Morningstar.no bruker informasjonskapsler (cookies) for blant annet trafikkmåling, annonser og forbedret brukeropplevelse. Fortsett å bruke Morningstar.no som normalt om du godtar dette. Finn ut mer om hvordan vi benytter informasjonskapsler ved å klikke her. Aksepter informasjonskapsler

Kategoriavkastning: Totalavkastning

Kategori

En liste over Morningstar Kategori med gjennomsnittlig løpende avkastning (3 måneder, i år, 1 år, 3 år, 5 år) for alle fondene i kategorien. Morningstar Kategori blir benyttet som refereranse for fond i for eksempel Morningstar Fondsrapporter.

Klikk på kategorinavn for å se en liste med fond tilhørende kategorien.

×
Morningstar
Kategori
Avk. i år %3 Mnd avkast. %1 År avkast. %3 År p.a. %5 år p.a. %3 år Std avvDato
Kina - A aksjer0,250,536,9430,2418,8536,0818.01.2017
India1,69-3,3910,0824,3416,0319,9918.01.2017
Vietnam-0,41-1,9815,6520,7226,5914,5718.01.2017
Eiendom, Indirekte - Nord-Amerika-0,043,584,1520,2215,9518,2218.01.2017
Danmark1,522,848,2720,1125,6913,5318.01.2017
Sveits, Små-/ mellomstore selskaper1,646,0620,1319,8322,5511,7718.01.2017
USA, Mellomstore selskaper-0,5711,8921,6419,1419,7815,5218.01.2017
Bransjefond, Teknologi1,816,3117,5819,1319,1015,6918.01.2017
USA, Store selskaper, Blandet-0,6510,4716,3418,9219,6113,5018.01.2017
Rente, Asia High Yield-0,584,187,5918,9015,938,9018.01.2017
Japan, Små-/ mellomstore selskaper0,913,7416,3118,4422,0815,8018.01.2017
USA, Store selskaper, Verdi-1,4011,9718,1118,1319,3213,5818.01.2017
Sverige, Små-/ mellomstore selskaper-0,213,5812,9217,8221,5915,2818.01.2017
USA, Store selskaper, Vekst0,808,1710,6817,6319,6514,8318.01.2017
Thailand0,626,9922,3817,2214,4913,1218.01.2017
USA, Små selskaper-1,5213,4924,5016,9920,2218,0018.01.2017
USA, Fleksibel kapitalisering-0,1611,0915,8816,8918,3814,8318.01.2017
Rente, Global realrente - USD sikret-1,572,213,2016,2310,0611,2618.01.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner-0,513,407,7815,8812,989,0018.01.2017
Taiwan, Store selskaper1,693,0120,5615,3814,5413,0918.01.2017
Bransjefond, Verdifulle metaller8,312,1174,5315,30-6,4739,1718.01.2017
Rente, Asia Obligasjoner-0,682,211,3315,1210,919,6118.01.2017
Bransjefond, Infrastruktur0,303,2813,8515,1013,4912,8318.01.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - USD sikret-1,332,211,0015,0811,8110,5918.01.2017
Bransjefond, Helsevern0,703,10-3,2515,0320,6417,1518.01.2017
Eiendom, Indirekte - Global-0,353,283,5314,9514,3514,6818.01.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner-0,172,508,2514,6111,218,7518.01.2017
Japan, Store selskaper0,836,189,0614,5415,9915,4518.01.2017
Asia eks. Japan, Små/mellomstore2,14-0,2610,8514,4816,5513,4018.01.2017
Rente, RMB High Yield0,493,240,7214,3513,4510,3018.01.2017
Bransjefond, Bioteknologi2,288,99-3,6114,2426,1629,6918.01.2017
Rente, USD Selskapsobligasjoner-1,011,61-0,0914,0710,3610,4018.01.2017
Globale, Små selskaper-0,308,7015,0313,9318,2013,4118.01.2017
Rente, Global fleksibel - USD sikret-1,314,011,9913,8610,8410,3818.01.2017
Rente, Globale Obligasjoner - USD fokusert-0,141,68-1,0413,769,9010,0618.01.2017
