Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Bransjefond, Bioteknologi13,2221,2859,5354,0834,9719,9203.03.2015
Bransjefond, Helsevern9,2614,8648,7937,6623,0310,7803.03.2015
Danmark9,4214,1032,2732,3418,0410,1203.03.2015
Vietnam7,968,9132,4730,7611,9917,3003.03.2015
Eiendom, Indirekte - Europa13,7819,4544,1530,7417,3811,1103.03.2015
USA, Store selskaper, Vekst6,8513,8843,5129,2820,5810,3303.03.2015
USA, Mellomstore selskaper6,3315,2843,0528,9419,7510,8403.03.2015
Japan,Valutasikret7,3511,4846,5028,7213,8119,3403.03.2015
USA, Store selskaper, Blandet5,0812,3345,2028,3619,269,4803.03.2015
USA, Store selskaper, Verdi3,4510,7242,9427,8018,739,8803.03.2015
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper8,9914,7828,5627,2019,139,3403.03.2015
Storbritannia, Små selskaper5,1812,8115,1027,1223,3711,4503.03.2015
India14,7617,8099,5326,9813,6919,2203.03.2015
USA, Fleksibel kapitalisering5,4612,4441,3226,7718,6510,5803.03.2015
Japan, Små-/ mellomstore selskaper9,4516,2039,3026,6516,1115,9903.03.2015
USA, Små selskaper5,1514,3632,6026,4620,1212,5603.03.2015
Bransjefond, Private Equity6,1212,6224,8525,9616,2610,9503.03.2015
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore8,1613,9922,1225,8617,319,8603.03.2015
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper10,2815,4230,0025,8418,7012,8003.03.2015
Euroland, Fleksibel kapitalisering8,3612,0628,3625,76-10,8303.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Verdi7,4812,3123,6825,5418,328,0903.03.2015
Europa, Valutasikret13,8718,6038,6725,4313,9811,8803.03.2015
Bransjefond, Telekommunikasjon7,6411,8434,0225,4016,5510,8903.03.2015
Sveits, Store selskaper7,1911,3825,5425,3315,788,3803.03.2015
Globale, Små selskaper7,0814,4230,7125,1117,349,5903.03.2015
Europa, Små selskaper8,4414,8918,2525,1117,1510,5603.03.2015
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering7,3913,5221,8524,7819,269,6403.03.2015
Europa eks. Storbr., Store selskaper8,8212,0024,7024,5414,469,3703.03.2015
Bransjefond, Teknologi7,7214,9341,8224,4017,6412,1503.03.2015
Europa, Mellomstore selskaper9,1015,2721,7524,3516,899,9003.03.2015
Euroland, Mellomstore selskaper11,4014,2510,1624,3114,9411,1503.03.2015
Afrika & Midtøsten4,367,4633,1824,2415,0411,4203.03.2015
Asia, Øvrige9,2915,2156,0824,1922,1414,5203.03.2015
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika4,9912,3248,3924,1521,0914,4603.03.2015
Tyskland, Store selskaper10,0814,7723,6424,0016,1511,8803.03.2015
Europa, Store selskaper, Vekst9,8913,8626,7423,9516,568,7403.03.2015
Bransjefond, Vann3,799,5524,0023,8315,709,0103.03.2015
Globale, Store selskaper, Verdi6,1311,5934,4723,5014,958,3003.03.2015
Bransjefond, Finans5,2011,2538,8723,4412,9712,6903.03.2015
Globale, Store selskaper, Vekst7,2012,9136,7623,3215,228,7603.03.2015
Sverige, Store selskaper9,9813,7527,6723,0717,2211,9803.03.2015
Europa Utbytte7,7311,2823,6022,9413,998,3303.03.2015
Eiendom, Indirekte - Global6,3413,7945,1022,8716,5411,5503.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Vekst8,0213,3727,4622,7416,298,9103.03.2015
Storbritannia, Store selskaper, Blanding7,7512,4225,6022,6916,648,3803.03.2015
Globale, Store selskaper, Blanding6,4612,0533,8722,4814,438,2303.03.2015
Globale, Umodne markeder1,795,3425,8422,4310,669,3903.03.2015
Sverige/Global8,1812,3931,1222,4216,119,3903.03.2015
Europa, Store selskaper, Verdi8,0611,1620,4222,0112,019,8003.03.2015
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester7,0012,4036,5521,9917,3210,6803.03.2015
Euroland, Store selskaper8,6011,3820,9521,9711,2410,9403.03.2015
Global Utbytte5,9710,9733,9021,9515,767,6803.03.2015
Europa, Store selskaper, Blanding8,2611,6623,3721,9313,248,8003.03.2015
Finland10,8515,2125,7921,6312,1813,3103.03.2015
