Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Kina - A aksjer-8,424,98-11,1833,4516,6536,9622.07.2016
Danmark-2,794,397,6231,3922,3312,5522.07.2016
Vietnam9,4015,729,1328,7525,8714,4522.07.2016
India2,2912,100,8728,5012,8721,1922.07.2016
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper-3,972,2716,0825,3420,0514,5422.07.2016
Bransjefond, Teknologi0,569,456,4124,9717,5115,2422.07.2016
Bransjefond, Helsevern-6,515,87-7,4424,8922,7815,9622.07.2016
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika8,3914,9121,9024,4819,3917,5422.07.2016
Bransjefond, Bioteknologi-20,541,80-27,3924,2629,8028,8722.07.2016
USA, Store selskaper, Vekst-2,686,831,5022,7020,2114,0922.07.2016
USA, Store selskaper, Blandet1,067,055,0522,0919,9512,6122.07.2016
USA, Mellomstore selskaper2,828,493,6721,6117,7514,0422.07.2016
Japan, Små-/ mellomstore selskaper3,215,3511,7321,5920,5415,6722.07.2016
Finland0,646,057,7321,3813,4513,3622.07.2016
Bransjefond, Verdifulle metaller102,6929,05109,0221,04-5,0238,9022.07.2016
Rente, Asia High Yield7,109,7112,8020,3615,648,5422.07.2016
USA, Store selskaper, Verdi2,557,146,0220,3119,3112,4422.07.2016
Eiendom, Indirekte - Europa-6,841,80-2,0020,3014,0014,0122.07.2016
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore-6,042,281,6820,2416,1612,5922.07.2016
USA, Fleksibel kapitalisering-1,026,440,9119,8917,8513,9122.07.2016
Rente, EUR Lange obligasjoner10,759,1421,1719,6916,0211,5622.07.2016
Bransjefond, Infrastruktur8,139,716,9119,6513,5512,6022.07.2016
Bransjefond, Forsyning10,3712,1116,5019,3814,0311,7322.07.2016
Euroland, Mellomstore selskaper-9,310,05-5,8619,3013,5013,9422.07.2016
Kina-4,886,68-8,8418,979,6320,5122.07.2016
Eiendom, Indirekte - Global2,218,268,5918,5915,1213,7322.07.2016
Bransjefond, Telekommunikasjon0,725,002,7018,5114,9411,6722.07.2016
Norden-4,131,773,6818,4014,3211,9022.07.2016
Rente, Asia Obligasjoner3,297,0611,4818,3914,359,3422.07.2016
Globale, Små selskaper-1,314,531,0618,2715,5512,8322.07.2016
Globale, Store selskaper, Vekst-3,364,72-1,3718,2714,9112,5222.07.2016
Euroland, Små selskaper-3,982,415,7018,2312,5313,6322.07.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret3,157,4611,3618,1714,8010,4522.07.2016
Europa, Små selskaper-9,670,34-1,7417,8714,8013,9622.07.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner5,808,249,7817,6915,108,6022.07.2016
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester1,297,572,6717,6015,2713,4022.07.2016
Kina og nærliggende-1,877,39-4,9117,5310,2817,8622.07.2016
Nederland-3,260,22-2,5217,4011,8313,3722.07.2016
USA, Små selskaper3,009,071,3517,2516,2415,8822.07.2016
Global Utbytte-0,134,752,3617,0715,0110,6122.07.2016
Rente, Global realrente - USD sikret3,398,5210,0617,0213,2811,4422.07.2016
Taiwan, Store selskaper7,7012,164,5316,9010,1912,6022.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret0,325,788,4316,6212,6811,0422.07.2016
Rente, USD Selskapsobligasjoner4,137,4811,4616,5713,3310,2322.07.2016
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-5,064,060,6316,5613,4610,4322.07.2016
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert1,066,239,0716,5312,9810,8222.07.2016
Globale, Store selskaper, Verdi-1,483,54-0,3116,4614,2611,2922.07.2016
Globale, Store selskaper, Blanding-2,794,09-1,4116,4113,8311,7222.07.2016
Asia eks. Japan2,268,61-0,4416,369,3013,6222.07.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner6,808,2011,4016,2613,548,3522.07.2016
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert1,025,699,4316,2512,859,8622.07.2016
Bransjefond, Økologi-3,205,11-0,6416,1312,6212,6222.07.2016
Global, Fleksibel kapitalisering-1,514,09-0,3216,0411,6712,1822.07.2016
Europa, Mellomstore selskaper-12,18-1,73-9,5315,8814,3513,4022.07.2016
Islamske aksjer, Global1,776,101,8015,7612,5611,2022.07.2016
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel3,047,077,6815,7413,369,6622.07.2016
Europa, Store selskaper, Vekst-6,662,11-3,6215,7113,7512,1622.07.2016
Livssyklusfond 2031-2035-2,653,23-0,2315,7113,4110,0522.07.2016
Storbritannia, Små selskaper-19,02-8,82-15,1515,6615,0717,1322.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret2,304,669,2715,6313,999,5821.07.2016