Konvertible obligasjoner - Global, USD sikret-0,965,731,7313,6413,3910,8718.01.2017
Finland-1,214,4214,8213,6217,6813,0918.01.2017
Globale, Store selskaper, Vekst0,576,088,7713,5415,7813,0018.01.2017
Kombinasjonsfond, Asia0,562,497,6813,5210,3911,8418.01.2017
Asia eks. Japan2,711,1715,2613,4811,6813,8318.01.2017
Rente, Global High Yield-0,725,369,7213,4213,229,1818.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - USD sikret-1,652,27-2,9313,409,6011,1018.01.2017
Rente, USD Obligasjoner - diversifisert-1,191,76-2,7313,379,1810,8418.01.2017
Kina2,910,8614,8613,3512,6920,3618.01.2017
Rente, USD High Yield-0,825,3210,4913,3512,419,4218.01.2017
Global Utbytte-0,767,1210,1813,3314,9511,3418.01.2017
Globale, Store selskaper, Verdi-0,159,7014,4413,2915,9312,0718.01.2017
Rente, USD Obligasjoner - fleksibel-0,993,504,0313,2810,449,8218.01.2017
Asia - Stillehavsområdet ink. Japan1,853,9312,6913,1613,4513,2818.01.2017
Asia - Stillehavsområdet eks. Japan2,663,1517,5613,0912,1313,0218.01.2017
Euroland, Små selskaper1,617,629,3913,0716,7913,7918.01.2017
Rente, Global fleksibel-0,963,303,4513,0611,489,0718.01.2017
Bransjefond, Forsyning-1,042,903,6013,0111,8913,2418.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - ILS sikret-0,742,583,1012,9812,599,6518.01.2017
Kina og nærliggende2,930,6115,6312,9212,6717,8218.01.2017
BRIK2,243,6038,8412,887,0115,6218.01.2017
Europa eks. Storbr., Små/mellomstore0,404,737,6812,8220,0213,0118.01.2017
Rente, HKD Obligasjoner-1,492,53-4,2912,807,8110,8618.01.2017
Globale, Store selskaper, Blanding-0,067,519,9812,7814,9812,3518.01.2017
Bransjefond, Forbruksvarer og tjenester0,543,6810,4312,7614,7013,7618.01.2017
Kombinasjonsfond, USD Moderat-0,895,395,2512,7112,2010,4618.01.2017
Norden0,033,608,7812,6116,7412,2418.01.2017
Indonesia-0,77-3,6711,4012,523,3021,0818.01.2017
Rente, EUR Lange obligasjoner-2,76-5,93-3,7212,3312,5312,9418.01.2017
Bransjefond, Finans0,0413,4818,4712,1015,8917,5418.01.2017
Bransjefond, Materialer0,9210,9727,8712,0811,6215,2118.01.2017
Eiendom, Indirekte - Europa-2,340,93-6,9412,0617,0615,6018.01.2017
Hong Kong2,991,5514,0912,0312,2117,2218.01.2017
Sveits, Store selskaper1,477,468,4311,9716,9011,9418.01.2017
Rente, GBP Realrente-2,172,39-2,4711,839,5412,5018.01.2017
Konvertible obligasjoner - Asia/Japan-1,323,06-1,0911,8211,779,7218.01.2017
Rente, USD Statsobligasjoner-1,490,91-5,4211,677,3211,1818.01.2017
Konvertible obligasjoner - Global-0,304,772,8811,6712,509,5818.01.2017
Rente, USD Realrente-1,051,79-1,4211,636,4510,6818.01.2017
Rente, USD, Korte obligasjoner - diversifisert-1,723,44-3,7711,618,0310,6418.01.2017
Global, Fleksibel kapitalisering0,197,3011,2711,6014,0212,7518.01.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner-0,911,40-0,5111,5210,239,2818.01.2017
Globale vekstmarkeder, Små/mellomstore0,910,2315,9111,4710,0112,3618.01.2017
Sverige/Global0,287,2111,3911,4314,7511,8018.01.2017
Kombinasjonsfond, USD Forsiktig-1,224,141,1511,429,6310,0018.01.2017
Eiendom, Indirekte - Asia1,582,329,7211,4013,7213,3218.01.2017
Rente, USD Kort pengemarked-1,803,61-4,5911,327,2610,9018.01.2017