Kina - A aksjer3,4526,8693,9121,547,5628,2403.03.2015
Bransjefond, Økologi6,8512,9622,4521,5211,549,3503.03.2015
Europa, Fleksibel kapitalisering7,8212,5719,9521,5213,579,6003.03.2015
USA, Valutasikret-0,484,5520,8721,3514,3612,2103.03.2015
Frankrike, Store selskaper8,9511,3519,3321,349,9210,4203.03.2015
Spania8,5710,089,2621,278,8317,7403.03.2015
Nederland9,4313,7826,1421,1011,3111,5203.03.2015
Global, Fleksibel kapitalisering6,5312,4229,5020,9512,989,2803.03.2015
Norden8,7313,2923,6720,9414,4211,0703.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret6,5913,6635,2920,7812,918,2203.03.2015
Japan, Store selskaper10,8915,8137,8220,7611,6414,0703.03.2015
Italia10,1011,2914,0420,307,4016,4003.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv5,8311,4628,8820,3014,537,4303.03.2015
Eiendom, Indirekte - Asia7,4713,0941,6720,1613,9214,0303.03.2015
Thailand7,247,0850,5520,0323,5516,3403.03.2015
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper5,6110,6513,7919,8514,4910,8403.03.2015
Livssyklusfond 2046+6,0711,1030,8019,8212,638,4703.03.2015
Bransjefond, Infrastruktur3,7810,6638,3019,6012,4910,8203.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret5,0511,3925,1319,5813,608,5203.03.2015
Livssyklusfond 2041-20455,9110,9130,7319,4512,908,0303.03.2015
Rente, GBP High Yield4,199,6221,7319,4515,098,1303.03.2015
Livssyklusfond 2031-20355,3610,2729,0519,4412,807,6103.03.2015
Livssyklusfond 2036-20405,4510,3028,6419,4312,057,6803.03.2015
Eiendom, Indirekte - Øvrige3,859,7927,7619,3114,9412,3403.03.2015
Global, Valutasikret2,556,6122,8119,2212,6210,3903.03.2015
Rente, EUR Lange obligasjoner0,558,1231,0119,2112,209,5003.03.2015
Rente, GBP Selskapsobligasjoner2,9410,2628,4718,9914,519,0803.03.2015
Livssyklusfond 2026-20304,019,1527,1718,8411,687,2903.03.2015
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan8,4213,8336,5518,7011,6710,6203.03.2015
Bransjefond, Forsyning-0,854,2230,7418,649,8911,4003.03.2015
Kina og nærliggende5,9313,1037,7018,6411,4512,4503.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Moderat4,6210,4527,2418,5713,207,1803.03.2015
Kina4,5214,9843,3418,429,9415,1303.03.2015
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan7,3013,1339,0718,2913,0610,4503.03.2015
Bransjefond, Alternativ energi9,4513,7916,9918,194,1512,8703.03.2015
Asia eks. Japan7,5613,3642,4318,0812,3210,7503.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Moderat5,4811,4733,6718,0211,847,5403.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret9,8415,1522,9318,0114,429,7203.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder0,429,1922,7017,819,3710,9503.03.2015
Rente, GBP Obligasjoner - fleksibel3,469,5623,9617,7713,268,4503.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - UK0,137,2219,0917,7511,779,3703.03.2015
Rente, Global High Yield - GBP sikret3,989,1219,9317,6414,847,9803.03.2015
Rente, USD High Yield5,0810,9227,5017,5813,677,8103.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global5,0010,9525,2517,5611,077,2403.03.2015
Hong Kong5,8812,9840,0817,5611,8112,9003.03.2015
Taiwan, Store selskaper7,9713,7538,9417,5413,9511,0703.03.2015
Rente, Asia High Yield4,379,3834,3117,4711,728,3503.03.2015
Rente, Global High Yield4,6310,0826,9317,2512,917,4003.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret2,2612,4222,5217,21-8,7903.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - USA2,318,4323,2717,02-9,4503.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel4,8510,5626,1016,9512,028,3503.03.2015
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig3,649,7426,1016,8112,357,6103.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret4,4911,7635,0816,6711,019,9503.03.2015