Rente, Global fleksibel - USD sikret0,046,356,6515,6112,9010,2122.07.2016
Rente, GBP Statsobligasjoner-4,082,06-0,1115,5612,3610,8722.07.2016
Rente, GBP Realrente-3,902,98-2,8715,5513,5711,3822.07.2016
Livssyklusfond 2041-2045-2,523,42-0,5015,5513,6310,2122.07.2016
Kombinasjonsfond, Asia3,016,985,8315,4711,6810,9622.07.2016
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan3,907,911,8215,4610,5212,7522.07.2016
Bransjefond, Vann5,545,524,6615,4215,3911,1022.07.2016
Konvertible obligasjoner - Global-1,484,934,2315,3812,379,0922.07.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret3,445,516,8415,3210,3511,2222.07.2016
Livssyklusfond 2046+-2,653,12-0,9415,3013,4010,6322.07.2016
Rente, HKD Obligasjoner-1,735,086,6315,27-10,9022.07.2016
Livssyklusfond 2036-2040-2,214,000,1315,2511,9210,1522.07.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner2,395,949,7415,2312,049,0222.07.2016
Europa eks. Storbr., Store selskaper-8,24-0,02-7,4015,2112,8712,5822.07.2016
Rente, USD High Yield5,888,966,2615,2113,929,1122.07.2016
Sverige, Store selskaper-5,90-1,32-0,6015,1613,7112,6122.07.2016
Kombinasjonsfond, USD Moderat-0,485,903,1815,1612,539,8422.07.2016
Rente, Global fleksibel4,177,727,5115,0611,978,7422.07.2016
Rente, USD Realrente3,628,4911,3915,0211,5210,6822.07.2016
Sverige/Global-4,452,09-3,5015,0013,3111,4622.07.2016
Livssyklusfond 2026-2030-2,253,570,7014,9611,849,3122.07.2016
Eiendom, Direkte - Storbritannia-20,10-12,69-15,0914,8110,6612,2022.07.2016
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan-0,355,570,4814,8011,7413,0922.07.2016
Rente, Global High Yield4,307,585,4514,7213,508,8122.07.2016
Japan, Store selskaper-5,062,32-1,2114,6913,3415,3122.07.2016
Sveits, Store selskaper-6,333,01-6,7314,6612,7711,4822.07.2016
Hong Kong-3,566,34-8,2714,659,7417,1022.07.2016
BRIK12,2811,252,7914,543,7715,4122.07.2016
Rente, GBP Selskapsobligasjoner-6,700,38-4,2114,4712,6810,5622.07.2016
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv-1,634,870,9514,4012,9010,1622.07.2016
Rente, USD Statsobligasjoner-1,224,966,9314,3510,5011,2422.07.2016
Bransjefond, Materialer4,715,274,0214,277,4914,6522.07.2016
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-1,864,791,9314,1910,169,6322.07.2016
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert-6,660,05-3,9114,0811,9410,5422.07.2016
Storbritannia Utbytte-12,35-2,89-11,2914,0814,3113,0522.07.2016
Rente, JPY Obligasjoner14,729,8329,2914,045,7513,4122.07.2016
Korea-1,542,870,3413,903,8712,2022.07.2016
Rente, Global High Yield - CHF sikret3,125,703,0913,90-10,3122.07.2016
Rente, RMB Obligasjoner-1,663,551,9613,8112,6110,7422.07.2016
Europa Utbytte-8,23-0,27-7,5113,8012,9111,3122.07.2016
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 0,354,980,9013,798,349,5722.07.2016
Livssyklusfond 2021-2025-2,352,631,9013,7412,238,0222.07.2016
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret-3,753,04-1,7313,629,2111,0322.07.2016
Tyskland, Store selskaper-9,24-0,14-5,5013,6110,8815,9122.07.2016
Bransjefond, Finans-10,370,89-11,7113,5912,6916,5322.07.2016
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-2,494,605,1313,5310,2410,6622.07.2016
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta2,875,387,5613,529,778,8822.07.2016
Spania-8,31-2,03-11,1613,509,1015,6822.07.2016
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv-8,26-0,26-8,3113,4811,8811,4522.07.2016
Storbritannia, Store selskaper, Vekst-12,38-1,59-11,6513,4612,7213,6122.07.2016
Euroland, Store selskaper-8,50-0,74-8,3513,3610,0413,3622.07.2016
Europa, Store selskaper, Blanding-8,370,18-8,3413,2911,5311,9422.07.2016
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering-13,90-3,70-13,2813,2813,2414,7322.07.2016
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-0,545,801,8913,178,8111,0422.07.2016
Rente, USD Kort pengemarked-3,274,164,7913,159,7410,9422.07.2016
Eiendom, Indirekte - Asia5,276,123,7213,1213,3713,7322.07.2016
Rente, Global fleksibel - CHF sikret0,424,792,6213,108,2410,3122.07.2016
Frankrike, Store selskaper-6,86-1,00-6,8813,099,0212,6222.07.2016
Europa, Fleksibel kapitalisering-9,12-0,13-6,6813,0711,3812,7822.07.2016
Rente, USD Pengemarked-3,234,214,7213,029,6310,8822.07.2016