Rente, USD Pengemarked-1,843,63-4,4311,297,2310,8218.01.2017
Livssyklusfond 2046+-0,316,398,2811,2813,3610,8318.01.2017
Rente, Asia Obligasjoner - lokal valuta-0,490,62-1,0711,277,279,1218.01.2017
Livssyklusfond 2041-2045-0,306,137,6111,1813,0010,6118.01.2017
Europa, Små selskaper0,594,674,9411,1519,2314,1818.01.2017
Kombinasjonsfond, USD Fleksibel-1,144,814,7811,1410,3211,2618.01.2017
Bransjefond, Private Equity1,0813,4415,3211,1417,8314,1518.01.2017
Norge1,5110,0136,9410,9812,9510,8918.01.2017
Islamske aksjer, Global0,615,0513,8910,8911,5511,7118.01.2017
Rente, JPY Obligasjoner0,96-6,500,8010,881,3213,7018.01.2017
Kombinasjonsfond, USD Aggressiv-0,485,535,0810,8411,2510,8718.01.2017
Sverige-0,155,6310,8710,7415,8612,6518.01.2017
Euroland, Mellomstore selskaper0,776,478,2210,6918,6614,2818.01.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - CHF sikret-0,110,58-0,0910,6810,0811,5018.01.2017
Kombinasjonsfond, CHF Moderat 0,033,823,7810,569,7110,0718.01.2017
Australia og New Zeland3,094,9820,0910,517,5015,8918.01.2017
Bransjefond, Telekommunikasjon0,265,571,4810,4115,2112,2018.01.2017
Rente, Global High Yield - CHF sikret0,243,896,5210,4111,9310,6618.01.2017
Bransjefond, Vann-0,014,7920,6810,3516,1311,3718.01.2017
Livssyklusfond 2031-2035-0,295,846,1010,3012,2710,4818.01.2017
Rente, RMB Obligasjoner0,310,88-3,5710,199,2410,6918.01.2017
Asia0,48-0,619,6210,199,0612,1418.01.2017
Rente, AUD Obligasjoner3,160,075,7610,174,078,9918.01.2017
Globale vekstmarkeder1,892,2622,2410,118,0612,7618.01.2017
Europa, Mellomstore selskaper0,835,692,0510,0617,9313,7418.01.2017
Rente, Globale obligasjoner-1,120,82-2,669,907,519,2118.01.2017
Kombinasjonsfond, NOK Aggressiv0,176,1814,419,7611,238,3418.01.2017
Globale, Umodne markeder0,627,5318,169,7115,6111,1918.01.2017
Livssyklusfond 2036-2040-0,195,536,519,6411,7210,4618.01.2017
Singapore3,386,9416,159,569,9213,0918.01.2017
Bransjefond, Økologi-0,084,829,099,5314,3412,8718.01.2017
Rente, Global fleksibel - CHF sikret0,002,320,219,478,0210,6518.01.2017
Konvertible obligasjoner - Global, CHF sikret0,163,810,319,3611,7811,4018.01.2017
Rente, CHF Obligasjoner-0,321,32-4,699,277,6311,5118.01.2017
Bransjefond, Landbruk-0,097,9511,489,119,1513,0818.01.2017
Europa eks. Storbr., Store selskaper-0,105,923,939,0816,0213,1718.01.2017
Europa, Store selskaper, Vekst-0,033,731,549,0314,8812,7718.01.2017
Frankrike, Store selskaper0,148,409,378,8313,7913,0418.01.2017
Livssyklusfond 2026-2030-0,454,373,278,7711,349,7518.01.2017
Kombinasjonsfond, SEK Aggressiv-0,114,833,978,6011,739,6018.01.2017
Euroland, Fleksibel kapitalisering0,045,495,238,5514,5013,2018.01.2017
Kombinasjonsfond, Globale vekstmarkeder0,631,6913,338,555,989,4418.01.2017
Tyskland, Store selskaper0,607,209,328,5216,4016,5018.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Aggressiv - Global-0,105,424,698,4810,8810,2618.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - CHF sikret-0,702,20-1,738,458,4811,7118.01.2017
Rente, GBP Statsobligasjoner-3,081,73-12,328,276,4212,4418.01.2017