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert2,219,5528,1516,4813,379,6503.03.2015
Rente, Global High Yield - CHF sikret8,8513,3819,5616,4316,249,2703.03.2015
Livssyklusfond 2021-20252,597,3021,4016,3910,536,7203.03.2015
Kombinasjonsfond, Asia5,7111,6737,0116,3912,969,1703.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv5,3911,3233,9616,2610,307,6303.03.2015
Asia4,349,7536,9516,0914,9911,3503.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global3,358,4921,9716,029,317,5203.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv3,547,2220,5415,9912,067,3403.03.2015
Rente, USD Selskapsobligasjoner4,3711,8334,3415,9811,759,8103.03.2015
Bransjefond, Landbruk5,6011,6933,6915,9810,799,2903.03.2015
Euroland, Små selskaper4,188,705,2415,9412,4311,6003.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv3,858,1416,8615,928,477,9503.03.2015
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret2,967,9725,5615,9210,3812,0303.03.2015
Rente, GBP Realrente-0,726,0529,8415,8715,6510,3703.03.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner3,948,4330,9115,7010,427,9003.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel5,4511,1430,5915,5510,008,4003.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret2,999,0423,8415,5011,248,6103.03.2015
Rente, RMB Obligasjoner1,596,7028,7815,3111,019,6703.03.2015
Rente, Europeisk High Yield-1,592,379,2515,2910,216,7503.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret8,0313,2523,9214,8714,1110,3503.03.2015
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig4,8111,3032,1114,768,548,2503.03.2015
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel4,0010,2030,4314,7410,058,9003.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret3,5110,6632,9614,669,7110,3003.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner2,669,3428,0914,579,638,4403.03.2015
Rente, GBP Statsobligasjoner0,729,0229,9214,4412,9010,8603.03.2015
Singapore1,699,1833,0214,4312,1310,3903.03.2015
Rente, EUR High Yield-2,092,038,7914,429,826,7403.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret2,528,3924,5614,3211,448,8403.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv8,5813,4525,6114,2610,237,5303.03.2015
Rente, Asia Obligasjoner3,749,4933,0914,249,858,7103.03.2015
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan2,116,0918,4813,948,458,5003.03.2015
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert3,6510,6632,4613,929,7610,2803.03.2015
Livssyklusfond 2016-20201,075,8717,9713,928,506,3303.03.2015
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)1,555,7818,6813,79-8,2203.03.2015
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret-1,183,6410,2213,748,037,3803.03.2015
Bransjefond, Materialer7,5412,4525,3413,749,8411,5503.03.2015
Rente, Global realrente - USD sikret3,7210,1534,9413,7010,4611,1503.03.2015
Konvertible obligasjoner - Europa1,596,7112,2213,686,866,5603.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat1,876,3015,3413,627,417,4103.03.2015
Malaysia4,959,7021,3013,6014,6511,0803.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner3,377,6329,9213,5810,707,6903.03.2015
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert3,259,4131,1213,469,109,5203.03.2015
Rente, HKD Obligasjoner3,8310,0932,1613,448,7110,1103.03.2015
Alt - Fond av fond - Multistrategi2,567,8619,5413,358,547,5603.03.2015
Australia og New Zeland8,4114,0727,0213,118,8115,2303.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel4,087,1516,2113,099,508,2203.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret6,9311,4721,6112,9812,9410,4003.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global0,455,1916,5912,947,586,5703.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 7,2312,3024,3512,9311,417,7903.03.2015
