5617.10.2014
Rente, SGD Obligasjoner10,663,9210,327,328,388,4310.10.2014
Øvrige2,77-1,426,867,303,1610,2517.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 2,79-2,826,887,277,115,4517.10.2014
Kombinasjonfond, EUR Fleksibel - Global0,63-3,105,187,182,716,8717.10.2014
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner1,830,145,557,182,765,5617.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)8,561,197,497,108,749,8817.10.2014
Rente, DKK Lange obligasjoner5,781,459,957,054,666,1517.10.2014
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret4,400,307,657,014,655,8817.10.2014
Kapitalbeskyttet1,56-2,486,386,973,246,6617.10.2014
Rente, SEK Obligasjoner2,742,095,486,906,805,8717.10.2014
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-1,26-4,013,816,872,087,3917.10.2014
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert8,925,8411,606,854,5810,2217.10.2014
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder7,22-0,716,646,733,948,1417.10.2014
Rente, Øvrig realrente10,921,589,056,717,999,1817.10.2014
Rente, DKK Obligasjoner5,281,419,436,603,825,8417.10.2014
Rente, USD Statsobligasjoner11,236,5913,136,515,2010,8817.10.2014
Alt - Volatilitet0,23-2,624,476,453,7711,2217.10.2014
Rente, GBP Kort pengemarked5,34-0,2610,556,393,068,6617.10.2014
Alt - Long/Short rente5,291,538,906,353,677,3117.10.2014
Garantertefond2,06-0,796,146,232,426,6117.10.2014
Rente, Global realrente - EUR sikret7,701,189,206,204,265,6717.10.2014
Rente, Global realrente10,181,849,986,154,488,1817.10.2014
Rente, USD Realrente12,495,1412,786,127,0110,6717.10.2014
Alt - Systematisk futures5,560,5811,796,112,8011,2717.10.2014
Rente, EUR Realrente4,04-0,867,086,102,636,5717.10.2014
BRIK6,81-1,827,786,060,7514,6917.10.2014
Korea1,52-2,673,986,056,5513,2217.10.2014
Rente, CHF Obligasjoner4,831,129,106,047,196,1717.10.2014
Globale vekstmarkeder, Valutasikret2,08-6,441,945,990,2415,3617.10.2014
Alt - Rentearbitrasje4,011,957,755,961,386,7717.10.2014
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig3,14-1,198,065,825,915,3717.10.2014
Alt - Eventdrevet1,13-0,785,625,822,348,3117.10.2014
Alt - Fond av fond - Øvrige-1,81-2,432,735,780,736,8017.10.2014
Rente, USD Pengemarked8,115,8210,395,463,2010,5917.10.2014
Rente, USD Kort pengemarked8,225,8510,675,453,1310,6117.10.2014
Rente, SGD Pengemarked7,313,137,855,445,238,1917.10.2014
Alt - Markedsnøytral - Aksjer3,071,377,805,381,527,7817.10.2014
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta8,510,725,515,345,167,8217.10.2014
Alt - Global makro0,62-1,134,965,341,368,7317.10.2014
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert1,730,135,225,221,855,7317.10.2014
Rente, GBP Pengemarked5,16-0,0210,005,162,318,7917.10.2014
Østerrike-16,16-15,14-13,025,13-2,8315,7317.10.2014
Rente, EUR Korte statsobligasjoner1,40-0,094,935,011,645,8817.10.2014
Rente, CAD Obligasjoner9,173,808,284,965,417,7517.10.2014
Rente, AUD Obligasjoner12,720,168,274,727,5710,0517.10.2014
Rente, NOK Obligasjoner5,151,286,044,524,421,5217.10.2014
Rente, SEK Pengemarked-2,410,80-0,274,383,995,7617.10.2014
Bransjefond, Energi-4,33-15,72-2,594,332,1214,2017.10.2014
Alt - Valuta4,932,937,494,251,417,6317.10.2014
Rente, EUR Pengemarked - kort0,660,013,863,901,035,7617.10.2014
Rente, CHF Pengemarked1,720,565,593,574,656,2417.10.2014
Rente, NOK Korte obligasjoner2,330,512,703,523,010,6117.10.2014
Indonesia29,851,1216,943,509,0220,4917.10.2014
Alt - Long/Short aksjer - Global0,37-3,554,373,502,109,8017.10.2014
Rente, EUR Pengemarked0,420,043,593,260,555,8017.10.2014
Europeiske vekstmarkeder-11,38-10,27-13,173,15-0,1216,4617.10.2014
Rente, Øvrig pengemarked5,662,147,452,991,388,8517.10.2014
Rente, AUD Pengemarked7,14-0,722,112,983,979,6617.10.2014
Rente, EUR Kort pengemarked0,380,023,512,890,215,8417.10.2014
Latin-Amerika4,85-3,930,452,890,5016,0517.10.2014
Rente, NOK Pengemarked1,900,552,352,872,830,2117.10.2014
Rente, CAD Pengemarked2,811,471,932,652,106,8017.10.2014
Bransjefond, Øvrige-0,62-9,512,371,53-1,2016,8617.10.2014
Eiendom, Direkte - øvrig3,610,173,210,720,847,4817.10.2014
Trading - Belånt/invers renter22,98-0,7223,090,51-4,5311,6810.10.2014
Brasil5,83-5,24-3,32-1,56-2,7420,8017.10.2014
Russland-20,96-14,52-18,49-1,81-2,2521,4417.10.2014
Bransjefond, Naturressurser-1,12-13,150,03-3,09-1,2915,4117.10.2014
Trading - Belånt/invers aksjer-4,201,58-2,97-3,10-29,1517.10.2014
Råvarer - Bred råvarekurv-3,93-6,86-2,79-3,33-0,8211,2817.10.2014
Trading - Belånt/invers råvarer1,585,651,12-4,03-5,1433,7710.10.2014
Rente, JPY Obligasjoner7,410,951,92-4,461,7515,1517.10.2014
Råvarer - Landbruk-4,44-4,23-5,57-5,140,0914,8717.10.2014
Råvarer - Verdifulle metaller6,69-4,280,27-9,231,3721,0417.10.2014
Bransjefond, Verdifulle metaller9,66-14,480,52-21,13-10,0631,1417.10.2014
Afrika & Midtøsten, Øvrige-1,90-6,923,23--14,8917.10.2014
Amerika, Øvrige9,71-0,2818,85--12,9217.10.2014
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
Trading - Belånt/invers øvrig-26,09-22,23-4,69---10.10.2014
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).