Rente, CAD Obligasjoner0,961,483,988,253,908,1318.01.2017
Tyskland, Små-/ mellomstore selskaper1,065,825,118,2414,5814,1018.01.2017
Kombinasjonsfond, GBP Aggressiv-0,656,21-0,808,1711,7512,0018.01.2017
Euroland, Store selskaper-0,077,647,238,0615,0613,7318.01.2017
Rente, Global realrente-1,561,68-1,818,014,578,4418.01.2017
Kombinasjonsfond, CHF Forsiktig-0,152,97-1,888,017,619,9718.01.2017
Europa, Fleksibel kapitalisering0,185,663,387,9514,5113,2018.01.2017
Kombinasjonsfond, CHF Aggressiv0,193,523,297,947,7110,1618.01.2017
Europa Utbytte-0,705,923,127,7913,7311,6018.01.2017
Storbritannia, Små selskaper0,379,84-4,697,5718,5917,1618.01.2017
Rente, SGD Pengemarked-0,200,98-3,357,575,177,8318.01.2017
Livssyklusfond 2021-2025-0,533,620,217,449,858,4018.01.2017
Rente, Europeisk High Yield0,053,042,147,3412,108,3718.01.2017
Europa, Store selskaper, Verdi-0,039,588,717,3214,3713,0618.01.2017
Europa, Store selskaper, Blanding-0,346,132,967,3213,6612,3418.01.2017
Kombinasjonsfond, GBP Fleksibel-0,785,17-1,137,329,0712,1318.01.2017
Storbritannia Utbytte-1,126,07-3,847,2214,2013,7018.01.2017
Korea3,170,14-0,987,215,8512,3418.01.2017
Råvarer - Verdifulle metaller3,982,478,597,14-0,5719,6218.01.2017
Rente, GBP Selskapsobligasjoner-2,103,57-10,657,139,5911,7218.01.2017
Rente, AUD Pengemarked2,592,425,777,132,248,3718.01.2017
Rente, GBP Obligasjoner - diversifisert-2,073,37-11,187,037,6911,6418.01.2017
Rente, CHF Pengemarked-0,422,15-5,337,015,5010,7318.01.2017
Canada-0,526,5225,006,986,5411,4118.01.2017
Rente, EUR High Yield0,042,483,606,9610,998,1418.01.2017
Kombinasjonsfond, GBP Moderat-1,015,65-5,416,909,7911,2218.01.2017
Afrika & Midtøsten-0,7912,1511,866,8612,9315,2618.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat - Global-0,182,910,916,818,688,5018.01.2017
Kombinasjonsfond, SEK Moderat0,023,942,026,699,558,2518.01.2017
Storbritannia, Store selskaper, Vekst-1,056,76-2,736,6712,4814,3118.01.2017
Rente, Europeiske obligasjoner-0,93-0,01-4,646,608,368,0618.01.2017
Russland-0,0820,4469,246,525,1924,5418.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Moderat-0,392,940,036,528,949,0018.01.2017
Eiendom, Direkte - Storbritannia-1,845,77-19,466,417,9812,4218.01.2017
Kombinasjonsfond, NOK Moderat0,463,4410,136,368,416,2218.01.2017
EMEA-0,039,1531,446,368,2314,0018.01.2017
Rente, EUR Statsobligasjoner-1,17-1,27-5,546,357,388,4218.01.2017
Storbritannia, Store selskaper, Blanding-0,617,221,216,3212,7913,2618.01.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - Lokal valuta-0,76-0,967,396,203,998,8918.01.2017
Rente, Globale vekstmarkeder - Selskapsobligasjoner (EUR bias)0,700,313,366,208,307,4518.01.2017
Rente, GBP High Yield-1,066,21-5,386,1911,5011,4118.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel - Global-0,153,391,346,157,699,2718.01.2017
Storbritannia, Store selskaper, Verdi-0,6410,165,176,1214,7413,1418.01.2017
Storbritannia, Fleksibel kapitalisering-0,467,96-0,686,0414,6415,2218.01.2017
Rente, Globale vekstmarkedsobligasjoner - EUR fokusert0,88-0,614,675,987,148,0418.01.2017
Rente, DKK Obligasjoner-0,400,85-2,335,976,448,5618.01.2017