Livssyklusfond 2011-2015-0,223,9014,3012,838,786,3503.03.2015
Rente, Global realrente - GBP sikret2,497,9624,2612,4911,079,0803.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Europa1,907,1214,6812,445,228,9403.03.2015
Alt - Systematisk futures2,066,7423,5212,447,2412,5103.03.2015
Alt - Multistrategi1,626,8619,6112,407,788,4303.03.2015
Tyrkia-5,16-3,1257,8912,216,3527,1503.03.2015
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig8,7113,8921,7112,149,538,1903.03.2015
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert3,109,6328,1312,076,779,9203.03.2015
Rente, EUR Selskapsobligasjoner-3,121,7911,2812,067,216,4003.03.2015
Rente, Europeiske obligasjoner-2,302,7014,2012,047,116,5203.03.2015
Rente, High Yield - sikret (øvrig)1,845,9314,5112,0410,127,6803.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global1,155,8315,4111,926,607,3903.03.2015
Rente, CHF Obligasjoner6,3511,7920,3011,9110,7110,5503.03.2015
Kombinasjonsfond, Øvrig2,356,3222,6311,8311,227,6703.03.2015
Rente, USD Statsobligasjoner2,749,4829,3111,707,4410,7003.03.2015
Canada-3,324,4322,8911,619,709,8010.02.2015
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta3,389,3931,2211,569,108,5403.03.2015
Rente, EUR Statsobligasjoner-2,752,6514,3011,496,386,9803.03.2015
Rente, Globale obligasjoner2,037,9924,6111,408,138,2803.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-1,053,5012,1111,356,166,3203.03.2015
Rente, Global High Yield - EUR sikret-3,020,544,6011,269,186,8103.03.2015
Globale vekstmarkeder5,578,8934,9211,217,9910,5603.03.2015
Rente, USD Pengemarked2,929,6527,7811,185,5710,1903.03.2015
Rente, USD Kort pengemarked2,849,6127,9211,185,6110,2203.03.2015
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert-3,061,9812,5011,176,246,6403.03.2015
Afrika-0,053,5617,6511,125,8811,1203.03.2015
Rente, DKK Lange obligasjoner-3,291,9812,7811,087,576,7103.03.2015
Konvertible obligasjoner - Øvrige-1,801,748,2911,085,888,4203.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-1,063,7112,9511,055,776,1703.03.2015
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel0,634,9911,3511,025,227,6803.03.2015
Norge4,977,3811,4910,858,5411,0503.03.2015
Øvrige0,565,1315,7210,855,9711,4803.03.2015
Asia eks. Japan,Valutasikret2,067,2327,9210,727,5114,7003.03.2015
Kapitalbeskyttet1,005,6315,3510,675,687,1703.03.2015
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland-0,14-0,2914,2910,632,8712,6803.03.2015
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -2,741,529,3710,486,016,4903.03.2015
EMEA6,496,3528,3410,378,2212,2603.03.2015
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig0,203,249,9610,268,286,2103.03.2015
Rente, USD Realrente4,0910,2028,7010,259,0210,9203.03.2015
Rente, GBP Kort pengemarked1,407,2817,8610,236,278,8703.03.2015
Kombinasjonsfond, NOK1,952,7313,2110,189,234,6803.03.2015
Alt - Diversifisert arbitrasje-0,613,567,8010,158,158,0203.03.2015
Alt - Eventdrevet0,526,2115,7410,085,509,1003.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-2,032,7112,6910,025,626,5603.03.2015
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret-3,551,188,819,976,486,4103.03.2015
Rente, Øvrige obligasjoner0,334,5115,979,857,198,5203.03.2015
Alt - Rentearbitrasje-0,274,2613,369,685,607,6403.03.2015
Alt - Long/Short rente0,755,7416,769,655,688,1003.03.2015
Alt - Global makro1,476,5120,409,615,029,6203.03.2015
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)-3,60-0,917,299,617,076,3203.03.2015
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-0,604,7413,859,394,268,8103.03.2015
Rente, Østeuropa obligasjoner-1,630,4711,529,365,007,0403.03.2015
Rente, CHF Pengemarked6,3611,4017,189,237,829,7903.03.2015