Rente, Globale obligasjoner1,324,597,6512,9810,198,8722.07.2016
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv-4,120,892,2812,9311,889,2022.07.2016
Euroland, Fleksibel kapitalisering-7,020,74-2,8612,909,3912,9422.07.2016
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel-3,510,51-2,7812,899,7511,6622.07.2016
Livssyklusfond 2016-2020-1,962,793,0712,6810,287,6222.07.2016
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv1,424,802,7412,668,029,6822.07.2016
Rente, GBP High Yield-7,87-2,22-9,0512,6511,8711,3222.07.2016
Storbritannia, Store selskaper, Blanding-9,94-1,31-11,2412,5812,6212,6922.07.2016
Kombinasjonsfond, GBP Moderat-9,11-1,51-8,7512,5710,9610,6922.07.2016
Rente, CHF Obligasjoner-1,073,702,7912,577,3911,3122.07.2016
Rente, Europeisk High Yield1,183,037,9312,5210,907,9122.07.2016
Thailand17,9412,7113,4012,4013,1415,5322.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global-2,963,46-0,8112,329,289,7822.07.2016
Bransjefond, Landbruk1,475,69-1,4512,269,1512,3422.07.2016
Europa, Store selskaper, Verdi-9,39-1,63-9,9612,2210,4912,7422.07.2016
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-2,313,56-1,0912,197,559,6022.07.2016
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig-9,08-1,65-8,1012,1610,4510,2022.07.2016
Bransjefond, Alternativ energi-9,801,83-6,4211,995,6015,5422.07.2016
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper-5,291,520,6011,869,3413,7222.07.2016
Australia og New Zeland3,877,078,9411,797,4815,2722.07.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret-8,53-2,53-7,1511,739,5210,0222.07.2016
Globale vekstmarkeder6,617,870,0311,686,3612,5322.07.2016
Globale, Umodne markeder1,107,98-4,8111,6511,6511,0722.07.2016
Rente, Europeiske obligasjoner0,322,998,4711,599,687,6922.07.2016
Rente, EUR Statsobligasjoner1,513,8810,2711,449,248,0022.07.2016
Rente, EUR High Yield2,023,447,8011,3910,297,7822.07.2016
Rente, Global fleksibel - GBP sikret-10,11-2,86-9,6211,3810,3410,6522.07.2016
Rente, Global High Yield - GBP sikret-7,09-1,68-9,5311,1510,9911,0422.07.2016
Rente, AUD Obligasjoner5,295,1113,5311,137,299,2722.07.2016
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret-15,30-5,10-14,6511,139,0412,5522.07.2016
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan-6,920,51-2,4911,0611,039,5722.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-1,013,463,0111,028,298,0722.07.2016
Rente, Global realrente - GBP sikret-8,88-2,28-8,0411,008,529,5422.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-2,772,291,6110,967,738,6222.07.2016
Kombinasjonsfond, SEK Moderat-2,830,742,9310,9010,697,7122.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret-9,64-3,42-8,8410,698,6410,1922.07.2016
Rente, SGD Pengemarked1,153,765,7310,587,327,7922.07.2016
Rente, EUR Selskapsobligasjoner1,893,859,2810,569,127,4122.07.2016
Bransjefond, Private Equity-7,38-0,02-9,7310,549,9613,2422.07.2016
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert1,233,609,5310,548,677,7722.07.2016
Rente, CHF Pengemarked-2,682,680,9510,475,2210,6422.07.2016
Italia-19,50-6,30-19,5610,385,6616,8422.07.2016
Storbritannia, Store selskaper, Verdi-10,69-3,80-14,7210,3812,2312,5322.07.2016
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)5,725,239,9210,328,816,7822.07.2016
Råvarer - Verdifulle metaller17,869,6222,9810,313,7520,0322.07.2016
Konvertible obligasjoner - Europa-5,901,23-1,0210,227,578,2022.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret-0,953,230,7610,196,8211,3622.07.2016
Asia9,197,784,7110,199,9412,7122.07.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert7,445,8712,2910,158,117,2022.07.2016
Rente, Global realrente-1,153,814,5010,087,398,2022.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert0,853,547,8910,017,807,4622.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-2,122,970,579,956,508,9522.07.2016
Afrika & Midtøsten-5,223,13-16,509,9211,2214,2222.07.2016
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder6,987,632,879,905,369,0822.07.2016
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret2,824,2610,219,878,017,3622.07.2016
Norge3,063,76-0,669,866,9411,1922.07.2016
Rente, DKK Obligasjoner2,183,7210,909,788,497,6022.07.2016