Rente, EUR Selskapsobligasjoner-0,63-0,09-2,085,958,447,8218.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - EUR fokusert-0,630,27-3,735,896,567,7418.01.2017
Rente, EUR Obligasjoner - diversifisert-0,82-0,58-4,565,897,498,0918.01.2017
Kombinasjonsfond, GBP Forsiktig-1,424,45-9,305,888,2410,6818.01.2017
Rente, Østeuropa obligasjoner-0,74-0,79-1,485,847,607,9918.01.2017
Rente, Global realrente - EUR sikret-0,40-0,61-0,955,795,447,9418.01.2017
Livssyklusfond 2016-2020-0,572,48-2,575,687,547,9718.01.2017
Konvertible obligasjoner - Europa-0,283,44-1,455,619,708,5218.01.2017
Rente, Global High Yield - EUR sikret0,352,426,345,559,287,8118.01.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - EUR sikret-0,13-0,73-2,355,487,407,9418.01.2017
Rente, DKK innlandsobligasjoner-0,600,59-3,575,455,927,8318.01.2017
Rente, Global realrente - GBP sikret-1,602,51-11,815,445,499,7518.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig - Global-0,371,39-2,215,326,837,6718.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Forsiktig-0,451,51-2,735,247,487,6718.01.2017
Rente, EUR Obligasjoner - fleksibel -0,410,91-2,185,207,607,8218.01.2017
Rente, EUR Realrente-1,120,19-3,805,176,167,2618.01.2017
Europeiske vekstmarkeder eks. Russland1,395,459,935,098,7411,9618.01.2017
Kombinasjonsfond, SEK Fleksibel0,042,21-3,375,066,619,6118.01.2017
Rente, CAD Pengemarked0,553,875,635,052,208,5918.01.2017
Rente, Globale selskapsobligasjoner - GBP sikret-1,462,53-12,904,977,3410,3718.01.2017
Konvertible obligasjoner - Global, EUR sikret0,132,51-1,564,929,108,6018.01.2017
Rente, Global High Yield - GBP sikret-1,055,87-4,944,899,5611,1718.01.2017
Kombinasjonsfond, EUR Fleksibel-0,113,60-0,344,777,759,8818.01.2017
Bransjefond, Alternativ energi0,401,885,174,7111,1615,0818.01.2017
Rente, Global fleksibel - EUR sikret-0,090,86-1,094,666,917,6618.01.2017
Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig0,451,636,394,645,253,0918.01.2017
Rente, Global fleksibel - GBP sikret-1,364,21-11,914,388,5210,8318.01.2017
Bransjefond, Naturressurser3,4015,7862,344,37-0,4619,1418.01.2017
Livssyklusfond 2011-2015-0,262,70-4,134,336,858,3418.01.2017
Spania-0,289,8212,024,2710,8415,0718.01.2017
Italia1,2011,22-4,604,1513,4017,9018.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - GBP sikret-1,993,15-13,994,016,0810,4818.01.2017
Rente, Globale obligasjoner - EUR sikret-0,55-0,18-4,413,955,558,1218.01.2017
Konvertible obligasjoner - Global, GBP sikret-1,075,92-12,263,868,8512,7118.01.2017
Europeiske vekstmarkeder-0,9712,2535,923,555,1615,5218.01.2017
Latin-Amerika1,92-2,2035,813,48-0,2719,0618.01.2017
Rente, EUR Korte selskapsobligasjoner-0,460,78-5,423,415,827,8418.01.2017
Rente, EUR Korte obligasjoner - diversifisert-0,480,73-6,003,404,897,8418.01.2017
Rente, Globale Obligasjoner - NOK sikret-0,350,275,503,364,933,4918.01.2017
Brasil6,00-0,0875,173,32-4,0628,2118.01.2017
Rente, EUR Korte statsobligasjoner-0,560,72-6,653,164,537,9618.01.2017
Rente, NOK Obligasjoner0,510,062,153,103,261,9118.01.2017
Rente, SEK Obligasjoner-0,171,13-6,882,944,008,0418.01.2017