Garantertefond-2,022,4610,459,154,557,2403.03.2015
Indonesia1,438,2037,629,1212,1020,5403.03.2015
Rente, GBP Pengemarked1,197,0317,569,075,429,0303.03.2015
Rente, DKK Obligasjoner-4,100,768,978,715,366,5703.03.2015
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-3,990,358,328,695,736,7903.03.2015
Korea6,9912,0623,338,588,6212,2203.03.2015
Rente, Fixed Term-2,561,379,768,574,557,3403.03.2015
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-4,290,075,658,473,936,6603.03.2015
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder3,827,1827,568,327,398,0803.03.2015
Rente, EUR Realrente-2,122,2110,658,314,505,9803.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert-3,51-0,778,318,246,957,2003.03.2015
Trading - Belånt/invers renter-1,775,8262,178,18-2,8518,9419.01.2015
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)0,304,7217,397,869,339,5903.03.2015
Rente, Global realrente0,084,5319,787,835,888,2103.03.2015
Rente, Øvrig realrente1,114,8822,377,798,7710,6703.03.2015
Alt - Valuta-0,524,7216,637,703,378,3503.03.2015
Rente, SEK Obligasjoner-1,940,615,807,596,826,3003.03.2015
BRIK9,3811,7538,577,463,8213,3603.03.2015
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-4,42-0,035,777,363,296,6903.03.2015
Rente, Global realrente - EUR sikret-3,950,2610,307,285,746,7403.03.2015
Alt - Long/Short aksjer - Global-0,923,099,367,172,9710,1803.03.2015
Rente, CAD Obligasjoner-0,484,9224,866,956,488,2003.03.2015
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-4,52-0,045,166,813,046,7603.03.2015
Rente, Øvrig pengemarked-0,555,0615,616,733,109,1203.03.2015
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret1,491,467,796,727,132,7603.03.2015
Rente, AUD Obligasjoner-1,414,9721,616,668,6910,1803.03.2015
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta0,722,9919,116,025,448,3003.03.2015
Rente, EUR Pengemarked - kort-4,76-0,334,395,992,376,8403.03.2015
Bransjefond, Øvrige2,495,739,955,622,5315,9903.03.2015
Rente, EUR Pengemarked-4,92-0,484,085,531,956,8703.03.2015
Rente, EUR Kort pengemarked-4,91-0,464,045,231,636,8803.03.2015
Rente, NOK Obligasjoner0,421,526,534,984,591,6003.03.2015
Rente, SEK Pengemarked-2,72-0,410,304,963,976,3403.03.2015
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-0,580,2211,164,131,5513,6503.03.2015
Rente, CAD Pengemarked-4,32-0,0814,283,612,298,0203.03.2015
Rente, NOK Korte obligasjoner0,430,552,643,273,120,7203.03.2015
Rente, NOK Pengemarked0,330,462,192,682,820,2003.03.2015
Rente, AUD Pengemarked-1,352,2914,102,095,169,4503.03.2015
Eiendom, Direkte - øvrig-1,653,859,292,011,649,5203.03.2015
Trading - Belånt/invers aksjer-0,713,755,081,29-3,0231,5503.03.2015
Europeiske vekstmarkeder7,530,949,460,45-0,1715,4403.03.2015
Trading - Belånt/invers råvarer2,3125,8347,62-1,08-3,5646,6619.01.2015
Rente, JPY Obligasjoner2,799,508,75-1,211,1114,0603.03.2015
Alt - Volatilitet-5,162,452,64-1,23-3,6111,7803.03.2015
Råvarer - Landbruk-5,291,11-4,70-1,421,8316,5803.03.2015
Bransjefond, Energi0,942,50-5,08-1,731,4414,1003.03.2015
Latin-Amerika-1,68-1,1413,98-2,81-0,5814,3903.03.2015
Bransjefond, Naturressurser3,485,694,94-3,26-0,8914,2803.03.2015
Råvarer - Bred råvarekurv-4,04-5,16-11,75-5,55-2,1911,9503.03.2015
Råvarer - Verdifulle metaller3,949,065,43-6,412,0220,1603.03.2015
Russland19,025,561,23-7,30-4,6723,1903.03.2015
Brasil-5,02-5,289,19-8,27-4,5718,7303.03.2015
Bransjefond, Verdifulle metaller9,9712,80-0,72-18,55-8,7632,9703.03.2015
Trading - Belånt/invers øvrig-2,759,94-7,66-19,42-97,0019.01.2015
Afrika & Midtøsten, Øvrige-10,83-9,16-2,93--14,9403.03.2015
Debt Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Systematic Futures-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).