Livssyklusfond 2011-2015-3,020,784,789,699,587,8422.07.2016
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel 0,483,166,849,647,737,5122.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-0,853,134,329,647,267,3422.07.2016
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-4,131,911,919,637,718,3722.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-1,592,533,939,537,747,3722.07.2016
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-3,682,01-0,169,376,379,5022.07.2016
Singapore4,223,97-3,709,228,0513,0622.07.2016
Rente, Global High Yield - EUR sikret4,985,247,139,198,707,4622.07.2016
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel-6,810,18-2,989,084,269,1222.07.2016
Rente, Global realrente - EUR sikret3,034,979,309,025,867,5022.07.2016
Rente, CAD Obligasjoner5,132,127,268,896,617,7822.07.2016
Rente, Østeuropa obligasjoner1,482,256,958,827,377,5922.07.2016
Canada7,445,34-5,308,804,7110,6621.07.2016
Rente, Global fleksibel - EUR sikret1,413,846,958,697,247,3022.07.2016
EMEA6,294,40-3,588,676,2713,2422.07.2016
Rente, EUR Realrente-0,832,966,978,296,216,8122.07.2016
Kombinasjonsfond, NOK Moderat1,492,720,528,167,476,2822.07.2016
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret0,642,797,357,976,327,6722.07.2016
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland-2,83-1,80-3,697,732,2911,8422.07.2016
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-1,771,975,997,355,527,7622.07.2016
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-2,161,905,187,356,107,7622.07.2016
Rente, GBP Kort pengemarked-14,08-5,37-12,147,335,1110,8022.07.2016
Indonesia14,7510,8613,697,185,0423,7822.07.2016
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-2,331,755,497,125,537,8922.07.2016
Rente, GBP Pengemarked-13,24-4,80-10,836,854,2810,9222.07.2016
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig-4,77-0,672,386,797,787,0122.07.2016
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta8,275,185,156,685,288,5922.07.2016
Rente, AUD Pengemarked-0,480,636,886,643,988,9222.07.2016
Rente, EUR Pengemarked - kort-2,401,685,216,464,588,0122.07.2016
Rente, EUR Pengemarked-2,691,534,976,364,158,0322.07.2016
Rente, EUR Kort pengemarked-2,581,555,146,223,938,0422.07.2016
Rente, SEK Obligasjoner-2,51-0,016,836,146,697,4422.07.2016
Rente, CAD Pengemarked1,950,023,624,713,218,1522.07.2016
Rente, SEK Selskapsobligasjoner-4,28-0,854,584,405,787,5922.07.2016
Bransjefond, Naturressurser22,868,747,724,16-4,1918,3622.07.2016
Rente, NOK Obligasjoner2,901,562,913,884,201,9222.07.2016
Latin-Amerika23,7812,386,003,75-0,0817,2222.07.2016
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret3,721,762,283,705,133,1322.07.2016
Rente, SEK Pengemarked-6,01-2,343,552,793,777,8322.07.2016
Russland18,138,1311,562,67-3,1223,6022.07.2016
Afrika-1,351,50-16,041,863,6012,5922.07.2016
Rente, NOK Pengemarked1,360,471,431,842,360,3622.07.2016
Rente, NOK Korte obligasjoner1,660,740,991,722,360,9922.07.2016
Europeiske vekstmarkeder5,48-0,25-0,790,73-1,7215,0622.07.2016
Råvarer - Industrielle og generelle metaller3,614,43-8,550,27-7,0717,5115.07.2016
Brasil48,4623,248,500,09-5,1326,4922.07.2016
Bransjefond, Energi9,714,69-6,64-1,05-3,1716,9222.07.2016
Råvarer - Landbruk-4,63-3,09-8,55-1,89-4,8316,6721.07.2016
Tyrkia-7,65-17,95-16,03-2,823,0626,5422.07.2016
Råvarer - Bred råvarekurv3,483,73-4,77-4,52-5,9712,6422.07.2016
Råverer - Energi0,0111,45-27,89-18,77-12,2223,5515.07.2016
Afrika & Midtøsten, Øvrige-------
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan, Små/mellomstore-----13,78-
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore-----12,67-
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv-----8,42-
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig-----3,24-
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Rente, DKK innlandsobligasjoner-----7,78-
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, NOK High Yield-----5,54-
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Rente, RMB High Yield1,685,315,44--10,3022.07.2016
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper4,108,6514,19--11,5622.07.2016
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).