Rente, EUR Pengemarked - kort-0,480,77-6,542,743,828,0118.01.2017
Kombinasjonsfond, SEK Forsiktig0,072,91-4,522,735,277,6418.01.2017
Rente, EUR Pengemarked-0,480,76-6,712,703,488,0618.01.2017
Rente, EUR Kort pengemarked-0,480,72-6,822,593,318,0718.01.2017
Rente, NOK Korte obligasjoner0,350,572,701,842,351,0718.01.2017
Rente, NOK Pengemarked0,190,422,101,762,230,3718.01.2017
Rente, GBP Pengemarked-1,863,70-16,631,751,9610,7518.01.2017
Rente, GBP Korte obligasjoner - diversifisert-1,763,50-15,541,693,4110,7418.01.2017
Tyrkia-4,02-10,66-11,621,642,3524,0018.01.2017
Rente, GBP Kort pengemarked-1,933,83-17,581,292,6910,8418.01.2017
Rente, SEK Selskapsobligasjoner0,252,75-5,741,254,267,9818.01.2017
Eiendom, Direkte - global-0,970,15-6,410,13-1,509,3018.01.2017
Rente, SEK Pengemarked0,052,48-8,46-0,122,348,2218.01.2017
Rente, NOK High Yield1,535,8913,62-0,853,985,9318.01.2017
Bransjefond, Energi-1,1212,1040,76-1,170,2617,8618.01.2017
Råvarer - Landbruk3,068,92-1,28-1,50-2,6315,4718.01.2017
Afrika-0,320,755,20-3,482,7514,0818.01.2017
Råvarer - Bred råvarekurv0,424,4911,53-5,72-5,2012,2918.01.2017
Afrika & Midtøsten, Øvrige-------
Alt - Diversifisert arbitrasje-------
Alt - Eventdrevet-------
Alt - Fond av fond - Multistrategi-------
Alt - Fond av fond - Øvrige-------
Alt - Global makro-------
Alt - Long/Short aksjer - Europa-------
Alt - Long/Short aksjer - Global-------
Alt - Long/Short aksjer - Øvrige-------
Alt - Long/Short aksjer - UK-------
Alt - Long/Short aksjer - USA-------
Alt - Long/Short aksjer - Vekstmarkeder-------
Alt - Long/Short rente-------
Alt - Markedsnøytral - Aksjer-------
Alt - Multistrategi-------
Alt - Rentearbitrasje-------
Alt - Systematisk futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatilitet-------
Amerika, Øvrige-------
Asia - Stillehavsområdet, Valutasikret-------
Asia eks. Japan,Valutasikret-------
Asia, Øvrige-------
Bransjefond, Øvrige-------
Debt Arbitrage-------
Eiendom, Indirekte - Øvrige-------
Equity Market Neutral-------
Europa, Valutasikret-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Garantertefond-------
Global Long/Short Equity-------
Global, Valutasikret-------
Globale vekstmarkeder, Valutasikret-------
Japan, Fleksibel kapitalisering-------
Japan,Valutasikret-------
Kapitalbeskyttet-------
Kombinasjonsfond, Øvrig-------
Konvertible obligasjoner - Øvrige-------
Konvertible obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Øvrige-------
Råverer - Energi-0,9312,15---19,9604.01.2017
Rente, Fixed Term-------
Rente, Globale obligasjoner - Sikret (øvrig)-------
Rente, High Yield - sikret (øvrig)-------
Rente, Øvrig pengemarked-------
Rente, Øvrig realrente-------
Rente, Øvrige obligasjoner-------
Trading - Belånt/invers aksjer-------
Trading - Belånt/invers øvrig-------
Trading - Belånt/invers råvarer-------
Trading - Belånt/invers renter-------
USA, Valutasikret-------
En utfyllende liste gjennomsnittlig avkastning for fond innenfor en Morningstar Kategori. Avkastning for 3 mnd, I år, 1 år, 3 år, og 5 år, samt 3 år std. avv.
Kursutvikling er presentert i norsk krone (NOK).